Co dalej po zakończeniu umowy z Plusem?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
krystianh222
Początkujący użytkownik forum
Posty: 14
Rejestracja: 2009-01-09, 22:01
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Co dalej po zakończeniu umowy z Plusem?

Post autor: krystianh222 »

mam pytanie. W 2010 roku kończy mi się umowa z IPlusem. I Potem nie wiem co wziąść. Doradzcie mi. Mam do wyboru 2 rodzaje internetu:

UPC - 2mb/s za 65 zł

LUB

Lokalna o bardziej opłaca się wziąść i jak jest w UPC? Też tak jak w Plusie itp?
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Co dalej po zakończeniu umowy z Plusem?

Post autor: ja.michal »

krystianh222, zdecydowanie UPC.
Lokalny operator kablowy czy radiowy?

Jak masz UPC do wyboru to o iPlusie zapomnij.
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Co dalej po zakończeniu umowy z Plusem?

Post autor: krystianb »

ja.michal pisze:Lokalny operator kablowy czy radiowy?
Tu jest pytanie, bo ostatnio miałęm okazje korzystać z 20Mb/s za 60zł od lokalnego operatora, do mieszkania dochodził bezpośrednio ethernet. Ale takie okazje to się raczej żadko trafiają. UPC 10^6 razy lepsze od iplusa. Więc jak tylko będziesz miał możliwość to się pozbądź iplusa, jeśli mobilnego neta CI nie trzeba, za wypowiedzenie trzeba się wcześnie wziąć bo jak się ma pecha to może trwać i 59 dni...
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Co dalej po zakończeniu umowy z Plusem?

Post autor: YaHooo »

krystianh222 tak jak Ci koledzy poradzili. Plus tylko jeżeli nie masz innego wyjścia, albo potrzebujesz mobilnego internetu.

Jeżeli chodzi o to czy operator lokalny czy UPC. Ja bym osobiście wziął UPC. Różnie to bywa z tymi operatorami. Jak to ma być radiówka to tym bardziej jestem na nie.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
Awatar użytkownika
Blido
Guru bezprzewodowy
Posty: 2969
Rejestracja: 2008-02-21, 23:30
Lokalizacja: WL

Re: Co dalej po zakończeniu umowy z Plusem?

Post autor: Blido »

krystianh222 pisze:W 2010 roku kończy mi się umowa z IPlusem
Za rok jeszcze dużo się może zmienić w ofertach ISP. Teraz chyba nie ma się co zastanawiać :)
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: Co dalej po zakończeniu umowy z Plusem?

Post autor: Sundance_kid »

krystianh222 moim zdaniem skoro w tym momencie masz do wyboru coś innego niż iPlus to najlepiej byłoby nie czekac do końca umowy tylko zrobic cesje i korzystać z normalnego internetu. A co do lokalnego dostawcy to zasięgnij opinii osób które korzystają z jego usług. Tak by było najlepiej.
ODPOWIEDZ