przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
uniu
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 195
Rejestracja: 2009-03-17, 21:41
Lokalizacja: Wołomin

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: uniu »

Witam ponownie

Mimo że podpisałem aneksik(7 luty) na 50% rabacik którego jedną kopię zabrał kurier to do tej pory nie dostałem żadnego sms-a na plusowy numer odnośnie tego faktu. Stara umowa kończy mi sie pod koniec marca. Czy w takim wypadku otrzymam powiadomienie o nowym aneksie dopiero pod konic ważności starej umowy?
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: YaHooo »

uniu pisze:do tej pory nie dostałem żadnego sms-a na plusowy numer odnośnie tego faktu.
U mnie często się zdarzało, że SMS'y z systemu Plusa nie dochodziły. Ja bym sprawdził czy w https://ssl.plusgsm.pl/ebok-web/basic/loginStep1.action nie ma jakiejś informacji na temat aktualnie podpisanej umowy.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
gburek
Początkujący użytkownik forum
Posty: 17
Rejestracja: 2010-10-03, 15:59
Lokalizacja: Ozorków

A jednak iplus na 24-miesiące

Post autor: gburek »

Witam. Oferta po przedłożeniu rezygnacji: router Huawei B260a, program antywirusowy,rabat na abonament 25%,iplusopobieracz za free, limit 7 GB. Mnie to wystarcza więc się zgodziłem.

Pozdrawiam : :brawa:
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: YaHooo »

gburek pisze:Oferta po przedłożeniu rezygnacji: router Huawei B260a, program antywirusowy,rabat na abonament 25%
Nieźle, nowy sprzęt i zniżka na abo :ok: Takiej oferty chyba nie widziałem jeszcze.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
Awatar użytkownika
Patryk
Guru bezprzewodowy
Posty: 6692
Rejestracja: 2007-09-12, 21:16
Lokalizacja: Z dziczy

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: Patryk »

YaHooo pisze:Nieźle, nowy sprzęt i zniżka na abo :ok: Takiej oferty chyba nie widziałem jeszcze.
Standard - z umową na 2 lata zapewne.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: YaHooo »

Patryk pisze:Standard - z umową na 2 lata zapewne.
Być może. Dla mnie zawsze proponowali umowę na 1 rok, więc się dziwię ;)
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
szwed11
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 225
Rejestracja: 2007-07-30, 20:51

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: szwed11 »

Przychodzą pism typu :
http://img571.imageshack.us/f/scan3580.jpg/
Choć okres rozliczeniowy kończy się 4 to koniec umowy nastąpi 7 marca, Jak negocjujecie?
Czy przytrzymujecie ich do końca czy dzwonicie i mówicie że jak nie dostanę 50% rabatu to idę do konkurencji
Awatar użytkownika
Patryk
Guru bezprzewodowy
Posty: 6692
Rejestracja: 2007-09-12, 21:16
Lokalizacja: Z dziczy

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: Patryk »

Już tyle razy było to wałkowane...te pisma to masówka wysyłana z automatu do każdego, komu kończy się umowa.

A o sposobach negocjacji też już chyba wszystko zostało powiedziane - podstawą jest wypowiedzenie umowy.
slawekszajdek
Początkujący użytkownik forum
Posty: 14
Rejestracja: 2010-01-29, 15:52
Lokalizacja: Kamienna

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: slawekszajdek »

Kontynuując 'rabatowy wątek', mi w końcu nie udało się przedłużyć iPlusa 110 na kolejny ( u mnie 4-ty) rok z dotychczasowym rabatem 50%.... Na dosłownie kilka godzin przed wyłączeniem numeru (koniec 30-dniowego okresu wypowiedzenia) ugiąłem się i przyjąłem proponowane 30% na iPlus 110 ( gratis dorzucili iPlusopobieracz 12H i prędkość do 21 MBit)...
raskus
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2007-11-19, 12:46
Lokalizacja: Podkowa L

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: raskus »

