Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Mentos
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2011-06-11, 11:19
Lokalizacja: Lubań

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: Mentos »

Maciek764 dzięki :-)
Pozdrawiam:
Mentos
kogutov
Użytkownik forum
Posty: 30
Rejestracja: 2011-07-05, 18:14
Lokalizacja: chełm i okolice

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: kogutov »

Dożyłem tego pięknego dnia :) Jestem w zasięgu Play Online.

Obrazek

Wcześniej miałem blueconnecta na kartę z uwagi, że nadajnik stoi w linii prostej ok 1 km, niestety tylko GSM. Mimo to, jak na prędkość EDGE uzyskiwałem dobre wyniki. Mp3 ściągało mi s prędkością 23-27kb/s (kilobajtów)

Play online, bez anteny zewnętrznej, po prostu, na telefonie nokia 6220classic osiąga 530 Kbps przy downloadzie ok 300 Kbps przy uploadzie. Warunek, telefon musi stać pionowo, jak leży to siada zasięg wręcz do zera.

Mi wystarczy. Ale zastanawiam się, czy jest sens inwestowania w antenę i modem HSDPA. A jeśli tak, to co polecacie?
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: YaHooo »

kogutov pisze:Mi wystarczy. Ale zastanawiam się, czy jest sens inwestowania w antenę i modem HSDPA. A jeśli tak, to co polecacie?
Moim zdaniem zawsze warto kupić modem. Bo telefon raczej nie służy do ciągłej transmisji danych. A jeśli chodzi o jakiś modem, to ja osobiście polecałbym coś od Sierry. Sam posiadam AC881 na PCMCIA i nie narzekam. Ty pewnie szukasz modemu na USB? Jeśli tak do do Play Online starczy Sierra 307.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
kogutov
Użytkownik forum
Posty: 30
Rejestracja: 2011-07-05, 18:14
Lokalizacja: chełm i okolice

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: kogutov »

YaHooo pisze: Jeśli tak do do Play Online starczy Sierra 307.
Przyznam, że dość drogi sprzęt, w porównaniu do wszelkiej maści huawei-ów..
Kiedyś miałem huawei E-160 jak jeszcze miałem blueconnecta na kartę. Masakra. Nie potrafił trzymać zasięgu mimo, że nadajnik widzę z okna. Sprzedałem i wróciłem do nokii.

Widziałem fajne modemy na play a ofercie na abonament, ale uznałem, że się zwyczajnie nie opłaca, bo tam za 39zł miesięcznie mam 3GB, a na kartę za 50zł mam 4GB, no i oczywiście biorę pod uwagę to, że na allegro można znaleźć doładowania play 50 od 40 złotych nawet.

No i przydałaby się jakaś antenka, tylko nie wiem czy wystarczy "parapetówka" czy zainwestować w zewnętrzną panelową.
Maciek764
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1620
Rejestracja: 2008-07-19, 17:07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: Maciek764 »

Sierra 307 kosztuje 200zł w Komputroniku, E173U-2 kosztuje ~130zł. Więc aż tak astronomiczna cena to nie jest.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: YaHooo »

kogutov pisze:Kiedyś miałem huawei E-160 jak jeszcze miałem blueconnecta na kartę. Masakra. Nie potrafił trzymać zasięgu mimo, że nadajnik widzę z okna. Sprzedałem i wróciłem do nokii.
Właśnie, a Sierra nie ma takich problemów. Jedyny feler tego modemu co Ci zaproponowałem to taki, że 307'ki maja problem z wykryciem HSPA+ (który być może naprawi nowy firmware). A tak wszystko jest w porządku. Do Playa i tak więcej niż HSPA nie potrzeba moim zdaniem.
kogutov pisze:No i przydałaby się jakaś antenka, tylko nie wiem czy wystarczy "parapetówka" czy zainwestować w zewnętrzną panelową.
Tu już na pewno porządny panel (w przypadku sieci na 2100MHz), albo ATK10/ATK20 w przypadku sieci na 900MHz.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
kogutov
Użytkownik forum
Posty: 30
Rejestracja: 2011-07-05, 18:14
Lokalizacja: chełm i okolice

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: kogutov »

Zdecyduje się chyba na tą antenę
http://allegro.pl/show_item.php?item=1678362759
Nie ma sensu płacić dwa razy tyle za antenę o zysku ok 15dB, skoro ja sygnał umts w domu mam, tylko, że jest pływający zależy w którym miejscu pokoju leży telefon (modem) i to nie na piętrze a metr nad ziemią wręcz.
Co do modemu to jeszcze się zastanowię. Jestem (według mapki którą załączyłem wyżej) w zasięgu "UMTS 2100 HSPA+ wewnątrz budynków" czyli ten jasnofioletowy kolor.

