Transfer danych Iplus przez modem GS89

Pozostałe zagadnienia (sprzętowe i programowe), które nie pasują do powyższych kategorii np. optymalizacja łącza, liczniki danych, bezpieczeństwo w sieci, informacje podstawowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Toudx

Transfer danych Iplus przez modem GS89

Post autor: Toudx »

Mam pytanko. Czy wszyscy maja taki daremny transfer danych w Iplusie?? W Lodzi i na Slasku. Ja mam transfer rzedu 5kB/s.Masakra. To przez zwykla linie telefoniczna jest lepszy?? Czy jest jakas mozliwosc poprawienia tego??
Ruth

Re: Transfer danych Iplus przez modem GS89

Post autor: Ruth »

Witam,
Gdy bawiłem się na SE T610 to max. jaki wyciągałem było właśnie około 5 kB/s. Teraz zainwestowałem w modem GPRS/EDGE na szynie PCI i mam transfer download max. 10-11 kB/s
Nie wiem z czego wynika różnica. EDGE to chyba to nie jest (nie wiem bo ten k... modem nie ma żadnego oprogramowania które by to wykazywało)
Tak mnie to wszystko w... ,że powrócę do "internetu" jednokierunkowego
z satelity. Przy pomocy karty DVB - nie dość, że można oglądać TV, słuchać radia to i spada manna danych. Satelity (najlepszy jest servis AliceSat na Astrze) przeczesują Internet i na jakiś zasadach wyboru (mi nieznanych) przesyłają dane. Niestety większość to ostra erotyka, ale czasami spadnie jakiś fajny program, gierka.
Tymczasem - pozdrawiam.
ertes

Re: Transfer danych Iplus przez modem GS89

Post autor: ertes »

było kilkadzisiąt godzin fatalnie ale teraz zobacz sam http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t ... a3d7c3a979
Ostatnio zmieniony 2009-02-11, 10:09 przez ertes, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