slow ?

Pozostałe zagadnienia (sprzętowe i programowe), które nie pasują do powyższych kategorii np. optymalizacja łącza, liczniki danych, bezpieczeństwo w sieci, informacje podstawowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
l4m3r

slow ?

Post autor: l4m3r »

własnie zrobiłem format dysku bo złapałem jakiegos wirusa :/ i zainstalowałem od początku wirless managera połaczyłem sie z netem posiedziałem z 10min a wirless manager mi pokazał czas pracy 1190godz. !! a teraz net mi chodzi max 7kb/s <mam usługe gprs w orange modem gc75e> czy to mozliwe ze ograniczyli mi predkosc ?? <font color="#FF00FF"><b>»»nie wiem««</b></font> ile w tym miesiącu miałem sciągniętych danych moze przekroczyłem limit 500mb ale mi mowili ze mozna spokojnie przekraczac i jak cos to zadzwonią i poinformują ze moze nastąpic ograniczenie predkosci help ?? aha i jeszcze jedno czemu mi wirless manager dodaje KB jak nic nie robie tzn nieotwiera mi sie zadna strona np. jak pisałem ten tekst to nie loadowała sie żadna strona netmeter mi pokazuje ze cos sciagam <font color="#FF00FF"><b>»»nie wiem««</b></font> co :/ speed oczywiscie max 7KB a wirless manager mi pokazuje ze wciagu 30min sciagnołem ponad 3,5mb przecież to niemozliwe biorąc pod uwage ze jedyną strone jaką odwiedziłem to jest to forum :/
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: slow ?

Post autor: zDaleKi »

A masz u siebie jakiegoś FireWalla? MOże ktoś Ci po kompie chodzi?
Bo rozumiem, że dysk jest czysty skoro go formatowałeś?
Ale dla pewności zobacz też, czy nie masz jakiegoś trojana.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
ertes232

Re: slow ?

Post autor: ertes232 »

Wyłącz wszystkie aktualizacje autom.
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: slow ?

Post autor: zDaleKi »

można też sprawdzić poleceniem netstat, co to się łączy i gdzie. ;)
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
SQ5LC
Początkujący użytkownik forum
Posty: 10
Rejestracja: 2005-11-02, 17:28
Lokalizacja: Siedlce/Mi?skMaz

Re: slow ?

Post autor: SQ5LC »

WM oszukuje strasznie co do czasu online. Z tego co policzyłem wychodzi, że dziennie jestem 16 godzin przed kompem. Raczej jest to nie możliwe bo średnio jest to tylko 4 godz. Chyba, że ktoś obcy ma klucze od mojego mieszkania( widać musze zmienić zamki to wtedy będzie ok :lol: )
Jerzyk

Re: slow ?

Post autor: Jerzyk »

robaki masz na 100%
ertes232

Re: slow ?

Post autor: ertes232 »

U mnie wereles menager gc 89 iplus z tym liczeniem też ma cos nie tak, jak siedze dziennie 10 godzin, to mi zawsze pokazuje ze przesiedziałem 1.5 godziny potem ja to kasuje i nastepnego dnia tez tyle zliczy i czasami policzy nawet do 2.5 godziny a potem już mu sie nie chce !!
sciagnałem sporoooo a on podaje że tylko 1.9 mb, a transfery tez ma dziwne :shock: ale takie mi nie przeszkadzaja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

on tak ma od urodzenia - dziwny taki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