Swoją drogą.. na stronie playa w zakładce zasięg, w legendzie są 4 kolory a ja tu widzę ich więcej :)

Swoją drogą szkoda że, orange nie poszła za ciosem i nie ma BTS-a UMTS w tym samym mieście co play. (Chodzi mi o Rejowiec Fabryczny), oferta na kartę Orange jest w tym momencie najatrakcyjniejsza, no ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.
Awatar użytkownika
compile
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 271
Rejestracja: 2007-09-19, 11:47
Lokalizacja: Poznań

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: compile »

Na stronce sama antena z 10 metrowym kablem kosztuje 50+11zł wysyłka. Ale nie dają konektora do modemu.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: YaHooo »

kogutov pisze:Nie ma sensu płacić dwa razy tyle za antenę o zysku ok 15dB, skoro ja sygnał umts w domu mam, tylko, że jest pływający zależy w którym miejscu pokoju leży telefon (modem) i to nie na piętrze a metr nad ziemią wręcz.
No to w sumie może wystarczyć taka mała antenka, Wystawisz ją za okno i powinno być ok.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
kogutov
Użytkownik forum
Posty: 30
Rejestracja: 2011-07-05, 18:14
Lokalizacja: chełm i okolice

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: kogutov »

YaHooo pisze:No to w sumie może wystarczyć taka mała antenka, Wystawisz ją za okno i powinno być ok.
Jakoś nie mam zaufania do tych druciaków na magnesie, zamówiłem ten panel i zobaczymy jak będzie śmigało.. A póki co przepraszam za offtopic, bo to temat o necie na kartę a nie sprzęcie. :)
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: YaHooo »

kogutov pisze:Jakoś nie mam zaufania do tych druciaków na magnesie
I bardzo dobrze, my na forum nikomu tego nie polecamy :ok:
kogutov pisze: póki co przepraszam za offtopic, bo to temat o necie na kartę a nie sprzęcie. :)
Spoko ;)
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
PiotrG-dz
Stały użytkownik forum
Posty: 90
Rejestracja: 2009-04-25, 16:08
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: PiotrG-dz »

Kupiłem na próbę Iplusa na kartę wobec tego mam pytanie do Was czy oprócz tego kodu > *136*11*02# są jeszcze inne kody na bonusa?
Kiedyś na tym forum ktoś pisał ,że lepiej kupić Simplusa wpisać jakiś kod ,potem doładować i przejść na Simdatę ale nie mogę tego znależć.;(
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26156
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: wojteks »

PiotrG-dz pisze:Kiedyś na tym forum ktoś pisał ,że lepiej kupić Simplusa wpisać jakiś kod ,potem doładować i przejść na Simdatę ale nie mogę tego znależć.;(
To jest tylko taniej bo simplusa kupisz za parę zł a simdata to 20zł. Aktywujesz, kodem przełączasz na simdatę i włączasz bonus kolejnym kodem.
Nie pomagam na PW!
kogutov
Użytkownik forum
Posty: 30
Rejestracja: 2011-07-05, 18:14
Lokalizacja: chełm i okolice

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: kogutov »

Testuję Play Online na Kartę. Chciałem wykupić większy transfer, ale od 3 dni nie da rady. Pojawia się ciągle "Usługa chwilowo niedostępna - spróbuj później. " Ma ktoś jeszcze ten problem i odpowiedź na pytanie: Co z nim zrobić?
vvoitek
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2011-08-09, 16:24
Lokalizacja: Łódź

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: vvoitek »

kogutov pisze:Testuję Play Online na Kartę. Chciałem wykupić większy transfer, ale od 3 dni nie da rady. Pojawia się ciągle "Usługa chwilowo niedostępna - spróbuj później. " Ma ktoś jeszcze ten problem i odpowiedź na pytanie: Co z nim zrobić?
Witam.
Też miałem ten problem, musisz zmienić plan taryfowy na Nowy Play Online na Kartę SMSem lub przez Play24 i wtedy można włączać różne opcje w pnelu administracyjnym: szybszy transfer czy nocny transfer bez limitu.

Pozdrawiam
Wojtek
kogutov
Użytkownik forum
Posty: 30
Rejestracja: 2011-07-05, 18:14
Lokalizacja: chełm i okolice

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: kogutov »

vvoitek pisze:Witam.
Też miałem ten problem, musisz zmienić plan taryfowy na Nowy Play Online na Kartę SMSem lub przez Play24 i wtedy można włączać różne opcje w pnelu administracyjnym: szybszy transfer czy nocny transfer bez limitu.

Pozdrawiam
Wojtek
Gdybym nie miał taryfy Nowy Play Online, nie miałbym w Play24 nawet opcji włączenia tychże usług.

