Problem z łączem? DNS? Gazeta.pl nie działa. Samsung NC10.

Pozostałe zagadnienia (sprzętowe i programowe), które nie pasują do powyższych kategorii np. optymalizacja łącza, liczniki danych, bezpieczeństwo w sieci, informacje podstawowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
misd
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2009-01-16, 01:09
Lokalizacja: polska

Problem z łączem? DNS? Gazeta.pl nie działa. Samsung NC10.

Post autor: misd »

Witam kolegow.

Mam prosbe o sprawdzenie nastepujacego efektu.
Na stronie gazeta.pl jest link WIADOMOSCI prowadzacy do podstrony wiadomosci.gazeta.pl
Ta podstrona sie nie wyswietla, pozostale linki ze strony glownej dzialaja prawidlowo.
Rozlaczamy modem, wpinamy kabel z netem i wszystko jest OK, podstrona dziala.
Wstepnie wyglada mi to na problem z DNS-ami Plusa, ale o dziwo inny modem plusowy nie ma tego problemu.
Ewentualne sugestie i wnioski z testow mile widziane.

Pozdrawiam.

[ Komentarz dodany przez: BliSki: 2009-01-16, 07:24 ]
Wydzielone z: > Test netbooka Samsung NC10 z modemem HSDPA <
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez misd, łącznie zmieniany 3 razy.
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Problem z łączem? DNS? Gazeta.pl nie działa. Samsung NC10.

Post autor: zDaleKi »

1) Jakiej przeglądarki używasz?
2) Jak się zachowuje strona na innej przeglądarce?
misd pisze:Rozlaczamy modem, wpinamy kabel z netem i wszystko jest OK
3) Jaki kabel z netem? Opisz to dokładniej.
4) Co masz przed rozłączeniem modemu jako wynik <a href="http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=111136#111136" target="_blank">- IPCONFIG -</a> ?? A co po podłączeniu tego kabla?
5) Masz jakiś firewall?
misd pisze:ale o dziwo inny modem plusowy nie ma tego problemu
6) Inny czyli jaki? I jaki Ty testowałeś modem, ten wbudowany w Samsunga NC10? Bo pierwotnie tam umieściłeś pytanie.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Problem z łączem? DNS? Gazeta.pl nie działa. Samsung NC10.

Post autor: YaHooo »

misd pisze:Wstepnie wyglada mi to na problem z DNS-ami Plusa,
Zatem aby to sprawdzić we właściwościach połączenia dial-up ustaw DNS'y na sztywno. Najlepiej Open DNS:
- Preferowany serwer DNS: 208.67.222.222 (Open DNS)
- Alternatywny serwer DNS: 208.67.220.220 (Open DNS pomocniczy)
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
misd
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2009-01-16, 01:09
Lokalizacja: polska

Re: Problem z łączem? DNS? Gazeta.pl nie działa. Samsung NC10.

Post autor: misd »

Witam.

Precyzuje niejasnosci.
Chodzi o wewnetrzny modem z NC10 oczywiscie.
Testy w IE6 i IE7, inne nie sprawdzalem.
Pod pojeciem kabla z netem rozumiem RJ45 podpiety przez router do modemu kablowego UPC (na przyklad).
Firewall standard windows.
Inne testowane modemy to Plusowe wersje pod USB.
Zmiana DNS na sztywne pomaga i stona sie otwiera.
Dlaczego zatem na innym modemie Plusa (wersja USB) i DNS auto jest wszystko OK ???
Parametry przyznawanych na automacie DNS sa identyczne dla obu modemow.
Ten fenomen probuje wyjasnic i zalezy mi na testach innych uzytkownikow NC10.
Dlatego rowniez pozwolilem sobie umiescic wpis w temacie o NC10.

Pozdrawiam i prosze o dalsze sugestie.

P.S. Po niedzieli potestuje na kartach innych operatorow.
P.S.2 Prosilbym kogos z modow o zmiane nazwy tematu tak aby zawierala NC10
szalony
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 425
Rejestracja: 2006-04-02, 22:09
Lokalizacja: Aleksandrow L.

Re: Problem z łączem? DNS? Gazeta.pl nie działa. Samsung NC10.

