Ograniczenia abonamentowe

Pozostałe zagadnienia (sprzętowe i programowe), które nie pasują do powyższych kategorii np. optymalizacja łącza, liczniki danych, bezpieczeństwo w sieci, informacje podstawowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Gość

Ograniczenia abonamentowe

Post autor: Gość »

Witam,
Wiem ze w iplusie na karcie sim/abonamencie nie ma żadnego odgraniczenia co do technologi gprs, edge czy umts. Moge placic 60zl miesiecznie a korzystac nawet z umts'a posiadajac jedynie sprzet ktory potrafi to obsłużyć, oczywiscie znajdując się w zasięgu.
Jak wygląda sytuacja w innych sieciach, szczegolnie orange? Czy przy abonamencie 60zł/miesiąc moge zmienic modem i korzystać z edge'a i umts'a?
ertes

Re: Ograniczenia abonamentowe

Post autor: ertes »

dlatego iplus jest debest mozna mieć na maxa za to samo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
MariuszDW

Re: Ograniczenia abonamentowe

Post autor: MariuszDW »

W orange <font color="#FF00FF"><b>»»na pewno««</b></font> mozesz korzystać z EDGE mając abonament na GPRS. Sprawdzałem na moim modemie SE GC89 wkładając kartę SIM z komórki. Bez problemu używał EDGE. Nie wiem jak jest z UTMS w Orange, czy <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> można się zalogować do tej sieci na zwykłej karcie SIM.
Zauważyłem za to, że dodali do oferty dla indywidualnych klientów internet 3G (limit 2GB). I to w tej samej cenie co EDGE :evil: Kurde jak by mnie logowalo do 3G to bym tylko zamienił sobie sprzęt.
[email protected]

Re: Ograniczenia abonamentowe

Post autor: [email protected] »

Napiszę jeszcze raz choć pisałem to już w kilku postach. Orange nie wpuszcza do sieci UMTS zwykłych kart SIM. Trzba mieć USIMa czyli kartę 3G SIM. Może to się zmieni ale na razie tak jest niestety.
Gość

Re: Ograniczenia abonamentowe

Post autor: Gość »

[email protected] pisze:Napiszę jeszcze raz choć pisałem to już w kilku postach. Orange nie wpuszcza do sieci UMTS zwykłych kart SIM. Trzba mieć USIMa czyli kartę 3G SIM. Może to się zmieni ale na razie tak jest niestety.


...napisz dokładnie czym ta karta się różni ...
ODPOWIEDZ