A od włączenia nowej taryfy minęły już ponad 3 doby, więc coś jest nie tak.
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: ja.michal »

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale T-Mobile Internet na kartę blueconnect ma nowe bonusy. Po doładowaniu za 50zł jest bonusu aż 4,5 GB i jest największy bonus spośród obecnych operatorów. Nawet Play ma mniej bo 3,61 GB.
Minus bonusu u T-Mobile to ważność 30 dni i brak kumulowania się bonusów. Minusem jest też to, że dotyczy nowych aktywacji. Starzy użytkownicy i nowi użytkownicy kart dla iPada zostają ze starym bonusem czyli 2 GB po doładowaniu za 50zł.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: YaHooo »

ja.michal pisze:Minus bonusu u T-Mobile to ważność 30 dni i brak kumulowania się bonusów.
To niby nie jest jakieś tam uciążliwe, ale bonusy są dość duże i zapewne pewna część z nich będzie przepadać. Nie mniej jednak brawa za postępy :ok:
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
marens
Guru bezprzewodowy
Posty: 3607
Rejestracja: 2007-04-14, 10:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: marens »

Jeszcze warto dodać, że 2GB jest za 25zł co wg. mnie jest bardzo dobrą ceną.
Szkoda tylko, że bonusy nie kumulują się.
Maciek764
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1620
Rejestracja: 2008-07-19, 17:07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: Maciek764 »

Jak ktoś regularnie korzysta i nie chce abo to bomba. A bonusy jak się doładuje np. w 29 czy 30 dzień to kumulują się i przedłużają o 30 dni?
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: ja.michal »

Niestety nie. Najstarszy bonus jest wykorzystywany jako pierwszy. Nowy niestety nie przedłuża starego (jako to jest np. u Playa).
Za to konto jest ważne rok od jakiegokolwiek ruchu. Czyli sim+doładowanie i jako internet awaryjny też ok.
Przez ten 1 rok ważności w praktyce można mieć Hot Spoty T-Mobile za darmo. :)
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: YaHooo »

ja.michal pisze:Nowy niestety nie przedłuża starego (jako to jest np. u Playa).
Czyli to jest de facto coś podobnego do abonamentu. Płacimy 50zł miesięcznie i mamy prawie 5GB danych miesięcznie. Dodatkowo nie trzyma nas żadna umowa :)
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
pawel0381
Użytkownik forum
Posty: 24
Rejestracja: 2012-04-18, 16:45
Lokalizacja: lubelskie

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: pawel0381 »

Witam Panów ! Wybaczcie być może nie napisałem w odpowiednim miejscu ale niechciałem zakładac nowego tematu. A więc nie dawno przeprowadziłem się na wieś. wszystko jest w porządku ale mam problem z netem tutaj jest co prawda tp sa ale niechciałbym jej przyłączać. Kolega mi doradził kupienie starteru w Plusie i tak zrobiłem kupiłem starter Simplusa i aktywowałem pakiet "Internet non Stop" za 15 zł/500 MB na 31 dni a po skończeniu tego pakietu i tak mam dostęp do netu z tym że juz nie z gwarantowaną szybkością. Problem z tym że ta szybkość jest "szokująca" robiłem testy i wyszedł mi download na 27 kbitów a upload na 0. Modem wykorzystałem z dawnego IPlusa Huawei E169 bez anteny.
Na iplusie manger w ogóle mi praktycznie nie chodził więc zainstalowałem TNI i gra wszystko z tym że ta szybkość w tych warunkach to nie ma mowy o ściągnieciu nawet pliku 100 MB. Sytuacja z siecią jest nstp. moc sygnału waha się w granicach -60 do -80 dB (4-6 kresek) CSQ od 16 do 22. LAC (nie wiem co to jest) 700. Mam EDGE non stop raz się tylko zdarzyło że był GPRS. Do BTSa ma jakieś 5 km na mapie Plusa wskazuje że jakieś 500 m odemnie jest już HSDPA. BTS jak sprawdzałem na liście jest GSM 900 Mhz. Wiem nie spodziewam się jakichś rarytasów ale spodziewałem się szybkości przynajmniej 10 kBajtów a nie 3. Powiedzcie mi co mogę ulepszyć i zrobić dla poprawy szybkości? Dziś rano syn chciał obejrzeć na youtubie filmik 7,35 minutowy to się załadował po 3 godzinach :zdziwko: I powiedział "tato zrób coś z tym" tylko co jak tato nie ma bladego pojęcia. :cry: Dla mnie tam i nawet 3 kb wystarczą ale dla dzieci juz nie. Sprawdzałem jeszcze T-Mobile i Heyah ale tylko dane techniczne też mam podobne takie same dane techniczne z tym że ten LAC jest 21234. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: krystianb »