Jednak PLUS ma przygotowaną ofertę 50% ,dla użytkowników otrzymałem ją po 12-u miesiącach w abonamencie 7GB , skan poniżej , oczywiście nie obyło się bez złożenia wymówienia i kilku reklamacji w trakcie trwania umowy
Obrazek
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: YaHooo »

raskus pisze:Jednak PLUS ma przygotowaną ofertę 50% ,dla użytkowników
Mi w salonie zaproponowali tylko 30% rabatu. Niestety czas trwania poprzedniej promocji kończy mi się 17 kwietnia, więc już za późno było na składanie wypowiedzenia. Teraz po 4 latach w Plusie mam 3x mniejszy limit za tą samą cenę niż przy poprzednim przedłużeniu :dobani: Wziąłem abo 7GB z rabatem 30%, a miałem 20GB z rabatem 50. Ładnie Plus się odwdzięcza za chęć pozostania przez 5 rok i terminowe wpłaty :rotfl2:

A co jeszcze fajniejsze, przedtem miałem karę umowną za wcześniejsze zerwanie umowy 200zł, teraz 1000zł (tak to nie żart tysiąc zł) :rotfl2:
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
marens
Guru bezprzewodowy
Posty: 3607
Rejestracja: 2007-04-14, 10:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: marens »

Przed chwilą przedłużyłem umowę na iPlusa

iPlus49 (3GB) - 30% -> 34,30zł
iPlusopobieracz 24-12 za darmo.
Down ma być obcięty do 3Mbit/s.
michals2007q
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2007-09-09, 15:50
Lokalizacja: Pułtusk

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: michals2007q »

Witam,
Dziś otrzymałem pocztą aneks do umowy iplus prywatnie 3GB razy 2 (6GB). Po przemyśleniu jednak niepodpisze go i odstąpie od niego, gdyż jednak przydałby mi się większy limit danych. Jutro jadę do salonu Plusa. Moje pytanie jest następujące: Czy będę mógł coś jeszcze u nich wynegocjować w tej sprawie (większy abonament i limit)?
Pozdrawiam
Maciek764
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1620
Rejestracja: 2008-07-19, 17:07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: Maciek764 »

Down ma być obcięty do 3Mbit/s.
Swoją drogą ta prędkość faktycznie jest tak równo przycinana?
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: YaHooo »

michals2007q pisze:Czy będę mógł coś jeszcze u nich wynegocjować w tej sprawie (większy abonament i limit)?
Zawsze możesz napisać wypowiedzenie. Wtedy być może da się coś ugrać. Wystarczy przeczytać poprzednie posty w wątku.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
szalony
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 425
Rejestracja: 2006-04-02, 22:09
Lokalizacja: Aleksandrow L.

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: szalony »

Kurcze :( Plus faktycznie pogarsza oferty , ja nie mialem czasu na wypowiedzenia i "zabawy" i po dlugim namysle jednak przedluzylem umowe na warynkach za 54netto 10gb i IP 9h za darmo , Plus u mnie jednak najlepiej dziala... szkoda tylko ze faktycznie predkosc limituja i mam rowno max 6mb/s :dobani: ... na kartach bez limitu co ciekawe nawet w mixplusie mam bez problemu 8-10mb/s. Ciekawe posuniecie Plusa z tymi limitami predkosci - widac ze chca jak najwiecej zarobic kosztem klienta ;) :hyhy:
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: YaHooo »

szalony pisze:widac ze chca jak najwiecej zarobic kosztem klienta
Zawsze to było wiadome, to nie instytucja charytatywna :hyhy:

Nie mniej jednak stałym klientom nie powinni oferować gorszej oferty niż mieli dotychczas :]
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
marens
Guru bezprzewodowy
Posty: 3607
Rejestracja: 2007-04-14, 10:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: marens »

Maciek764 pisze:Swoją drogą ta prędkość faktycznie jest tak równo przycinana?
Nie wiem, nowa oferta wchodzi od 1Maja. Swoją drogą konsultant mnie zrobił w wała, bo jednak mam aktywny iPlusopobieracz 24-9. Nie jest mi to do szczęścia potrzebne, ale chodzi tu o zasadę. Złożyłem w 6 tygodni 3 reklamacje w Polkomtelu, coś się źle u nich dzieje.