Post autor: szalony »

Dzis zrobie test na nC10 i roznych kartach oraz na zewnetrznym modemie e220 na kompie stacjonarnym( takze rozne karty) i opisze swoje wrazenia...
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Problem z łączem? DNS? Gazeta.pl nie działa. Samsung NC10.

Post autor: zDaleKi »

Misd, sprawdź te DNSy o których pisał YaHooo. Z ciekawości sprawdź też tę stronę pod FireFoxem.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
szalony
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 425
Rejestracja: 2006-04-02, 22:09
Lokalizacja: Aleksandrow L.

Re: Problem z łączem? DNS? Gazeta.pl nie działa. Samsung NC10.

Post autor: szalony »

To wiec tak - od jakiegos czasu ( ponad tydzien) nie dzialala mi strona www.filmweb.pl na nc10 i Iplusie - na wszystkich przegladarkach - nie wczytywala sie strona- zero komunikatow- ciagle biala, wczesniej mi dzialala na nc10 i Iplusie... dzis po przeczytaniu watku na nc10 wsadzilem karty Orange i Heyah i strona na nich dziala !!! Potem wsadzilem Iplusa do e220 na kompie stacjonarnym - filmweb dziala i na pozostalych kartach takze, teraz na wieczor wlaczam samsunga z Iplusem patrze i filmweb dziala :szok: , moim zdaniem cos w Plusie "mieszaja" ze czasami strony nie chodza pomimo ze dzialaja ... Teraz nie znam strony ktora na nc10 i Iplusie by nie dzialala ... Swoja droga czulosc modemu nc10 jest rewelacyjna , tam gdzie inne modemy widza tylko edge to nc10 lapie 1-2 kreski 3G i "leci" np 100kB/s spokojnie :brawa:
szalony
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 425
Rejestracja: 2006-04-02, 22:09
Lokalizacja: Aleksandrow L.

Re: Problem z łączem? DNS? Gazeta.pl nie działa. Samsung NC10.

Post autor: szalony »

Misd dzieki za wiadomosc , faktycznie cos jest nie tak z oprogramowaniem modemu w tym samsungu ze pewnych stron nie chce otwierac np- wiadomosci.gazeta.pl , Co ciekawe na karcie Heyah takze jej nie otwiera a na Orange tak !!! Po obiawach i powaznej rozmowie z Panem z Iplusa wniosek jest jeden trzeba aktualizowac oprogramowanie modemu w NC10 , podobno sa trzy wersje firmware i to ze jak strony sie nie wczytuja to wina komunikacji karty sim z modemem lub odwrotnie... Takze trzeba "meczyc" samsunga a chyba w ostatecznosci jak to nie pomoze wymienic karte w Plusie na taka co modem bedzie komunikowal sie prawidlowo... Sytuacja naprawde dziwna... Plus przerzuca wine na samsunga i chyba ma racje bo w innych modemach strony dzialaja prawidlowo tylko w NC10 sie " nie wczytują"... swoja droga ciekawe ile jest stron co sie nie wczytuja ? Bo faktycznie wiadomosci.gazeta.pl nie dziala na nc10 , czy znacie jeszcze inne strony co na nc10 nie chodza pomimo ze funkcjonuja prawidlowo ?

[ Dodano: 2009-01-19, 14:29 ]
Kurcze juz nie wiem co jest grane :szok: patrze teraz i ta strona gazety juz mi dziala a od rana i 10minut temu mi nie chodzila jak sprawdzalem :niepewny: Czyzby moze po rozmowie z Panem z Iplusa cos szybko poprawili i tak naprawde to byla wina Plusa ? Juz sam nie wiem o co chodzi...
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Problem z łączem? DNS? Gazeta.pl nie działa. Samsung NC10.

Post autor: zDaleKi »

szalony pisze:Sytuacja naprawde dziwna... Plus przerzuca wine na samsunga i chyba ma racje bo w innych modemach strony dzialaja prawidlowo tylko w NC10 sie " nie wczytują"... swoja droga ciekawe ile jest stron co sie nie wczytuja ? Bo faktycznie wiadomosci.gazeta.pl nie dziala na nc10
Dziwne to by było gdyby konkretne strony na danym modemie by się nie wczytywały. Ja się chyba nie spotkałem z czymś takim aby konkretnie modem był za to odpowiedzialny. Rozumiem, że konfiguracja modemu może mieć to znaczenie ale sam modem :zdziwko:
Czekamy na rozwój sytuacji, bo rożne rzeczy się na tej planecie zdarzają ;)
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Problem z łączem? DNS? Gazeta.pl nie działa. Samsung NC10.

