[problem] Router Axcess MV400

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu w technologii CDMA - Centertel (Orange Freedom PRO), Sferia, Nordisk, Plus (CDMA2000 1xEVDO itd.)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
RomeroS27
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2013-04-04, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

[problem] Router Axcess MV400

Post autor: RomeroS27 »

Witam wszystkich forumowiczy.

Mam pytanie do eksperta bo jak sie okazało moje umiejętności skończyły sie w tym miejscu. Mianowicie chodzi mi o to że posiadam router mv400 z sieci Orange i chciał bym uruchomić na nim internet z cyfrowego polsatu. Wkładając kartę sim z Cyfrowego Polsatu nic się nie dzieje mam swiadomość że ORANGE chodzi w innym paśmie ale czy nie da się tego jakoś ustawić??

Proszę o odpowiedz i z góry dziekuję.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26159
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: [problem] Router Axcess MV400

Post autor: wojteks »

RomeroS27 pisze:Mianowicie chodzi mi o to że posiadam router mv400 z sieci Orange i chciał bym uruchomić na nim internet z cyfrowego polsatu.
Nie da się.
Nie pomagam na PW!
RomeroS27
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2013-04-04, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: [problem] Router Axcess MV400

Post autor: RomeroS27 »

rozumiem. Czyli mogę sobie zupy z niego nagotować:)? A co byście polecili mianowicie jaki router kupić żeby to chodziło?? Chodzi mi głównie o to żebym nie musiał kupować za 200zł modemu mobilnego od cyfrowego polsatu tylko chodzi mi o router z wejsciem na kartę sim. Dodam że mam notebooka NC10 na którym Internet z cyfrowego polsatu działał i nagle przestał tzn nie wykrywa urządzenia może tu coś doradzicie???
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26159
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: [problem] Router Axcess MV400

Post autor: wojteks »

RomeroS27 pisze:Czyli mogę sobie zupy z niego nagotować:)?
Sprzedać.
RomeroS27 pisze: tylko chodzi mi o router z wejsciem na kartę sim
Huawei B593 przykładowo.
Nie pomagam na PW!
ODPOWIEDZ