Nasze doświadczenia z Linuxem

Wszystko na temat internetu za pomocą sieci komórkowych pod systemem Linux.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
BlueDisconnect
Stały użytkownik forum
Posty: 100
Rejestracja: 2009-03-21, 18:28
Lokalizacja: Polska

Re: Nasze doświadczenia z Linuxem

Post autor: BlueDisconnect »

Tak jak pisałem wyżej mam uszkodzony napęd optyczny. Jak zainstalować np. Xubuntu na dysku razem z Vistą nie mogąc zrobić tego z CD?? :/
TP-MR3020+Huawei E3131 z Aero2 :cfaniak:
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasze doświadczenia z Linuxem

Post autor: Jo_gurt »

BlueDisconnect, z USB wygodniej.
http://unetbootin.sourceforge.net/
r0meq
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2009-05-28, 09:51
Lokalizacja: mam to wiedzieć co?

Re: Nasze doświadczenia z Linuxem

Post autor: r0meq »

Moje doświadczenia z Linuksem? Używam na codzień, ale jeszcze wiele zostało do dopracowania.
Przydałoby się popracować nad obsługą sprzętu, dla przykładu męczyłem się wczoraj z drukarką, bo system wykrył ale nie dało się drukować.
Używam Linuksa bo mam na to czas, rozumiem jednak ludzi którzy twierdzą że zostaną przy Windows bo nie mają czasu, w przyszłości pewnie wszystkie te bolączki zostaną dopracowane i wówczas to microsoft będzie się martwić co zrobić, a Linux będzie na co drugim desktopie, a na razie Linux nie bije rekordów popularności ...
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez r0meq, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasze doświadczenia z Linuxem

Post autor: Jo_gurt »

r0meq pisze:w przyszłości pewnie wszystkie te bolączki zostaną dopracowane
Oby. Choć mam co do tego poważne wątpliwości, bo żeby coś takiego osiągnąć, społeczność linuksowa musiałaby się bardziej ujednolicić. Na razie każdy ma swój jakiś tam pomysł na Linuksa, a to nie sprzyja standardom i współpracy.
r0meq
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2009-05-28, 09:51
Lokalizacja: mam to wiedzieć co?

Re: Nasze doświadczenia z Linuxem

Post autor: r0meq »

No dokładnie, musiałoby się też zmienić podejście co niektórych: a) do newbie b) do siebie samych c) uważanie się za elitę.
Bo jeśli Linux ma być prawdziwą alternatywą dla Windows to musi "poprostu działać" :cwaniak: a żeby "poprostu działać" społeczność Linuksowa zamiast tłumaczyć się wrednymi producentami sprzętu, którzy przecież powinni interesować się systemem który ma 2% użytkowników i zerowy cash z niego jest, powinna sama zacząć pisać sterowniki do sprzętu.
Pisałem też o podejściu do newbie, społeczność Linuksowa czasem zbyt negatywnie nastawia się do osób które mają jakieś braki w wiedzy czy czegoś nie potrafią. Brakuje tu życzliwości (ale gwoli ścisłości nie dotyczy to wszystkich, są różne osoby, ja mówię o pewnym trendzie).

Podejście do siebie samych: istotna sprawa, rozwiążesz jakiś problem z Linuksem? zwykle idziesz sobie i zachowujesz to dla siebie, innymi słowy egoizm, gdyby każdy kto poradził sobie z jakimś problemem na Linuksie opisał jak to zrobił (choćby w temacie który założył na jakimś forum) to byśmy byli o krok do przodu, to jest właśnie egoizm, idziemy szukać rozwiązania, sami chcemy pomocy, ale jak nam się uda to nie chcemy się podzielić tym z innymi (często z lenistwa, ale to w końcu jest społeczność z dobrodziejstw której sami korzystamy, więc powinniśmy do niej coś wnieść).

Także, sądzę że tutaj ważne jest by przede wszystkim popracować nad społecznością i jej podejściem do newbie, Linuksa i siebie samych, to połowa sukcesu.