Post autor: YaHooo »

szalony pisze: Co ciekawe na karcie Heyah takze jej nie otwiera a na Orange tak !!!
Czyli moim zdaniem to nie wina modemu. Raczej coś nie tak w Plusie. Ewentualnie jakieś ustawienia modemu przy zmianie karty SIM wchodzą w grę i temu na jednej karcie działa na innej nie chce.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
szalony
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 425
Rejestracja: 2006-04-02, 22:09
Lokalizacja: Aleksandrow L.

Re: Problem z łączem? DNS? Gazeta.pl nie działa. Samsung NC10.

Post autor: szalony »

Teraz znow wiadomosci na gazeta pl nie dzialaja na nc10 i Iplusie :dobani: Na stronie www samsunga nie zadnych uaktualnien firmware modemu samsunga... Cos mi sie zdaje ze to wina Plusa...
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Problem z łączem? DNS? Gazeta.pl nie działa. Samsung NC10.

Post autor: zDaleKi »

szalony pisze:Teraz znow wiadomosci na gazeta pl nie dzialaja
A co mówi tracert, zobacz tu: <a href="http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=44678#44678" target="_blank">»PING«</a> ??

EDIT:
Oczywiście

Kod: Zaznacz cały

TRACERT wiadomosci.gazeta.pl
Oraz:

Kod: Zaznacz cały

TRACERT 80.252.0.132
Wpisz też w przeglądarkę bezpośrednio 80.252.0.132 lub http://80.252.0.132 i zobaczymy czy będzie jakiś efekt.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Problem z łączem? DNS? Gazeta.pl nie działa. Samsung NC10.

Post autor: YaHooo »

szalony pisze:Teraz znow wiadomosci na gazeta pl nie dzialaja na nc10 i Iplusie
A może trzeba wykonać bardzo prozaiczną rzecz jaką jest wyczyszczenie cache przeglądarki.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
Mariusz_DW
Stały użytkownik forum
Posty: 74
Rejestracja: 2009-03-20, 17:28
Lokalizacja: Lublin

iPlus - zablokowane strony www

Post autor: Mariusz_DW »

Witam,

Niedawno wziąłem sobie Samsunga NC10 od iPlusa. Ogólnie bardzo ładnie o śmiga, jednak mam problem, jak w tytule.
Często czytam wiadomości z gazeta.pl(z kanałów rss). W domu lapek podpinał się przez wi-fi do liveboxa tepsy i chodziło jak trzeba. Teraz podpięty jestem do sieci przez iPlusa i lipa. Strony się nie wczytują, jakby serwer po drugiej stronie nie odpowiadał.
Myślałem, że to jakiś tymczasowy problem techniczny,ale jednak nie.
Tak mnie coś tknęło i sprawdziłem kilka "uszkodzonych" linków przez proxy (anonymouse.org) i okazuje się, że się wczytują!
Co to za jaja są? Plus to blokuje??

Przykłady "uszkodzonych" linków:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... ritza.html

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... ostke.html

edit

Teraz się dopatrzyłem, że na przeglądarce Google Chrome jest dodatkowy komunikat "Błąd DNS — nie można znaleźć serwera".

[ Komentarz dodany przez: BliSki: 2009-03-22, 14:56 ]
Wątek scalony do takiego samego o tym samym problemie.
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Problem z łączem? DNS? Gazeta.pl nie działa. Samsung NC10.

Post autor: ja.michal »

Mariusz_DW, to może spróbuj ustawić stałe adresy DNS.
Awatar użytkownika
Blido
Guru bezprzewodowy
Posty: 2969
Rejestracja: 2008-02-21, 23:30
Lokalizacja: WL

Re: Problem z łączem? DNS? Gazeta.pl nie działa. Samsung NC10.

