Modem Router Antena LTE Play

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Sharin12
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2015-08-21, 20:50
Lokalizacja: Przeworsk

Modem Router Antena LTE Play

Post autor: Sharin12 »

Witam,

Internet odbierałem z hotspota od tabletu jako że zepsuła mi się karta sieciowa USB. Pomyślałem o modemie i antenie tylko ciężko mi się przez to wszystko przekopać.

Otóż, posiadam router http://www.tp-link.c...model=TL-MR3220 dokładnie nie wiem czy to on leżał w domu teraz może się przyda dokładnie sprawdzę czy to on napiszę później teraz nie mam jak, w każdym razie wygląda tak samo i jest do LTE.

Tylko pytanie jaki modem będzie odpowiedni i solidny pasujący do routera ?

Oraz jaką wybrać antenę niestety moje położenie jest nie korzystne zobaczcie na mapie gdzie są nadajniki chociaż są blisko jeden 1 km a drugi 1,5 km niestety jestem obudowany (kolor czerwony) a okno tam gdzie niebieska kropka. Nie myślałem na razie aby antenę umieścić na dachu to jest 3 piętrowy budynek ja jestem na 2, ale mogę nad tym pomyśleć dlatego prosiłbym o propozycje na dach jeżeli bym się zdecydował i drugą propozycje na balkon.

Rozumiem że przez router można podłączyć internet LTE kablem do karty sieciowej ?

A może router z wbudowanym modemem ? tylko ceny lekko odstraszają.

Budżet nie jest wygórowany ; )

Proszę o pomoc może jest ktoś doświadczony w tym temacie ; )
ODPOWIEDZ