Przydała by się też współpraca między dystrybucjami, taki dialog porozumienia, jeśli chodzi o najważniejsze problemy i ich rozwiązywanie, dziś każdy sobie rzepkę skrobie.
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: Nasze doświadczenia z Linuxem

Post autor: bob »

r0meq pisze:Przydałoby się popracować nad obsługą sprzętu, dla przykładu męczyłem się wczoraj z drukarką, bo system wykrył ale nie dało się drukować.
Jaka drukarka? Możesz podać model, czy jest sieciowa i jak to robiłeś? :)

[ Dodano: 2009-05-28, 17:26 ]
r0meq pisze:Używam Linuksa bo mam na to czas
Ale po co? :hyhy:
r0meq
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2009-05-28, 09:51
Lokalizacja: mam to wiedzieć co?

Re: Nasze doświadczenia z Linuxem

Post autor: r0meq »

Przypuszczam że z tego samego powodu co ty :hyhy:
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: Nasze doświadczenia z Linuxem

Post autor: bob »

r0meq pisze:Przypuszczam że z tego samego powodu co ty :hyhy:
Ja mam powód wręcz przeciwny. :rotfl:
r0meq
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2009-05-28, 09:51
Lokalizacja: mam to wiedzieć co?

Re: Nasze doświadczenia z Linuxem

Post autor: r0meq »

Czyli używasz Linuksa bo lubisz Windowsa?
Bo skoro wręcz przeciwny to by tak brzmiało, bo ja używam Linuksa bo nie lubię Windowsa :papa:
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: Nasze doświadczenia z Linuxem

Post autor: bob »

r0meq, ja wszystko lubię a najbardziej to forum. :ok:
Awatar użytkownika
BlueDisconnect
Stały użytkownik forum
Posty: 100
Rejestracja: 2009-03-21, 18:28
Lokalizacja: Polska

Re: Nasze doświadczenia z Linuxem

Post autor: BlueDisconnect »

Jo_gurt pisze:BlueDisconnect, z USB wygodniej.
http://unetbootin.sourceforge.net/
Świetne narzędzie. :D
TP-MR3020+Huawei E3131 z Aero2 :cfaniak:
Awatar użytkownika
Tomekm91
Stały użytkownik forum
Posty: 119
Rejestracja: 2009-03-26, 16:20
Lokalizacja: Kraków

Re: Nasze doświadczenia z Linuxem

Post autor: Tomekm91 »

Witam,

Od kilku dni mam linuxa ubuntu 9.04 jako drugi, po windows XP sp3 system operacyjny.
Jestem zadowolony. Zaraz po zainstalowaniu systemu nawet nie musiałem instalować sterowników do mojego modemu (huawei e160). Za pomocą kliknięcia myszki zostałem połączony z internetem :) . W Ubuntu transfer ściągania plików trzymał się cały dzień na poziomie 120-130kb/s (a mam PLAY ONLINE 1mb) czyli wykorzystywał maksimum. W Windowsie XP SP3 nie mam takiego transferu zawsze. Nie wiem dlaczego, ale tak jakby linux wykorzystywał 100%, a XP niestety nie. Jestem zadowolony z Linuxa, myślę że w przyszłości 50% PC-etów będzie wyposażone w Linuxa :).
'
Pozdrawiam, i szczerze zachęcam do pobrania i zainstalowania linuxa :) Naprawdę warto!
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: Nasze doświadczenia z Linuxem

Post autor: bob »

rossoneri1899 pisze:Nie wiem dlaczego, ale tak jakby linux wykorzystywał 100%, a XP niestety nie.
Też byłem zaskoczony: :)
http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=91181#91181
Awatar użytkownika
BlueDisconnect
Stały użytkownik forum
Posty: 100
Rejestracja: 2009-03-21, 18:28
Lokalizacja: Polska

Re: Nasze doświadczenia z Linuxem

Post autor: BlueDisconnect »

Podobnie jest ze stabilnością połączenia. Jak Vista mówi, że net nie zadziała bo jest jakiś problem z siecią to po przejściu na Slaxa z penka net działa choć kuślawo, ale stronki ładuje.
TP-MR3020+Huawei E3131 z Aero2 :cfaniak:
Awatar użytkownika
Ayufan200
Stały użytkownik forum
Posty: 55
Rejestracja: 2008-11-18, 16:58
Lokalizacja: PrG

Re: Nasze doświadczenia z Linuxem

Post autor: Ayufan200 »

Używam obecnie opensuse 11.1 i iplus'a- wszystko działa elegancko napiszę jeszcze co i jak w innym dziale na forum.

