Huawei 620 brak zasiegu :(

Informacje na temat podłączania i doboru anten GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA), lokalizacji nadajników, zasięgów, wymuszania EDGE/3G, funkcjonowania sieci i awarii BTS-ów.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Karola86
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2009-02-13, 11:17
Lokalizacja: Warszawa

Huawei 620 brak zasiegu :(

Post autor: Karola86 »

Witam!Pomozcie mi prosze...nie mam juz siły.Mam modem huawei 620 blueconnect ze zdjetym simlockiem.Kupilam starter playa za 19zł (bezp. internet) Karta laczy mi sie tylko po edge.W ustawieniach biore wykryawanie sieci i wszystkie wykrwa 2g.Zmieniałam sterowniki,firmware,oprogramowanie do obsługi i nic.Macie jakies pomysły?

[ Dodano: 2009-02-16, 10:33 ]
Kupilam antene magnetyczna nadal nic :(
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Huawei 620 brak zasiegu :(

Post autor: YaHooo »

Karola86 pisze:Mam modem huawei 620 blueconnect ze zdjetym simlockiem.Kupilam starter playa za 19zł (bezp. internet) Karta laczy mi sie tylko po edge
A próbowałaś wkładać kartę SIM innej sieci i zobaczyć jak tam się połączy po 3g. A no i jeszcze jedna kwestia. Może masz wymuszone 2g? Trzeba wymusić 3g. Jaki masz program do obsługi modemu?
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
ODPOWIEDZ