Post autor: Blido »

Teraz się dopatrzyłem, że na przeglądarce Google Chrome jest dodatkowy komunikat "Błąd DNS — nie można znaleźć serwera".
Plus nic nie blokuje, szwankują tylko jego serwery DNS. Tutaj jest poradnik kolegi ja.michal jak ustawic stałe DNS: http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=148850#148850
Mariusz_DW
Stały użytkownik forum
Posty: 74
Rejestracja: 2009-03-20, 17:28
Lokalizacja: Lublin

Re: Problem z łączem? DNS? Gazeta.pl nie działa. Samsung NC10.

Post autor: Mariusz_DW »

Problem tylko dotyczy news'ów z gazety.pl. Strona główna (gazeta.pl), jak "reszta internetu" chodzi bez najmniejszych problemów. No jeszcze z adresem http://www.daily.co.uk/ wystąpiła identyczna sytuacja.

Po pracy spróbuję sobie zrobić nowy profil połączenia z jakimiś DNSami w sofcie Samsunga (jadę na predefiniowanym, kórego nie można edytować).
Ciekaw jestem, czy inni użytkownicy iPlusa mają tą samą sytuację?

edit
Aha, czyli problem jest znany. Ok, dzięki za odpowiedzi. Później wypróbuję zmianę ustawień.
szalony
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 425
Rejestracja: 2006-04-02, 22:09
Lokalizacja: Aleksandrow L.

Re: Problem z łączem? DNS? Gazeta.pl nie działa. Samsung NC10.

Post autor: szalony »

Ja mam taka sam sytuacje juz powoli mnie to wnerwia :zly: , wina moim zdaniem jest po stronie oprogramowania modemu samsunga :szok: Zmiana DNS nic nie pomaga lub pomaga na chwile , robilem testy na wszelkie sposoby , zmienialem karty , operatorow- modemy i komputery , wina lezy ewidentnie wedlug mnie na drodze komunikacji modemu z karta sim... Plus nic nie blokuje ... co ciekawe sa karty sim Plusa ktore nc10 nie czyta wcale... Sprawa wedlug mnie jest powazna i niestety Plus odbija pilke do samsunga a samsung robi glupia mine ze to wina Plusa :/ Mnie juz to chodzenie po proxy anonimowym polowli wnerwia jak chce cos ciekawego poczytac a tu na nc10 nie dziala strona... Moim zdaniem jak Plus nie przycisnie samsunga to bedziemy mieli te problemy nadal... Dwie duze firmy zamiast dobrze wspolpracowac nic nie robia by ten blad wyeliminowac... :dobani:
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Problem z łączem? DNS? Gazeta.pl nie działa. Samsung NC10.

Post autor: ja.michal »

szalony, na Plusie jak sprzedawcy spoczywa obowiązek naprawienia tego. Tylko Plus sprzedaje NC10 z modemem.
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Problem z łączem? DNS? Gazeta.pl nie działa. Samsung NC10.

Post autor: zDaleKi »

Mariusz_DW pisze:Problem tylko dotyczy news'ów z gazety.pl
szalony pisze:wina moim zdaniem jest po stronie oprogramowania modemu samsunga
Tak, ten problem był u nas poruszany (Dotyczyło to właśnie Samsunga nc10): Problem z łączem? DNS? Samsung NC10

EDIT:
Wątki o których mowa, zostały połączone.
Ostatnio zmieniony 2009-03-22, 14:59 przez zDaleKi, łącznie zmieniany 5 razy.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
szalony
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 425
Rejestracja: 2006-04-02, 22:09
Lokalizacja: Aleksandrow L.

Re: Problem z łączem? DNS? Gazeta.pl nie działa. Samsung NC10.

Post autor: szalony »

Juz to widze cos czuje ze nawet jak na gwarancje oddam tego samsunga to przez ile czasu go trzymaja ? I cos czuje ze tego bledu nie naprawia ... przeciez chyba samsung moze zdalnie udpostepnic oprogramowanie do modemu i nie robi tego... Cos czuje ze klienci wola sie meczyc po proxy niz oddawac go na gwarancje... Tak jak pisalem powyzej bez profesjonalnej wspolpracy Plusa i Samsunga cos czuje ze ten blad wczytywania stron pzostanie... Ktos "medialny" chyba tylko moglby wplynac by cos sie ruszylo w tej sprawie :( Bliski pamietam tamten watek i nic z niego nie wynika... Pisalem ta komende tracert i wszystko wydaje sie ok... Przeciez na innych modemach, telefonach i komuterach strony wiadomosci na gazeta.pl dzialaja tylko na nc10 sie wysypuja , co ciekawe czasami na kartach Orange i Ery tez sa takie "cyrki" wedlug mnie winna jest wpolpraca modemu z kartami sim...
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Problem z łączem? DNS? Gazeta.pl nie działa. Samsung NC10.