Linux się u mnie sprawdza- tylko trochę zabawy z kartą TV jest ale to rozpracuje :)
krzakx
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2009-08-26, 07:50
Lokalizacja: Sanok

Re: Nasze doświadczenia z Linuxem

Post autor: krzakx »

Konfigurowal ktos SE k800i jako modem na Ubu ? Przymierzam sie do tego, moze jakies wskazówki ?
votan
Użytkownik forum
Posty: 22
Rejestracja: 2009-08-25, 22:33
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Nasze doświadczenia z Linuxem

Post autor: votan »

No to ja dołącze swoje 3-grosze do tematu: "moje doświadczenia z Linuksem".
Otóż zanim znalazłem swoją dystrybucję jeśli tak można to nazwać przebrnąłem przez ich gąszcz.
Wybrałem Fedorę i po dziś dzień jest u mnie, wcześniej Mandriva Xtreme, Mint, Ubuntu, Sidux i pare innych.
Ale do rzeczy, Linux nie jest bezproblemowym systemem - podobnie z resztą jak Windows, każdy system sprawia czasem problemy :cry:
Ale od roku non stop używam Linuksa, przyzwyczaiłem się i trzeba przyznać że pięknie radzi sobie ze sprzętem (poza zawieszkami - ale to raczej jednak wina modemu - rozwiązałem problem za pomocą mocniejszej anteny).
W porównaniu do Windows: automatycznie łączy się z netem po uruchomieniu systemu (łatwo to ustawić w gnome a w kde jest automatycznie - nie mam pojęcia jak to ustawić w Windows), dodatkowo Linux jest na tyle inteligentny że gdy w pracy korzystam z wifi na hasło również sam się łączy po uruchomieniu systemu, w obydwu przypadkach w Windowsie muszę robić to ręcznie.
Tak więc wbrew obiegowej opinii Linux jest bardziej "automatyczny" niż Windows i bardziej inteligentny.
:ok:
Jedyny minus Linuksa w kontekście netu komórkowego to fakt iż nie mogę odbierać sms-ów z pozycji programu (korzystam z network managera) a jak <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> nie odkryłem programu który by mi działał i jednocześnie pozwalał odbierać esy.
Awatar użytkownika
artureal
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 334
Rejestracja: 2008-01-20, 19:15
Lokalizacja: Poznań

Re: Nasze doświadczenia z Linuxem

Post autor: artureal »

He, he, wreszcie dojrzałem do przestawienia się na Linuxa :) - na razie wybrałem Ubuntu V9.04.
Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem: instalacja (w porównaniu do WinXP) błyskawiczna, zero niepotrzebnych komunikatów i wszystko się uruchomiło jakoś dziwnie bez płyt instalacyjnych :padam:
Internet ruszył od razu, wystarczyło tylko wyłączyć żądanie PIN-u w karcie. Po prostu szok :zdziwko:
Ponieważ docelowo mam zamiar skompletować linuxowego kompa tylko do łączenia z internetem, potrzebuję na starcie pomocy fachowców: w jaki sposób wymusić ruch w necie czy HSDPA? - w chwilach bezczynności iPlus się rozłącza (pewnie ze względu na kiepski zasięg), ale to na 99% wina operatora: z XP było dokładnie to samo, a pomogło pingowanie biednego Onetu :roll:
Tylko please, po ludzkiemu, bo Linuxa znam od parunastu minut :papa:
Z góry dziękuję za pomoc!
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Nasze doświadczenia z Linuxem

Post autor: YaHooo »

artureal pisze:w jaki sposób wymusić ruch w necie czy HSDPA?
Tak samo jak pod Windows :) Czyli wymusić ciągłe pingowanie jakiegoś serwera w internecie. Pod Windows jest to:
ping onet.pl -t -l 100

-t oznacza ciągłe pingowanie, do zamknięcia konsoli.
-l 100 oznacza wielkość pakietu w bajtach. Przy czym musisz pokombinować z tą wartośćią by było dobrze. U mnie działa 100, u Ciebie może 50, albo 200.

