CZY DZIAŁA KOMUS SIEC LOKALNA W EDGE iplus

Pozostałe zagadnienia (sprzętowe i programowe), które nie pasują do powyższych kategorii np. optymalizacja łącza, liczniki danych, bezpieczeństwo w sieci, informacje podstawowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
frik

CZY DZIAŁA KOMUS SIEC LOKALNA W EDGE iplus

Post autor: frik »

Jak wejde w otoczenie sieciowe to mam plus gsm i nic poza tym a czy ktos widzi jakies kompy w lokalnej gsm - czy ktos coś o tym wie ??????????
MariuszDW

Re: CZY DZIAŁA KOMUS SIEC LOKALNA W EDGE iplus

Post autor: MariuszDW »

Co to jest sieć lokalna GSM?
frik

Re: CZY DZIAŁA KOMUS SIEC LOKALNA W EDGE iplus

Post autor: frik »

jak masz edge lub gprs to uruchom total commander i tam wybierz otoczenie sieciowe dalej cała siec dalej microsoft windows network dalej plus gsm i zobacz czy są jakies kompy i to mnie własnie ciekawi czu u innych cos widac
dp12

Re: CZY DZIAŁA KOMUS SIEC LOKALNA W EDGE iplus

Post autor: dp12 »

Ja już nawet skanowałem sieć. Pingi wracają z odpowiedziami , ale nie rozpoznaje nazw użytkowników. Są zamaskowane. Tak więc nic nie osiągniesz w commanderze.
shimo

Re: CZY DZIAŁA KOMUS SIEC LOKALNA W EDGE iplus

Post autor: shimo »

sluchajcie, przeczytalem ten topic, i z ciekawosci w total commanderze odpalilem sobie przegladanie sieci i ku mojemu zaskoczeniu znalazlem jeden komputer, ktory ma normalnie wystawione rozne programy do sciagniecia i moge je sciagac - hmmm - komputer ma nazwe cafe.bis.top.pl
shimo

Re: CZY DZIAŁA KOMUS SIEC LOKALNA W EDGE iplus

Post autor: shimo »

po krotkim sledztwie (cafe.bis.top.pl, to tez www) okazalo sie ze jest to kafejka internetowa w czestochowie (ja jestem w bielsku-bialej, 130km od czestochowy)

wiec jak to jest ze widze ten komputer? :) i to nie musze wchodzic w konkretna siec, tylko odpalilem przegladanie w total commancerze, gdzie zobaczylem stare udostepnione katalogi z minionych konfiguracji LANa + wlasnie ten komputer z ktorego moge sciagac dane...
frik

Re: CZY DZIAŁA KOMUS SIEC LOKALNA W EDGE iplus

Post autor: frik »

NO to super
ciekawe jak bedzie z tyramnfserami w sieci lokalnej ---czy macie zainstalowane udostepnianie plików i drukarek bo bez tego to nie ma co marzyć ciekawe jak na to zapatrywała ba sie iplus jak bysmy wymieniali miedzy sobą filmyyyyy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hulaj dusza piekła nie mam udostepniamyy wszystko na potęgę :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kto ma film k 19 :lol: :lol: :lol: :lol:
kamel

Re: CZY DZIAŁA KOMUS SIEC LOKALNA W EDGE iplus

Post autor: kamel »

Mam kilka dokł. 3 w sieci lokal na edge widze nazwy jeden ma jakies krótkie filmy próbowałem sciągnąć ale cos zerwało :evil:
ODPOWIEDZ