Konie trojańskie na stronach internetowych.

Pozostałe kwestie techniczne (sprzętowe i programowe) dotyczące internetu radiowego - np. konfiguracja firewalli, antywirusów, przeglądarek internetowych.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Konie trojańskie na stronach internetowych.

Post autor: zDaleKi »

Cytat za Gazeta.pl:
"Jedna na dziesięć stron internetowych zawiera złośliwy kod, który może być groźny dla naszych komputerów - alarmuje Google w najnowszym raporcie" »
>KILK do Gazeta.pl<

Ciekawe dane :)
Co o tym myślicie?
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Awatar użytkownika
yagi
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 811
Rejestracja: 2007-05-05, 21:33
Lokalizacja: PL

Re: Konie trojańskie na stronach internetowych.

Post autor: yagi »

Mysle ze to prawda... Mam wrazenie ze te 10% to stronki ** Zabronione ** lub z pirackim softem, ewentualnie shakowane stronki prywatne...
Uwazam ze dobry antywirus w tandemie z dobrym monitorem antyspyware to obecnie mus...
eklin
Początkujący użytkownik forum
Posty: 14
Rejestracja: 2007-05-27, 14:17

Re: Konie trojańskie na stronach internetowych.

Post autor: eklin »

Skoro piszą to pewnie prawda. Często "McAfeeSiteAdvisor" ostrzega zabarwieniem czerwonym, że stronka jest niebezpieczna, ale wchodzę- bo muszę. Ostatnio ściągnąłem kilka pliczków ze stron niebezpiecznych i od razu antywirus wrzucił do kwarantanny.. Mam kopie systemu C,,i w razie wpadki-"przywróć z kopi" 20 min..i mam zdrowy system spowrotem!!
Awatar użytkownika
mar_kow
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1261
Rejestracja: 2007-04-06, 17:05
Lokalizacja: Mazury

Re: Konie trojańskie na stronach internetowych.

Post autor: mar_kow »

...Dobra rada: jeżeli nie masz dobrego zabezpieczenia to lepiej ominąć... Jeden z najlepszych antyvirków to Kaspersky Internet Security... Też jest dostępny na "TYCH" stronkach...
ODPOWIEDZ