Pod Linuxem nie wiem jaka jest składnia polecenia. Więc skorzystaj z pomocy (chyba man ping).
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Nasze doświadczenia z Linuxem

Post autor: ja.michal »

artureal, a takie pytanie mam. Łączysz się przez manager w ubuntu? Nie idzie Ci internet jak po linijce 1Mb/s?
Awatar użytkownika
artureal
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 334
Rejestracja: 2008-01-20, 19:15
Lokalizacja: Poznań

Re: Nasze doświadczenia z Linuxem

Post autor: artureal »

Tak, wg Netmetera (innych serwerów nie mogę sprawdzić ze względu na brak jakowychś wtyczek, których z kolei nijak nie mogę zainstalować ze względu na brak jakichś tam plików), rzeczywiście osiągam max 1Mbit/s.
Na razie włączyłem sobie radyjko i mam non stop HSDPA, więc mnie nie rozłącza :)
A pingowanie w terminalu nie chce działać :/
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Nasze doświadczenia z Linuxem

Post autor: YaHooo »

artureal pisze:A pingowanie w terminalu nie chce działać
Jak to nie chce działać? Nie ma takiej komendy, czy jakiś inny problem?
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
Awatar użytkownika
artureal
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 334
Rejestracja: 2008-01-20, 19:15
Lokalizacja: Poznań

Re: Nasze doświadczenia z Linuxem

Post autor: artureal »

Komenda "ping onet.pl -t -l 100 powoduje pojawienie się takiej odpowiedzi:
ping: can't set unicast time-to-live: Invalid argument
Inne rozszerzenia skutkują jeszcze innymi komunikatami o błędach :/ No ale ja zielony jestem w Ubuntu :roll:
Kurczę, czy jest jakiś program w rodzaju TNI pod Linuxa? - chodzi nie tylko o wymuszanie HSDPA, ale także o licznik przesyłanych danych, dostęp do SMS, wskazywanie aktywnego BTS-a etc. W standardowym managerze połączenia opcji za dużo nie ma, a akurat mi by się przydały.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Nasze doświadczenia z Linuxem

Post autor: YaHooo »

artureal pisze:ping: can't set unicast time-to-live: Invalid argument
Zatem musisz poszukać jak dobrać te 2 opcje. Z tego co pamiętam to było polecenie man ping które uruchamiało helpa.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Nasze doświadczenia z Linuxem

Post autor: ja.michal »

artureal pisze:rzeczywiście osiągam max 1Mbit/s.
To jest problem z tym managerem w ubuntu. Miałem też 1Mb/s jak się tym bawiłem. Grzebałem i się połączyłem jakoś inaczej i zaczęło latać po 3Mb/s.
Coś jest w tym managerze skopane, albo są jakieś głębsze ustawienia, ale gdzie to nie mam pojęcia. :(
Awatar użytkownika
krix
Stały użytkownik forum
Posty: 140
Rejestracja: 2008-06-07, 19:11
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Nasze doświadczenia z Linuxem

Post autor: krix »

No to ja też opowiem o moich doświadczeniach z Linuxem.

Wszystko zaczęło się gdy kupiłem nowy komputer, mimo że dostałem do niego płytkę instalacyjną z Windowsem, bodajże wtedy jeszcze 2000 domyślnie na dysku był zainstalowany system Linux Mandrake. Początkowo byłem pesymistycznie nastawiony do tego systemu - przerażało mnie samo słowo "terminal" czy też "root". No więc nie przyglądając się dokładnie temu linuxowi od razu zrobiłem format dysku i zainstalowałem dostarczonego Win2000. I tak pracowałem 2-3 lata... Po tym czasie z uwagi, że tamten sprzęt był już trochę przestarzały kupiłem notebooka, tym razem od razu miałem Vistę. Pracowałem na niej 4-5 miesięcy po czym pomyślałem sobie - dlaczego by nie spróbować czegoś nowego, nabrać jakiś nowych doświadczeń... :roll: No i pobrałem najpierw Kubuntu, które przetrwało 2 dni bo denerwował mnie KDE, następnie Ubuntu - te przetrwało do dziś. Na pewno widać różnicę w działaniu, ubunciak bootuje mi się 10sek a vista 2 minuty, w viście na dzień dobry wywalało mi X okienek, a tu nic - cisza spokój no normalnie idylla. I tak ubuntu gości u mnie od 2 miesięcy. Najbardziej mnie śmieszy to jak spotykam znajomych, zaczynamy gadać o komputerach i pada słowo "mam linuxa" i wtedy się zaczyna gadka "Masz linuxa ? :szok: Yyy... Aha spoko... :zdziwko: ". No ale co komu do tego co u mnie w pececie mieszka :]
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Nasze doświadczenia z Linuxem

