Play w warszawie zdycha ?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
adozet

Play w warszawie zdycha ?

Post autor: adozet »

Witam,
od grudnia używam play na karte , na początku śmigało jak w reklamie - 1 giga miało być i było , ściąganie plików - do 150 kilo ... No i tak było i się skończyło jakieś 10 dni temu .. W nocy - 4 ,5 , 6 rano - do około 9 śmiga jak dawniej , potem po prostu netu nie ma .. Zalogować - loguje sie i nawet sobie np. stronkę www.bez-kabli.pl otworzę i na tym koniec .. Wywala mnie i muszę się znowu zalogować i tak cąły dzień , czyli nie ma netu wcale .. I dopiero znowu rano jest ok . Jakieś pmysły , przemyslenia , ewentualnie jakaś pomoc dla mnie ???
Ostatnio zmieniony 2009-05-19, 10:39 przez adozet, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: Play w warszawie zdycha ?

Post autor: Jo_gurt »

adozet, biorąc pod uwagę zależność od pory dnia - najpewniej zapchany NodeB. Można próbować szukać innego anteną kierunkową, ale rezultatów nikt nie zagwarantuje...
adixm
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-01-19, 20:26
Lokalizacja: Rydułtowy

Re: Play w warszawie zdycha ?

Post autor: adixm »

Ja to mysle ze Play nie potrzebnie tak tanio daje tak wysoki transfer co gwarantuje powazne problemy z korzystaniem z neta...Ja dzisiaj w centrum Rybnika na Playu nie moglem nawet onetlajtu otworzyc(niedaleko jest spore blokowisko)
adozet

Re: Play w warszawie zdycha ?

Post autor: adozet »

no chyba ktos w playu czyta to forum , bo w trzy dni po moim poście o zdechłym playu stał się cud i zapiernicza dalej na maxa ... oto potęga tego forum .. :cwaniak:
Ostatnio zmieniony 2009-05-24, 09:10 przez adozet, łącznie zmieniany 1 raz.
adixm
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-01-19, 20:26
Lokalizacja: Rydułtowy

Re: Play w warszawie zdycha ?

Post autor: adixm »

Czyli wiadomo, ze mamy juz dobra wrozke od Playa ciekawe czy dziny wielkiej trojcy tez to forum czytaja:)
Awatar użytkownika
guteq
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 383
Rejestracja: 2009-03-31, 15:57
Lokalizacja: Kraków / Przemyśl

Re: Play w warszawie zdycha ?

Post autor: guteq »

adixm, skoro mamy taką wróżkę, to donoszę że w W-wie na Natolinie Play podpupadł straszliwie, ledwie 200 kbps osiąga i w UL i w DL ostatnio :( wróżko pomóż naprawić i przywrócić 1 Mbps ;)
Pozdro,
GutEQ
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: Play w warszawie zdycha ?

Post autor: bob »

guteq pisze:wróżko pomóż naprawić i przywrócić 1 Mbps ;)
Specjalnie dla naszych użytkowników stworzyłem miejsce na takie prośby: ;)
http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=17791
adixm pisze:ciekawe czy dziny wielkiej trojcy tez to forum czytaja:)
Oj czytają. ;)
ODPOWIEDZ