Router axesstel mv411r problemy.

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu w technologii CDMA - Centertel (Orange Freedom PRO), Sferia, Nordisk, Plus (CDMA2000 1xEVDO itd.)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
pawlo-79
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2013-02-11, 14:27
Lokalizacja: włocławek

Router axesstel mv411r problemy.

Post autor: pawlo-79 »

Witam. Posiadam internet radiowy orange. Mój problem polega na tym, że codziennie po odpaleniu laptopa na pasku zadań wyskakuje mi przy ikonie siły sygnału wykrzyknik, oraz opis brak dostępu do internetu. Na routerze wszystkie diody świecą na zielono, a pomimo to jest problem z połączeniem. Wtedy muszę resetować modem i przeprowadzać na nowo całą konfigurację (dodam że nie udaje się jej przeprowadzić za pierwszym razem, tylko kilka lub kilkanaście razy muszę resetować router aż ten w końcu załapie) Router już raz miałem wymieniany na nowy z tego samego powodu i z tym nowym dzieje się to samo. Dodatkowo formatowałem kompa, wyłączone mam zapory systemu, zmieniłem antywirusa, sprawdzałem czy nie ma błędów na karcie SIM a problem cały czas się powtarza. Nie wiem czy te routery są jakieś trefne, czy coś źle konfiguruję. Proszę o jakieś podpowiedzi. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