Napisałem, że jako rekompensatę za wprowadzenie w błąd przy przedłużaniu umowy odnośnie iPlusopobieracza chcę od nich zrabatowania iPlusa do 3GB/30zł + IP12. Raczej będzie odpowiedź odmowna, ale warto spróbować.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26139
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: wojteks »

marens pisze:Złożyłem w 6 tygodni 3 reklamacje w Polkomtelu, coś się źle u nich dzieje.
A jak ich Polsat kupi to dopiero będzie porażka. Ja uciekam z Plusa stopniowo.
marens pisze:Swoją drogą konsultant mnie zrobił w wała
Już dawno nauczyłem się nie wierzyć "konsultantom". Musi być pismo, bez tego słowa nie są ważne, wcisną Ci to co chcesz usłyszeć bo tak ich szkolą.
Nie pomagam na PW!
marens
Guru bezprzewodowy
Posty: 3607
Rejestracja: 2007-04-14, 10:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: marens »

wojteks pisze:Ja uciekam z Plusa stopniowo.
Chyba wszyscy teraz uciekają z Plusa do Play i Orange.
wojteks pisze:Już dawno nauczyłem się nie wierzyć "konsultantom"
Też im nie wierzę.
Mnie przy iPlusie trzyma dobra jakość techniczna usługi w potrzebnych mi lokalizacjach.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26139
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: wojteks »

marens pisze:Mnie przy iPlusie trzyma dobra jakość techniczna usługi w potrzebnych mi lokalizacjach.
To racja, często jedyna sensownie działające sieć po EDGE to Plus, innych praktycznie nie da się używać.
Nie pomagam na PW!
uniu
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 195
Rejestracja: 2009-03-17, 21:41
Lokalizacja: Wołomin

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: uniu »

marens pisze:
Maciek764 pisze: <font color="#FF0000"><b>[...]</b></font>
Nie wiem, nowa oferta wchodzi od 1Maja. Swoją drogą konsultant mnie zrobił w wała, bo jednak mam aktywny iPlusopobieracz 24-9. Nie jest mi to do szczęścia potrzebne, ale chodzi tu o zasadę. Złożyłem w 6 tygodni 3 reklamacje w Polkomtelu, coś się źle u nich dzieje.

Napisałem, że jako rekompensatę za wprowadzenie w błąd przy przedłużaniu umowy odnośnie iPlusopobieracza chcę od nich zrabatowania iPlusa do 3GB/30zł + IP12. Raczej będzie odpowiedź odmowna, ale warto spróbować.
Miałem taką samą sytuację. Udało mi się wyrwać rabacik 50% na abonament. Oczywiście bez wypowiedzenia się nie obyło. Podczas rozmowy z działem utrzymania klienta zapytałem o bezpłatnego pobieracza od 12 do 12. Konsultant powiedział że musi się spytać kogoś wyżej czy może mi "dać " trego IP i dostałm tel że będe miał takie warunki. Zapytałem się jeszcze czy na umowie będzie wzmianko o IP 12-12 ale konsultant odpowiedział że nie bezie bo to jest jakaś usługa dodatkowa. Po otrzyamniu umowy 50% odczekałem do nowego okresu rozliczeniowego i niestety miałem cały czas ip 12-9. Napisałem reklamacje przez ebok. Po tygodniu dostałem telefon do IPlusa że takiej opcji nie ma i nigdy nie było. Ja mu mówiłem że konsultant z działu utrzymania klienta oznajmił mi że bębę miał tego ip 12-12za free. Nadmieiłem mu że może odsłuchać nagranie rozmowy bo pewnie nagrywają większość. Konsultant oznajmił mi żę mam 50% rabat i ip 12-9 za free i nic nioe da rady więcej zrobić. Pytałem się o jakąs rekompensate np pakiecik minut z racji wprowadzenia klienta wbłąd ale koleś też sie wykręcał jak tyko mógł.

[ Komentarz dodany przez: BliSki: 2011-04-25, 21:42 ]
<a href="http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=59341#59341">Panie i Panowie tniemy cytaty!</a>
Ostatnio zmieniony 2011-04-25, 20:41 przez uniu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mircal
Użytkownik forum
Posty: 27
Rejestracja: 2010-01-05, 10:48
Lokalizacja: Tarnów

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: mircal »

Witam, mnie również niebawem kończy się umowa w plusie i w związku z tym wysłałem z ich strony zapytanie o ofertę na przedłużenie. Oddzwonili do mnie właściwie z ofertą gorszą niż mam :szok: na co podziękowałem i nie obędzie się bez wysłania rezygnacji.
Jednak ciekaw jestem na co mogę teraz liczyć, czy uda się zniżka 50% gdy otrzymają magiczny list? Czy też drastycznie zmienili politykę i nie mam co na to liczyć?
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: YaHooo »

mircal pisze:czy uda się zniżka 50% gdy otrzymają magiczny list?
Moim zdaniem jeśli chce się mieć -50% to tylko te magiczne podanie... Wtedy powinno się udać.