pawel0381 pisze:aktywowałem pakiet "Internet non Stop" za 15 zł/500 MB na 31 dni a po skończeniu tego pakietu i tak mam dostęp do netu z tym że juz nie z gwarantowaną szybkością. [...] Powiedzcie mi co mogę ulepszyć i zrobić dla poprawy szybkości?
Kupić kolejny pakiet/zmienić na wyższy. Po limicie zawsze będzie taka szybkość, operator to nie fundacja charytatywna więc wykorzystuje każdy sposób aby więcej zarobić, tym sposobem jest tez prędkość polimitowa.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
jarek999
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1559
Rejestracja: 2011-07-13, 15:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: jarek999 »

krystianb,
Po limicie zawsze będzie taka szybkość, operator to nie fundacja charytatywna więc wykorzystuje każdy sposób aby więcej zarobić,
Usługa wykorzystana ("Kali zjadł krowę i Kali chce mieć krowę"), operator lansuje się gestem że może dać coś od siebie za free. Jedynym sposobem dostępu GSM za free jest BDI-świadczony przez spółkę team Z.Solorza Aero2 na WCDMA900 ("Cyfrowy Polsat")-sprawdzić mapy zasięgu? ;)
jareq
pawel0381
Użytkownik forum
Posty: 24
Rejestracja: 2012-04-18, 16:45
Lokalizacja: lubelskie

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: pawel0381 »

krystianb pisze:Kupić kolejny pakiet/zmienić na wyższy. Po limicie zawsze będzie taka szybkość,
Dzięki za odp. z tym że akurat na to wpadłem:) Więc dzis rano dokupiłem za 15 zł (na wyższy się nie da) następne 500MB a szybkość taka jak pisałem:( :dobani:
Wiem że w życiu nie ma nic za darmo:( A tak na marginesie zastanawiałem się właśnie nad CDMA akurat Orange w tym terenie jest na tej technologii i dodatkowo CDMA (radiowy plusa) tak pisze. Możecie coś doradzić która jest lepsza. A mapa Cyfrowego Polsatu juz też próbowałem sprawdzić ale muszę czekać bo ładuje się jakąś godzinkę :hurra:
jarek999
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1559
Rejestracja: 2011-07-13, 15:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: jarek999 »

pawel0381,
A tak na marginesie zastanawiałem się właśnie nad CDMA akurat Orange w tym terenie jest na tej technologii i dodatkowo CDMA (radiowy plusa) tak pisze. Możecie coś doradzić która jest lepsza. A mapa Cyfrowego Polsatu juz też próbowałem sprawdzić ale muszę czekać bo ładuje się jakąś godzinkę
Ok! Co do oferty CDMA to dużo szerszą posiada team Z.Solorza gdyż jest świadczona przez 2 spółki-Polkomtel i Nordisk Polska http://www.nordiskpolska.pl/i.html a także jeżeli ta Twoim terenie sieć nie jest przeciążona to można korzystać 3* wyższych transferów (do 3,1Mb/s). ;)
jareq
pawel0381
Użytkownik forum
Posty: 24
Rejestracja: 2012-04-18, 16:45
Lokalizacja: lubelskie

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: pawel0381 »

Ok dzięki no u mnie raczej nie ma przeciążonej sieci. A powiedz mi gdzie znaleźć zasięg tej usługi i jak ja się nabywa w tym zamieszczonym linku jest wszystko? Wybacz że się pytam ale przy "mojej szybkości to on będzie się otwierał 15 minut:) A mam jeszcze pytanie z tym moim plusem. Jaka przy tych warunkach co podałem powinienem mieć prędkośc tak w granicach. Może zadzwonię do nich może to coś u nich. Bo niewierzę że tak chodziłby wszystkim.
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: ja.michal »

Nie łączysz się przypadkiem w GPRS? U Plusa to często spotykane. GPRS jest do około 57kb/s.
jarek999
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1559
Rejestracja: 2011-07-13, 15:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: jarek999 »

pawel0381,
A powiedz mi gdzie znaleźć zasięg tej usługi i jak ja się nabywa w tym zamieszczonym linku jest wszystko? Wybacz że się pytam ale przy "mojej szybkości to on będzie się otwierał 15 minut:) A mam jeszcze pytanie z tym moim plusem.
Zasięg sprawdzisz na stronie Plusa (to jest jedna sieć- Nordisk-Polska ma koncesję na usługę CDMA a Polkomtel go wykupił i wzbogacił ofertę o tą usługę oraz dał powera z inwestycjami w sieć). Nordiska zamówisz telefonicznie (można również na okres próbny) : 22 376 4000 . Nie wcisną Ci na siłę jak będzie problem z zasięgiem-w BOK operatora to duży + w porównaniu do pomarańczowej konkurencji. :)
jareq
ODPOWIEDZ