Laptop - internet na miesiac ??

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Klomfi
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2007-07-21, 18:38

Laptop - internet na miesiac ??

Post autor: Klomfi »

Witam. Szukalem takiego tematu lecz nie znalazlem.. Znalazlem podobny lecz nie ma tan odpowiedzi na moje pytanie.. Wiec za 2 tygodnie wyjezdzam w gory. I mam takie pytanie: czy jest jakis operator ktory da mi internet tylko i wylacznie na miesiac bo na wiecej mi nie potrzeba poniewaz mam neta w normalnym kompie lecz w gorach by mi sie przydal.. Wiec prosze o odpowiedz :)
przewaks
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 579
Rejestracja: 2007-01-11, 23:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Laptop - internet na miesiac ??

Post autor: przewaks »

Proponuję skorzystać z Simdaty lub Orange Free na kartę. Mając telefon z GPRS/EDGE (no i modemem oczywiście) możesz korzystać z etu bez konieczności zakupu modemu na karcie PCMCIA. Na miesiąc w zupełności wystarczy.
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Laptop - internet na miesiac ??

Post autor: zDaleKi »

Dokładnie tak.
Telefon z GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA + połączenie z kompem za pomocą Irda/Bluetooth/kabla + karta SimData lub Orange Free na kartę.

Wszystko jak to podłączyć jest u nas na forum w FAQ.
Przykładowo:
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Awatar użytkownika
Darecky
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 675
Rejestracja: 2007-07-15, 14:02
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Laptop - internet na miesiac ??

Post autor: Darecky »

Ewentualnie jesli masz telefon na abonament wykupić jakiś pakiet MB lub jeśli jesteś w Plusie wykupić iPlusa i po miesiącu deaktywować.
ODPOWIEDZ