router ZTE MF10 - problem ze stabilnością. Zmiana firmware?

Zagadnienia dotyczące technice w szerokim tego pojęcia znaczeniu czyli luźne dyskusje o zagadnieniach technicznych ale nie związanych z główną tematyką forum, m.in, komputery, oprogramowanie, systemy operacyjne - techniczny Hyde-Park.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
pgoral
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 274
Rejestracja: 2006-08-13, 01:52
Lokalizacja: Wawa/Piotrków

router ZTE MF10 - problem ze stabilnością. Zmiana firmware?

Post autor: pgoral »

Witam!

Mam problem z routerem ZTE MF10 - problem ze stabilnością.

Raz działa cały dzień. Innym razem bywa, że 15 minut i lecę resetować. Chłodzenie ma dobre - stoi w miejscu gdzie nie ma ani słońca, stoi już na ażurowym pudełku. Jest lekko ciepły - nie cieplejszy niż na początku. Czy zimno czy ciepło w domu to wiesza się.

Jaki najnowszy firmware jest dostępny do niego?


A może oddać go na reklamację? Tylko czy ktoś to uzna? Bo jak akurat się trafi, że 3h będzie chodził i nic? Kupiony wraz z modemem do abonamentu w Play. Działa w tym abonamencie co był kupiony. Nie wiedziałem wcześniej o tej promocji i zdążyłem kupić TP-Link - ten raz na dłuuugi czas padnie. Ale jak coś to mam zapas. Tyle, że ZTE jest maluśki i ma dużo lepszy zasięg. Mogę wyjść z notebookiem przed dom na huśtawke i działa lux.

Co radzicie?

PS. Próbowałem z różnymi modemami. Próbowałem też z siecią plus - wiesza się tak samo.
ODPOWIEDZ