Blueconnect i reszta..... jednym slowem zglupialem:)

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Adamson

Blueconnect i reszta..... jednym slowem zglupialem:)

Post autor: Adamson »

Witam:) Otoz 1spierpnia planuje wyjazd ma 3tygodnie. Na ten czas bede potrzebowal internet w swoim laptopie. I teraz prosilbym o doradzenie i o pewna informacje, a mianowicie: na stronie blueconnect pisze ze przez 30dni mozna testowac za darmo... Czy orientuje sie ktos na jakich warunkach to wszystko? Sam bym poszedl do ery sie dopytac ale niestety do najblizszego salonu mam 30km:) A jezlei nie blueconnect to co? patrzylem iPlus'a ale to wydaje mi sie ze starsznie drogo to wychodzi....
Za wszelkie uwagi bede wdzieczny-Pozdrawiam Adam
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Blueconnect i reszta..... jednym slowem zglupialem:)

Post autor: Jaco »

Na trzy tygodnie wystarczy ci zupełnie Simdata w iPlus lub Orange. Jeśli może posiadasz fona który może spełniać rolę modemu to podłączysz go do kompa i korzystasz z neta.Warunek aby fon był bez simlocka lub na tą sieć w której chcesz korzystać.Może jesteś abonentem Plusa to możesz sobie uruchomić usługę iPlus na dowolny okres.Resztę info znajdziesz na forum w FAQ-Tu znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Takie promocje zawsze mają jakieś swoje ukryte kruczki i później możesz być rozczarowany.
Adamson

Re: Blueconnect i reszta..... jednym slowem zglupialem:)

Post autor: Adamson »

mam se k750i:) bedzie ok?:)
Awatar użytkownika
Fanta
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1242
Rejestracja: 2007-01-29, 23:06
Lokalizacja: Siedlce (okolice)

Re: Blueconnect i reszta..... jednym slowem zglupialem:)

Post autor: Fanta »

Oczywiście tak, ma on tylko GPRS ale 3 tygodnie się przemęczysz, możliwość połączenia: kabel, IrDA, BT.
[center]!! Zaczynaj od: FAQ -> Szukaj tematów-> GOOGLE
Regulamin i Netykieta[/center]
Adamson

Re: Blueconnect i reszta..... jednym slowem zglupialem:)

Post autor: Adamson »

hmm kabel? jaki kabel?:) zwykly jak sie podlacza tel do kompa?:) i co wtedy karte sim wkladam do telefonu tak? poda mi ktos swoje gg z kim moglbym porozmawiac jak skonfigurowac telefon i komputer?:)
Awatar użytkownika
Fanta
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1242
Rejestracja: 2007-01-29, 23:06
Lokalizacja: Siedlce (okolice)

Re: Blueconnect i reszta..... jednym slowem zglupialem:)

Post autor: Fanta »

Adamson pisze:poda mi ktos swoje gg z kim moglbym porozmawiac jak skonfigurowac telefon i komputer?
Ale nie ma takiej potrzeby, zajrzyj do naszego FAQ tam wszystko znajdziesz, od początku do końca, w razie potrzeby zawsze jest niezawodna maszyna:
ObrazekSzukaj tematów na forum

Dopiero jak będą problemy to pisz...

Powodzenia.
[center]!! Zaczynaj od: FAQ -> Szukaj tematów-> GOOGLE
Regulamin i Netykieta[/center]
Adamson

Re: Blueconnect i reszta..... jednym slowem zglupialem:)

Post autor: Adamson »

ok wielkie wielkie dzieki:) chociaz dalej mi sie wydaje ze ta simdata wyjdzie mnie starsznie drogo:) ale jednak wole to niz kupowac modem za 150zl w blueconnect bo chyba to jest obowiazek:)
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Blueconnect i reszta..... jednym slowem zglupialem:)

Post autor: Jaco »

Adamson pisze:ok wielkie wielkie dzieki:) chociaz dalej mi sie wydaje ze ta simdata wyjdzie mnie starsznie drogo:) ale jednak wole to niz kupowac modem za 150zl w blueconnect bo chyba to jest obowiazek:)
Drogo :?: To ile przez te 3 tygodnie chcesz korzystać z neta.Cały dzień :?: .Masz może telefon w Plusie :?:
Awatar użytkownika
mar_kow
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1261
Rejestracja: 2007-04-06, 17:05
Lokalizacja: Mazury

Re: Blueconnect i reszta..... jednym slowem zglupialem:)

Post autor: mar_kow »

...Zawsze na wyjazdach lub na urlopie korzystam z "simki" - jeszcze nigdy nie "urwało mi kieszeni" z tego powodu. Jest to najlepsza oferta na krótki okres. Nie liczyć wprowadzonej oferty Orange - też an kartę i w tej samej cenie. Należałoby teraz liczyć tylko na obniżki ofert prepaidowych...
Adamson

Re: Blueconnect i reszta..... jednym slowem zglupialem:)

