Nowe mozliwosci TP ;)

Dyskusje na luzie nie związane z forum w granicach netykiety.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
atento
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 858
Rejestracja: 2007-06-29, 14:56
Lokalizacja: Wawa-Puszcza biała

Nowe mozliwosci TP ;)

Post autor: atento »

Złożyłem zamówienie przez sklep internetowy tp czyli Orange, powiem ze dla "JAJ" bo marzy mi się normalny internet, wybrałem najwyższa opcje bez upominków,routera i dziadowskiego liveboxa.

Sytuacja wyglada nie ciekawie, mieszkam jakieś 200-300 metrow od "kabla" i ze 3km od puchy :d (soltys) mieszka ode mnie jakies 300metrow i mu zakladaja internet 4lata :O ma juz gniazdka i kabel ale co z tego jak neta brak hehe

i teraz gwoźdź programu ;)


Obrazek

Z miła checia podpisze tylko zastanawia mnie jaka droga ten internet mi dostarcza :D
Paranoja ani nie zadzwonili ani nic tylko od razu kuriera ślą z super szybkim internetem o którym mogę tylko marzyc ;)

E: tak pomyslalem, że moge im rowniez placic za ten "wirtualny"internet wirtualnymi pieniedzmi np: z eurobiznesu :rotfl2:
Awatar użytkownika
Patryk
Guru bezprzewodowy
Posty: 6692
Rejestracja: 2007-09-12, 21:16
Lokalizacja: Z dziczy

Re: Nowe mozliwosci TP ;)

Post autor: Patryk »

Dostaniesz modem, podpiszesz umowę a za ok. miesiąc przyjdzie pismo żeby to wszystko zwrócić, bo muszą anulować umowę z powodu BMT (jeżeli rzeczywiście nie ma możliwości).
A nawet jeśli nic nie dostaniesz to i tak jeśli nie zarejestrujesz usługi przez 30 dni to umowa sama wygaśnie.
atento
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 858
Rejestracja: 2007-06-29, 14:56
Lokalizacja: Wawa-Puszcza biała

Re: Nowe mozliwosci TP ;)

Post autor: atento »

Co pol roku, wydzwanialem czy da rade slyszalem "nie ma opcji" raz udalo sie i powiedzieli "wyslemy technikow" i mieli przyjechac technicy... niestety zabladzili i wyparowali bo nigdy nie dotarli.
No to umowę bede mial na pamiatke bo nic nie brałem ze sklepu, nawet modemu :ok:

A tak ładnie brzmi promocja :roll: "Wymarzony Internet"
ODPOWIEDZ