SAMSUNG V200 problem z kablem usb!!

Kwestie techniczne, konfiguracja telefonów do współpracy z internetem, rozwiązywanie problemów z tym związanych... itp.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
klara
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2006-08-01, 09:55

SAMSUNG V200 problem z kablem usb!!

Post autor: klara »

Witam, zakupilam na allegro kabel do samsunga, jest on pod usb. I mam problem z podlaczeniem go :| . Nie chce mi program wykryc tego kabla, a uzywam Easy GPRS dla samsunga V200. Poradzcie mi jak mam sie podlaczyc, probowalam juz na wiele sposobow. :?:
Wczesniej posiadalam ogrinalny kabel do mojego telefonu i nie bylo problemu, laczyl sie on pod port COM. a teraz... :(
Na allegro zakupujac ten kabel dostalam rowniez sterowniki do tego kabla... bylo napisane ze laczy sie rowniez z samsungiem V200. chcialabym powgrywac muze do mojego telefonu i posciagac zdjecia...a tu nic nie wychodzi, nie wykrywa mi tego kabla :(
POMOCY !
Pozdrawiam Klara
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: SAMSUNG V200 problem z kablem usb!!

Post autor: Jaco »

Wczesniej posiadalam ogrinalny kabel do mojego telefonu i nie bylo problemu, laczyl sie on pod port COM
To po co kupywałaś na Allegro podróbkę.Skoro go nie wykrywa to znaczy że się nie nadaje.
klara
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2006-08-01, 09:55

Re: SAMSUNG V200 problem z kablem usb!!

Post autor: klara »

jezeli na allegro jest napisane ze dziala bez problemu rowniez z tym modelem telefonu, to dlaczego mialabym nie kupowac tego. Nie takiej odpowiedzi oczekiwalam! Moze bedzie dzialac, tylko trzeba go jakos skonfigurowc odpowiednio, a ja <font color="#FF00FF"><b>»»nie wiem««</b></font> jak :(
Pozdrawiam Klara
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: SAMSUNG V200 problem z kablem usb!!

Post autor: Jaco »

Instalowałaś kabel?Z orginałem łączyłaś też przez Easy GPRS dla samsunga V200.Teraz też próbujesz i nic nie wychodzi.Jak podłączasz fon pod kompa system znajduje fona?Kliknij dodaj sprzęt w panelu sterowania.
klara
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2006-08-01, 09:55

Re: SAMSUNG V200 problem z kablem usb!!

Post autor: klara »

tak kabel zostal zainstalowany bez problemu. tak wczesniej z orginalem sie laczylam i zadnego problemu nie bylo, tylko ze ten orginalny kabel byl pod com'a. A ten teraz co posiadam jest pod usb.
Jak podlaczam fon pod komputer, to w ustawieniach tego programu wyszukuje mi tylko on com'y. Nie moze mi wyszukac tego usb.
Juz tysiac razy probowalam i kabinowalam... program odinstalowywalam i jeszcze raz zainstalowalam i nic... kompletne zero z tego!! Sterowniki nawet inne poszukalam i zainstalowalam i tez nic. Nierozumiem tego :(
No i tez dodawalam sprzet z panela i tez nic, nawet go tam niema :x
Czy mozliwe, ze musze poszukac jakis inny program do samsunga V200 ktory sie laczy pod usb?? Bo ten program co ja mam (easy GPRS) to tylko znajduje te smieszne com'y. Kazde pokolei testowalam i lipa totalna :(
Pozdrawiam Klara
ODPOWIEDZ