Pytanie ?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
loool
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2008-09-28, 17:27
Lokalizacja: Bytom

Pytanie ?

Post autor: loool »

Witam kupiłem sobie kilka dni temu laptopa Toshiba a300d i chce podłaczyc internet bezprzewodowy moze mi ktos polecic z jakiej sieci jest najlepsszy orange tp simplus ? i jesacze jedno pytanie zamierzam wyjechac z nim do Hiszpanii a tutaj poprostu płacic za rachunki czy jak bede tak daleko to nie zakłóci to jakos łacza czy bedzie dobrze chodził ?

[ Komentarz dodany przez: Jo_gurt: 2008-09-28, 21:54 ]
Zmień temat na coś mówiący o problemie.
Ostatnio zmieniony 2008-09-28, 20:53 przez loool, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26137
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Pytanie ?

Post autor: wojteks »

loool pisze:jakiej sieci jest najlepsszy orange tp simplus
Zależy od danego miejsca, zasięgów itp. najlepiej potestować na kartach prepaid (do internetu) różnych operatorów
loool pisze:zamiezam wyjechac z nim do Hiszpanii a tutaj poprostu płacic za rachunki
Zapomnij, koszty roamingu Cię zjedzą, kup prepaida w docelowym kraju oczywiście musisz mieć modem bez simlocka
Nie pomagam na PW!
loool
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2008-09-28, 17:27
Lokalizacja: Bytom

Re: Pytanie ?

Post autor: loool »

A jak sprawdzic czy mam modem bez simlocka, bo ja jestem noobem w tych sprawach
Ostatnio zmieniony 2008-09-28, 20:50 przez loool, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Pytanie ?

Post autor: YaHooo »

loool najprościej wziąć kartę SIM innej sieci i zobaczyć, czy modem się zaloguje do niej. Nie musi to być karta SIM do internetu, może być do zwykłych rozmów głosowych.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
ODPOWIEDZ