Post autor: YaHooo »

krix pisze:No ale co komu do tego co u mnie w pececie mieszka :]
Nie tak do końca. Powiedz to mojemu pracodawcy :P Pracuję jako programista w Borland C++ Builder i siłą rzeczy czasem się weźmie jakąś pracę do domu, no i wtedy trzeba używać Windows ;)

Ale tak się ostatnio właśnie zastanawiam nad zainstalowaniem Ubuntu w laptopie jak znajdę czas (czytaj wezmę urlop) :)
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
Amanda
Początkujący użytkownik forum
Posty: 10
Rejestracja: 2009-09-24, 07:38
Lokalizacja: Płd.Wlkp

Dnsmasq i poczta.onet.pl

Post autor: Amanda »

Postawiłem router/serwer na terminalu Neoware na dystrybucji Slitaz i wszystko śmiga OK oprócz faktu że nie mogę się "dokopać" do strony "poczta.onet.pl" - Przesyłanie danych z poczta.onet.pl..... i na tym koniec, niezależnie od przeglądarki.
Na serwerze zainstalowałem dnsmasq i tu jest chyba problem, bo jak go wyłączę strona się ładuje.

Jakieś sugestie?
www.onet.pl - no problem
PLAY 30GB + Huawei E3372 on terminal HP T5700 z Voyage 0.10 na CF 1GB
temp333
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 239
Rejestracja: 2008-03-22, 20:36
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nasze doświadczenia z Linuxem

Post autor: temp333 »

Linux kojarzy mi sie z systemem dla dzieciakow i pseudo informatykow, ktorzy chca sie wyroznic z tlumu ;) W koncu koledzy postawia oczy jak uslysza o jakims tworze Linux :) Oooooooo... Jakim trzeba być cool ziomalem, że się używa Linuxa ;)

Zostałem w pewnym stopniu zmuszony do postawienia serwera i administracji i uwazam ze system jest dobry, ale do serwerów. Nie widze najmniejszego powodu dla którego miałbym go używać na komputerze domowym - żeby utrudnić sobie życie? Instalacja modemu USB to kupa roboty, instalacja pendrive z linii polecen? Swietne rozwiazanie, ale jak ktos jest masochista. Losowe problemy w zaleznosci od wersji jadra - a to serwer DNS sypie sie bez powodu po 2 miesiacach normalnej pracy, a to cos innego przestaje dzialac po aktualizacji jadra. ;)

Na kompie domowym nie bede nigdy instalowal Linuksa, bo to tylko rzucanie sobie klody pod nogi. Podlaczam Huawei pod USB - wykrywa, instaluje - klikam połącz i ciesze się siecią. Ide do sklepu - kupuje sobie gre i w nia gram :) Mam Office od Microsoftu, ktory bije na leb predkoscia dzialania Open Office'a. Windows jest ladny i szybki. Mam wiecej programow - niestety prawda jest taka, zeby ktos pracowal porzadnie musi dostac za to pieniadze i tak jest tez z systemami i programami. Moze ktos mi wskaze dobry program OCR na Linuxa? :) Nie ma takiego - są tylko nędzne imitacje programów takich jak Abyy FineReader. Chce zainstalowac nawigacje na Laptoipie- pod Windowsa mam ich conajmniej 4, a na Linuxa? Osobiscie nie znam zadnej.

Wedlug mnie - LINUX TAK! Ale tylko na serwerze, gdzie spisuje sie niezle. W domu sobie jednak go nie zainstaluje. WINDOS jest najlepszy - prosty, szybki, ładny i o ogromnych możliwościach. Więcej nie trzeba.

[ Komentarz dodany przez: wojteks: 2009-10-09, 22:28 ]
Mała korekta ortografii. Czy tak trudno pisać z polskimi ogonkami?
Ostatnio zmieniony 2009-10-09, 21:27 przez temp333, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Nasze doświadczenia z Linuxem

Post autor: krystianb »

Znów??? (się wojna zaczyna?)
temp333 pisze:Jakim trzeba być cool ziomalem, że się używa Linuxa
A cool ziomale to teraz mac'a używają.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
ODPOWIEDZ