orange lekceważy klientów

Dyskusje na luzie nie związane z forum w granicach netykiety.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
mark4532
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2007-11-22, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk

orange lekceważy klientów

Post autor: mark4532 »

Witam
Strona ta powstała po to ,by pomóc wszystkim użytkownikom internetu bezprzewodowego w Orange.Wiem że wasze reklamacje są olewane.Podpisaliście umowy,które są niezgodne z ustawą telekomunikacyjną ,regulaminem świadczenia usług i kodeksem cywilnym.-Kodeks Cywilny Art.385 dotyczy Ciebie jako Konsumenta.Orange zostało już ukarane przez Urząd Komunikacji Elektronicznej ,za niezgodne z prawem zapisy.Patrz strona UKE.Jeśli napiszemy zbiorową skargę do UKE to będziecie mogli zakończyć współpracę z Orange i jeszcze zostaną ukarani.Wciśnięto wam coś co nie ma prawa działać poprawnie jeśli firma nie zapewnia odpowiednich środków łączności i nie sprawdza zasięgu przed zawarciem umowy.Obowiązek sprawdzenia czy jest zasięg spoczywa na operatorze, bo Klient nie ma urządzeń by to sprawdzić.Orange wie o tym od lat że sprzedaje bubel , a dalej to robi.Kiedy przeglądniecie strony "Orange komentarze "natkniecie się na setki oszukanych.
Zbieram tu wszystkich nabranych :proszę o krótki opis usterki typ urządzenia numer umowy i gdzie zawarta,nazwisko i adres i mail ,gg lub nr. tel.
Pozdrowienia. Marek tel 694 730 067 mail [email protected] gg4509660

http://1-szy.net/orangereklamacja
Ostatnio zmieniony 2007-12-16, 12:42 przez mark4532, łącznie zmieniany 1 raz.
Jarek no.1

Re: orange lekceważy klientów

Post autor: Jarek no.1 »

Normalnie..... jak zacięta płyta :cfaniak:
mark4532
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2007-11-22, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk

Re: orange lekceważy klientów

Post autor: mark4532 »

Cześć .Może Ty jesteś fanem Orange ?Ale poczytaj sobie posty tych ,których przekręcili.Miła lektura,fajne epitety pod adresem boskiej sieci.Pozdrowienia Marek
Awatar użytkownika
regedit
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 357
Rejestracja: 2007-05-15, 15:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: orange lekceważy klientów

Post autor: regedit »

mark4532 pisze:Ale poczytaj sobie posty tych ,których przekręcili.Miła lektura
A Tobie i wszystkim "oszukanym" radzę czytać najpierw co się podpisuje...
ZTE MF60 HSPA+ @ T-Mobile
Linksys WAG200G & Neostrada 10Mb/s
NewWalk
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 296
Rejestracja: 2007-02-27, 11:17

Re: orange lekceważy klientów

Post autor: NewWalk »

Poprawcie adres linka...
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: orange lekceważy klientów

Post autor: Jaco »

NewWalk pisze:Poprawcie adres linka...
Proszę bardzo. Mówisz i masz :cwaniak:
przewaks
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 579
Rejestracja: 2007-01-11, 23:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: orange lekceważy klientów

Post autor: przewaks »

mark4532 pisze:Ale poczytaj sobie posty tych ,których przekręcili.Miła lektura
Śmieszą mnie ludzie, którzy podpisują dokumenty w ciemno nawet ich nie czytając a potem mają o wszystko nieuzasadnione pretensje.
Jeśli Internet, to tylko w Play, jeśli telefon, to tylko w Orange
mark4532
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2007-11-22, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk

Re: orange lekceważy klientów

Post autor: mark4532 »

wiesz to nie jest tak ,Przychodzi dwóch panów w długich płaszczach prezentują Ci taki sam internet ,ale u nich on działa Podpisujesz umowę i jak Cię podłączą dopiero widzisz że wdepnąłeś w oranż i zaczyna śmierdzieć .Większość uczciwych ludzi sądzi że tak poważna firma nie przekręca klientów.No tak ale czego można oczekiwać po firmie Telekomunikacji Polskiej.
Marek
przewaks
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 579
Rejestracja: 2007-01-11, 23:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: orange lekceważy klientów

Post autor: przewaks »

mark4532 pisze:wiesz to nie jest tak ,Przychodzi dwóch panów w długich płaszczach prezentują Ci taki sam internet ,ale u nich on działa Podpisujesz umowę i jak Cię podłączą dopiero widzisz że wdepnąłeś w oranż i zaczyna śmierdzieć
Pierwsze słyszę, żeby Orange chodziło i proponowało komukolwiek Internet. Jeśli dałeś się na to nabrać to już o Tobie świadczy. Ja, kiedy podpisywałem umowę, ponad 2 godziny spędziłem w salonie ze swoim sprzętem testując usługę przed zakupem. Wiedziałem więc dokładnie co kupuję. A skoro już twierdzisz, że kupiłeś Internet od "panów w czarnych płaszczach" i źle Ci on działa, to masz prawo do rozwiązania umowy w terminie 10 dni od jej podpisania. Jeden warunek - umowa musi być podpisana po za lokalem firmy (salonem Orange).
Każdy, kto nie wie/nie umie/nie rozumie zasady działania będzie twierdził, że wszystko mu źle działa. Przypominasz mi trochę tych ludzi, którzy dali się nabrać na fałszywe maile od Inteligo z prośbą o aktualizację danych... Nie pojmuję, jak ktoś się mógł na takie coś nabrać. To taki mały OT.
Powracając do tematu to najpierw zastanów się co Ci się dokładnie nie podoba a nie wykrzykuj twierdzeń, że Orange wszystkich oszukuje. Mnie nie oszukali i znam sporo osób, których też ei oszukali. Pewnie, zawsze ktoś się może trafić - czyni on wyjątek od reguły. A tego typu wyjątki czasem się zdarzają. Wystarczy wówczas wszystko wyjaśnić i tyle.
Nie twierdzę tu oczywiście, że Orange jest takie uczciwe - nie jest, ale i żadna sieć komórkowa w Polsce (i pewnie na świecie) nie jest uczciwa wobec swoich klientów.
Jeśli Internet, to tylko w Play, jeśli telefon, to tylko w Orange
Awatar użytkownika
raven18
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 291
Rejestracja: 2007-11-28, 13:27
Lokalizacja: /home

Re: orange lekceważy klientów

Post autor: raven18 »

mark4532 pisze:Przychodzi dwóch panów w długich płaszczach prezentują Ci taki sam internet
matrix? :hyhy:
Awatar użytkownika
piori
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 224
Rejestracja: 2007-06-14, 09:52
Lokalizacja: Płońsk, Serock

Re: orange lekceważy klientów

Post autor: piori »

raven18 pisze:matrix? :hyhy:
Ja obstawiam "Man in Black" :rotfl:

A tak poważnie to każdy operator uprzedza w umowie, że działanie jego usługi jest uzależnione od zasięgu i miliona innych czynników...
I każdy operator z pewnością ma sztab prawników układających te umowy, którzy znają się na tym co robią i łatwo się z nimi nie wygra, nawet mając rację.
Poza tym skądś się wzięło powiedzenie "Polak mądry po szkodzie"...
Awatar użytkownika
raven18
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 291
Rejestracja: 2007-11-28, 13:27
Lokalizacja: /home

Re: orange lekceważy klientów

Post autor: raven18 »

jest taki mały haczyk -> 'internet mobilny'
ODPOWIEDZ