Post autor: zDaleKi »

szalony pisze:Bliski pamietam tamten watek i nic z niego nie wynika
Tak, dopiero jak podałem linka zauważyłem, że Ty też tam pisałeś.
Zastanawiam sie nawet, czy tematu nie scalić.

EDIT:
Scaliłem jednak te wątki do jednego.
End Edit.
szalony pisze:Przeciez na innych modemach, telefonach i komuterach strony wiadomosci na gazeta.pl dzialaja tylko na nc10 sie wysypuja
Niestety nie mam do testu takiego Samsunga. Jeżeli bym miał, to może bym coś wymyślił.
Ostatnio zmieniony 2009-03-22, 15:01 przez zDaleKi, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
janek222
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 770
Rejestracja: 2007-11-29, 21:04
Lokalizacja: PL

Re: Problem z łączem? DNS? Gazeta.pl nie działa. Samsung NC10.

Post autor: janek222 »

szalony pisze:Przeciez na innych modemach, telefonach i komuterach strony wiadomosci na gazeta.pl dzialaja tylko na nc10 sie wysypuja
Tak się nieraz dzieje jak jest ustawione za duże MTU. Najlepszy program jaki znalazłem do zmiany MTU to TCP Optimizer, który można znaleźć tu: http://www.speedguide.net/downloads.php Jego plusem, moim zdaniem, jest to że zmienia - poprawia także przy okazji inne parametry sieci. Można także przetestować <a href="http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=9557" target="_blank">»Top NetInfo«</a> okno główne programu -> menu górne -> Sieć -> MTU, RWIN

[ Dodano: 2009-03-20, 21:39 ]
Warto przeczytać: <a href="http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=9557" target="_blank">»Top NetInfo«</a> okno główne programu -> menu górne -> Sieć -> MTU, RWIN -> Info
Pozdrawiam
Janek
Mariusz_DW
Stały użytkownik forum
Posty: 74
Rejestracja: 2009-03-20, 17:28
Lokalizacja: Lublin

Re: Problem z łączem? DNS? Gazeta.pl nie działa. Samsung NC10.

Post autor: Mariusz_DW »

Przynoszę radość :D

Zaktualizowałem przed chwilą firmware modemu i Samsung Connection Manager, i problem się skończył. Wszystkie "trefne" strony ładują błyskiem i bez szemrania :)
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Problem z łączem? DNS? Gazeta.pl nie działa. Samsung NC10.

Post autor: ja.michal »

Czyli wina jakiegoś buga w oprogramowaniu.
szalony
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 425
Rejestracja: 2006-04-02, 22:09
Lokalizacja: Aleksandrow L.

Re: Problem z łączem? DNS? Gazeta.pl nie działa. Samsung NC10.

Post autor: szalony »

Faktycznie na stronach samsunga pojawilo sie nowe oprogramowanie :ok: , w styczniu i lutym zadnego wsparcia w tej sprawie nie bylo na www a jak temat poruszalem to w Samsungu robili wielkie oczy ze jest jakis problem i wine na Plusa zganiali :hyhy: dobrze ze w miare ten blad naprawili jednak przez okolo 4 miesiace czesc stron nie dzialala poprawnie :)
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Problem z łączem? DNS? Gazeta.pl nie działa. Samsung NC10.

Post autor: zDaleKi »

Wątek iPlus - zablokowane strony www został scalony do tego wątku, gdyż traktuje o tym samym problemie.

[ Dodano: 2009-03-22, 15:03 ]
Mariusz_DW pisze:Zaktualizowałem przed chwilą firmware modemu i Samsung Connection Manager, i problem się skończył. Wszystkie "trefne" strony ładują błyskiem i bez szemrania
Cieszymy się zatem, że problem jest rozwiązany.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
ODPOWIEDZ