Jak wam działa Play Online po 7 grudnia 2009

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
ra-v
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1529
Rejestracja: 2009-11-08, 22:59
Lokalizacja: Fryzjer City

Re: Jak wam działa Play Online po 7 grudnia 2009

Post autor: ra-v »

wojteks pisze:To nie Plus blokuje a raczej Play zabrania kartom SIM Play Online abonamentowym i prepaid łączyć się z Node B Plusa.
No to wg tego Playowi chyba powinno zależeć na ilości klientów, czyli blokują raczej z powodu "możliwości dostania" od Polkomtela wyższej faktury za roaming. Bo tak na zdrowy rozum Plus może udostępnić łącze ale też na jakiś ograniczeniach, bo chyba lepiej żeby jego macierzyści użytkownicy cieszyli się usługą w pierwszej kolejności.

Na razie mam Plusa i nie narzekam. Po takich kwiatkach z Playem pewnie netu od nich w przyszłości nie wezmę, ale może na jakiś prepaid GSM się skuszę, w końcu Plus+Play ma duży zasięg, a Play na kartę ma zabójczo niskie ceny (Mobilkinga nie przebije, ale jakby Mobilking upadł.... )
Internet 70GB/nolimit: Huawei E3372s-153+TP-LINK MR3420 v2
Telefon: Moto G 1gen / Lumia 625 / iPhone 4 / Nokia 6310i
onsork
Początkujący użytkownik forum
Posty: 12
Rejestracja: 2010-01-07, 23:22
Lokalizacja: RZESZÓW

Re: Jak wam działa Play Online po 7 grudnia 2009

Post autor: onsork »

Witam
Ja w rzeszowie mogę się pochwalić brakiem netu w PLEJ ON LAJN od początku grudnia.
totalna porażka.
Mam inne możliwości to zlewałem temat, ale jak dostałem fakturę to zainteresowałem się.
Jestem po trzech wymianach karty,chyba 6 telefonach do bok i 5 wizytach w salonach.
Oczywiście dalej kicha.
bez urazy, ale ortografia i zasady pisowni to moja sprawa i świadczy o mnie, nie jesteśmy w szkole podstawowej i nikt nie będzie mnie poprawiał, zawsze piszę małymi literami i będę pisał, co do słów wulgarnych ok rozumiem.

[ Komentarz dodany przez: Sundance_kid: 2010-01-07, 23:40 ]
Po pierwsze: zdania rozpoczynamy dużą literą.
Po drugie: na forum nie używamy słów powszechnie uznawanych za wulgarne.
Ostatnio zmieniony 2010-01-08, 18:09 przez onsork, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: Jak wam działa Play Online po 7 grudnia 2009

Post autor: Sundance_kid »

To i ja się pochwalę: był okres czasu (na forum nawet było pisane, że zasięg Playa się zmniejszył i dużo osób ma z tym problemy), że internet działał mi tak, że modemem rzucałam. Tragedia, rozłączał się, skakał po Nodach (mam trzy w zasięgu). Po dwóch tygodniach uspokoiło się. Teraz działa dobrze, nie są to oszałamiające prędkości ale do normalnego korzystania wystarcza. Zdarzają mu się zamulenia ale to w określonych porach (sobota wieczór np) ale da sie na to oko przymknąć.
martinus1
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2009-12-22, 17:57
Lokalizacja: lodz

Re: Jak wam działa Play Online po 7 grudnia 2009

Post autor: martinus1 »

dzisiaj zadzwoniłem do playa moje łacze zostało zresetowane i net zaczoł smigać moje szczęście trwało jakąś godzine pózniej powrót do normy 64kb/s na stronie testowej ponowny telefon i zostalem poinformowany ze trwa modernizacja przemiennika która może potrwac do marca panowie i panie śmiech na sali wrzuciłem karte plus gsm kupiłem pakiet 500 mb i jestem online inaczej sie nie da byle do końca cyrografu
Awatar użytkownika
Tomekm91
Stały użytkownik forum
Posty: 119
Rejestracja: 2009-03-26, 16:20
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak wam działa Play Online po 7 grudnia 2009

Post autor: Tomekm91 »

Od godziny 15 ściągam patcha do pewnej gry 1,1gb. Jest 60%, (Transfer jest niestabilny waha się od 30-130kB/s) co jakiś czas pobieranie się zatrzymuje i po jakiś 30sekundach wznawia, nie wiem czy to wina PLAY czy Filefront. Używam Internet Download Managera. Może w końcu jakość internetu będzie szybowała do góry, a nie tak jak na razie mocno w dół.


Pozdrawiam.
Fort Minor & LINKIN PARK & Dead By Sunrise
onsork
Początkujący użytkownik forum
Posty: 12
Rejestracja: 2010-01-07, 23:22
Lokalizacja: RZESZÓW

Re: Jak wam działa Play Online po 7 grudnia 2009

Post autor: onsork »

hah, temat chyba powinien brzmieć "jak wam nie działa internet w play po 7 grudnia" :D
ODPOWIEDZ