U mnie też dali mi o wiele gorszą ofertę. Z tym, że ja niestety nie miałem czasu na pisanie wymówień i zostałem przy gorszej ofercie.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
slawekszajdek
Początkujący użytkownik forum
Posty: 14
Rejestracja: 2010-01-29, 15:52
Lokalizacja: Kamienna

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: slawekszajdek »

Informacja dla przedłużających umowę na iPlus:
jeśli korzystacie czasem z pakietu darmowych sms-ów (np. 50 sms w iPlus 110), to zwróćcie na to uwagę osobie z działu Utrzymania Klienta, która będzie dla Was przygotowywać nową umowę... -ja tego nie zrobiłem :( (bo po prostu przez kilka lat przedłużania umowy ten pakiet sms-ów zawsze był domyślnie dodawany) i teraz, w maju, mam już płatne sms-y... oprócz tego zniknął mi pakiet "e-rachunek 100 SMS" (ale to podobno koniec promocji...)
pozdr
marens
Guru bezprzewodowy
Posty: 3607
Rejestracja: 2007-04-14, 10:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: marens »

Co powiecie na prędkość przyciętą do 2Mbit/s? Miało być przycięte do 3Mbit/s?
Średnio mi działało 4Mbit/s w niektórych lokalizacjach a tu zonk 2Mbit/s.
Podczas rozmowy z konsultantem miało być do 3Mbit/s, dlatego między innymi zgodziłem się na przedłużenie umowy.

Miało być:
3GB -> 34,30zł
3Mbit/s + iPlusopobieracz 12godz.

Jest
3GB -> 34,93zł
2Mbit/s a iPlusopobieracza nie ma na fakturze nawet 9godz

Szkoda słów na zaistniałą sytuację.
Już pomijam fakt, że jest drożej o 63gr/mies niż było ustalone.
Jakoś nie robi mi to wielkiej różnicy, ale przemnóżmy to razy X osób.
Awatar użytkownika
pogodabartek
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 816
Rejestracja: 2010-10-02, 22:30
Lokalizacja: Dolnośląskie

a teraz moja kolej

Post autor: pogodabartek »

umowa kończy mi się18czerwca,złożyłem już wypowiedzenie i Pani w salonie prosiła o podanie numeru nie iplusa,tylko kontaktowego,bo na iplusa się ponoć nie dodzwonią jak go mam w modemie-oczywista sprawa.

Powodem wypowiedzenia jest słaby zasięg.

Zobaczymy co mi zaoferują i czy uda się magiczne 50%
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: YaHooo »

slawekszajdek pisze:i teraz, w maju, mam już płatne sms-y
Rzeczywiście, ale z tego co widzę, to już nie ma darmowych smsów nawet dla nowych klientów. Ale co gorsza miałem niewykorzystane smsy z 6 miesięcy (300sms) i od przedłużenia przepadły mi one. Moim zdaniem powinni powiedzieć, że już nie ma tego pakietu :dobani:
marens pisze:Co powiecie na prędkość przyciętą do 2Mbit/s? Miało być przycięte do 3Mbit/s?
To domagaj się swojego. U mnie przycięte jest tak jak miało być...
pogodabartek pisze:Zobaczymy co mi zaoferują i czy uda się magiczne 50%
Pochwal się tym co Ci zaoferowali ;)
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
Awatar użytkownika
pogodabartek
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 816
Rejestracja: 2010-10-02, 22:30
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: pogodabartek »

czekam do 1szego czerwca czy zadzwonią chociaż raz na numer inny niz iplus,a jak nie to zacznę go nosić w telefonie
marens
Guru bezprzewodowy
Posty: 3607
Rejestracja: 2007-04-14, 10:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: marens »

Przed chwilą wysłałem przez e-bok reklamacje odnośnie mojej aktywacji iPlusa.
Jako rekompensatę zarządałem podmiany promocji z iPlusoprocentownik 30% na iPlusoprocentownik 50% :rotfl:
Pewnie się nie uda, ale ich zagrywki są niezbyt fair.
ODPOWIEDZ