iPlus problem z portami

Pozostałe zagadnienia (sprzętowe i programowe), które nie pasują do powyższych kategorii np. optymalizacja łącza, liczniki danych, bezpieczeństwo w sieci, informacje podstawowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kuna

iPlus problem z portami

Post autor: kuna »

Używam ilplus z telefonem nokia 6230. Mam chyba zablokowane porty, nie działa mi poczta port 110 i ftp polecenie PORT . Co robić? Tylko ja tak mam czy to kolejne ukryte ograniczenie????
frutoski

Re: iPlus problem z portami

Post autor: frutoski »

kuna pisze:Używam ilplus z telefonem nokia 6230. Mam chyba zablokowane porty, nie działa mi poczta port 110 i ftp polecenie PORT . Co robić? Tylko ja tak mam czy to kolejne ukryte ograniczenie????
to raczej nie mozliwe. nawet na stronie plusa w opisie tego ich managera jest wspomniane cos o tym ze do kozystania z poczty przez program jest nie mozliwe i potrzebny jest osobny program pocztowy, no chyba ze zaprzeczaja samym sobie...
ja z programu nie <font color="#FF00FF"><b>»»korzystam««</b></font> bo mam taki slaby transwer ze nie ma sensu go dodatkowo zamulac
Kuna

Ale nie używam ich managera

Post autor: Kuna »

Mówiąc o iPlus mam na myśli tylko usługę, łącze się przez modem w telefonie nokia.

Ale przyczynę już znam, blokowanie ip iplusa. Tylko że oni mają to gdzieś i proponują mi stałe IP. Oczywiście płatne (chyba 60zł). Katastrofa
ODPOWIEDZ