CZY WAM TEż ||ERAGG|| ZżERA KASę DODATKOWO?

Dyskusje na luzie nie związane z forum w granicach netykiety.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
punnks
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2007-06-15, 10:52

CZY WAM TEż ||ERAGG|| ZżERA KASę DODATKOWO?

Post autor: punnks »

bo mi właśnie tak.. jestem w heyah | Nokia 2610| i z tego co jest napisane na tych oficjalnych stronach ...i innych pplaci sie tylko zete i nic wiecej..za transfer na terenie polski też..A JEDNAK TO COś CIąGNIE MI KASE DODATKOWO? też tak macie?? da się temu zaradzić?[/b]
Awatar użytkownika
mar_kow
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1261
Rejestracja: 2007-04-06, 17:05
Lokalizacja: Mazury

Re: CZY WAM TEż ||ERAGG|| ZżERA KASę DODATKOWO?

Post autor: mar_kow »

punnks pisze: ...i innych pplaci sie tylko zete i nic wiecej..za transfer na terenie polski też..
... "zete" to ma być złotówka??
... PONADTO: trzeba wyłączyć autamatyczne uaktualnianie definicji wirusów, automatyczną aktualizację Windowsa i inne aplikacje które automatycznie łączą się z internetem...
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: CZY WAM TEż ||ERAGG|| ZżERA KASę DODATKOWO?

Post autor: Jaco »

Tak jest napisane na stronie HEYAH:
Przez pierwsze 7 dni korzystasz z niej za darmo, za każdy kolejny tydzień płacisz 1 PLN brutto (nie ponosisz opłat za transmisję GPRS!).
a tak w Erze:
Przez pierwszy tydzień możesz wypróbować Mobilne Gadu-Gadu za darmo! Jeśli zdecydujesz się korzystać z usługi dalej, to za każdy kolejny tydzień opłata wynosi złotówkę (1 zł z VAT).

To jedyny taki komunikator na rynku, w którym nie płacisz dodatkowo za przesyłanie danych (wszystkie opłaty są wliczone w cenę, nie ma żadnych ukrytych kosztów). Gadu - Gadasz tyle, ile chcesz!
Myślę że jednak za połączenie do chwili wejścia do aplikacji jest pobierana opłata.

EDIT:

mar_kow pisze:PONADTO: trzeba wyłączyć autamatyczne uaktualnianie definicji wirusów, automatyczną aktualizację Windowsa i inne aplikacje które automatycznie łączą się z internetem...
Koledze @punnks chodzi o GG w telefonie a nie na komputerze. :wink:
punnks
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2007-06-15, 10:52

Otóż to..

Post autor: punnks »

pobrało mi około 30 gr..a wysłałem ledwo dwie wiadomości w celu sprawdzenia! i też myślę, że i tak zawsze na starcie pobiera opłatę.. chyba że ktoś wie o tym więcej
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: CZY WAM TEż ||ERAGG|| ZżERA KASę DODATKOWO?

Post autor: Jaco »

Przenoszę temat do Hyde Park i tam będzie się odbywać dalsza dyskusja.
Moderator--> Jaco
Awatar użytkownika
reilord
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 349
Rejestracja: 2007-02-24, 19:14
Lokalizacja: Kuj-pom.

Re: CZY WAM TEż ||ERAGG|| ZżERA KASę DODATKOWO?

Post autor: reilord »

A ja gdzies przeczytalem, ze placisz te zlotowke i masz spokoj bla bla bla ale ponosisz oplate gprs za wyswietlanie reklam.
NewWalk
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 296
Rejestracja: 2007-02-27, 11:17

Re: CZY WAM TEż ||ERAGG|| ZżERA KASę DODATKOWO?

Post autor: NewWalk »

Nie płacisz nic za transmisję danych, ale tylko wtedy jeżeli masz Konfigurację Internet po GPRS. Jeżeli masz Konfigurację Internet po CSD to płacisz za czas spędzony na GG.

A więc uruchamiajcie transmisję pakietową a będzie OK.
Mavie

Re: CZY WAM TEż ||ERAGG|| ZżERA KASę DODATKOWO?

Post autor: Mavie »

Uzywalem przez jakis czas EraGG na swoim telefonie. Co tydzien pobiera ryczalt 1 zl, ale czasem dodatkowo liczy za zwykly GPRS. Czasem liczylo tylko w jedna strone. Nie dziala to jeszcze zbyt dobrze, ale wiekszosc polaczen nie byla dodatkowo obciazana za GPRS.
ODPOWIEDZ