Post autor: Adamson »

orange rowniez ma "internet na karte"? w tych samych cenach co plus? hm... wiec ktore lepsze? mam se k750i i zdaje sobie sprawe ze internet przez gprs zbyt szybki nie jest:) jednak wydaje mi sie ze wytrzymam przez 3 tygodnie:) tak wiec ktore lepsze?:) orange czy plus? glownie internetu bede potrzebowal w Wiśle i w miejscowosci Harasiuki.(60km od rzeszowa) jak tam z zasiegiem? orientuje sie ktos?
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Blueconnect i reszta..... jednym slowem zglupialem:)

Post autor: Jaco »

Marudzisz jak st.... :lol: Bierz simdatę i po problemie.Zasięgiem jest pokrycie EDGE Sam sprawdź. http://was.plusgsm.pl/GSIMZ/ImzControl
Adamson

Re: Blueconnect i reszta..... jednym slowem zglupialem:)

Post autor: Adamson »

ok ok :D to ja juz sie zdecydowalem :wink: mam mala prosbe-tylko prosze nie "krzyczcie" na mnie zebym sobie sam poszukal-bo szukalem, tyleze nie moge <font color="#FF00FF"><b>»»znaleźć««</b></font>, zaduzo tego wszystkiego tutaj jest :oops:
Moze bedzie ktos tak dobry i poda mi gotowego linka ze sterownikami do podlaczenia k750i za pomoca gprs z komputerkiem +konfiguracja?kompletnie sie nie lapie w tym :evil:

EDIT 1
Jaco pisze:
Adamson pisze:ok wielkie wielkie dzieki:) chociaz dalej mi sie wydaje ze ta simdata wyjdzie mnie starsznie drogo:) ale jednak wole to niz kupowac modem za 150zl w blueconnect bo chyba to jest obowiazek:)
Drogo :?: To ile przez te 3 tygodnie chcesz korzystać z neta.Cały dzień :?: .Masz może telefon w Plusie :?:
oj nie zauwazylem tego posta wczesniej:) jasne ze nie caly dzien to oczywiste-w koncu jade na wakacje;)
PS nie mam telefonu w plusie tylko orange i erze:)

Nie piszemy posta pod postem chyba ze z 1 dniowym opóźnieniem. Uzyj opcji Obrazek Moderator-> Jaco
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Blueconnect i reszta..... jednym slowem zglupialem:)

Post autor: Jaco »

Adamson pisze:Moze bedzie ktos tak dobry i poda mi gotowego linka ze sterownikami do podlaczenia k750i za pomoca gprs z komputerkiem +konfiguracja?kompletnie sie nie lapie w tym :evil:
Przecież wszystko jest na forum.Jeśli posiadasz fona od opa to zwykle dają jakąś płytę ze sterownikami bo piszesz że masz kabel.Resztę znajdziesz na forum było już to tyle razy wałkowane że trudno nie znaleźć.Wpisz w wyszukiwarkę k750i i już.
Adamson

Re: Blueconnect i reszta..... jednym slowem zglupialem:)

Post autor: Adamson »

ale ja potrzebuje sterowniki do polaczenia sie przez kabel.... masz moze jakiegos linka? bo tam jest tylko irda i bluetooth
Awatar użytkownika
Fanta
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1242
Rejestracja: 2007-01-29, 23:06
Lokalizacja: Siedlce (okolice)

Re: Blueconnect i reszta..... jednym slowem zglupialem:)

Post autor: Fanta »

Nie znalazłem sterownika, ale jest do pobrania Sony Ericsson PC Suite, który jak jest napisane:
Sony Ericsson Mobile Networking Wizard
Connect to the internet using your phone
umożliwia połączenie komputera do internetu za pomocą telefonu...
[center]!! Zaczynaj od: FAQ -> Szukaj tematów-> GOOGLE
Regulamin i Netykieta[/center]
Adamson

Re: Blueconnect i reszta..... jednym slowem zglupialem:)

Post autor: Adamson »

Fanta pisze:jest do pobrania Sony Ericsson PC Suite
Cytat przyciety przez Moderatora ->Fanta - Panie i Panowie tniemy zbedne cytaty!

niesamowite ze tez wczesniej na to nie wpadlem:) dziala jak trzeba! polecam wszystkim ten program zadnych konfiguracji nie trzeba! wszytsko dziala idealnie:) moze warto podwiesic temat zmieniajac tytul?
Awatar użytkownika
Fanta
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1242
Rejestracja: 2007-01-29, 23:06
Lokalizacja: Siedlce (okolice)

Re: Blueconnect i reszta..... jednym slowem zglupialem:)

Post autor: Fanta »

Adamson pisze:moze warto podwiesic temat zmieniajac tytul?
Raczej nie ma takiej potrzeby, ewentualnie link można dodać do FAQ.
[center]!! Zaczynaj od: FAQ -> Szukaj tematów-> GOOGLE
Regulamin i Netykieta[/center]
Adamson

Re: Blueconnect i reszta..... jednym slowem zglupialem:)

Post autor: Adamson »

hmm nie jest tak kolorowo jakby sie moglo wydawac:) faktycznie se k750i to "trudny orzech do zgryzienia". po kazdym wylaczeniu telefonu i wlozeniu np. katy orange wszystko sie psuje:) trzeba na nowo ustawiac wszystko:) dlatego obecnie jako modemu uzywam nokii 6230:)) Smiga jak trzeba;)
ODPOWIEDZ