Budowa Wiki pod szyldem bez-kabli.pl

Masz uwagi lub sugestie na temat forum? Tu możesz się nimi podzielić.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Razzor
Stały użytkownik forum
Posty: 73
Rejestracja: 2010-12-01, 08:56
Lokalizacja: Poznań

Budowa Wiki pod szyldem bez-kabli.pl

Post autor: Razzor »

Wpadłem na pewien pomysł: stwórzmy Wiki o tematyce sieciowej!
wiki.bez-kabli.pl w pod tym adresem definicje i materiały dotyczące szerokiej tematyki sieci komputerowych.

Artykuły byłyby redagowane przez społeczność forum, aby zapobiec wandalizmom.
Była by to możliwość rozwoju dla nas i możliwość stworzenia sieciowej encyklopedii.

Chętnie włączyłbym się w budowę tego. Dobrze znam MediaWiki.

Co Wy na to Userzy?
Co Ty na to Root?

[ Komentarz dodany przez: BliSki: 2010-12-15, 21:01 ]
Dodałem kolorek tematu.
Ostatnio zmieniony 2010-12-17, 17:22 przez Razzor, łącznie zmieniany 3 razy.
Pozdrawiam,
Razzor
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Budowa Wiki pod szyldem bez-kabli.pl

Post autor: YaHooo »

Razzor no nie powiem całkiem ciekawy pomysł :ok:

Tylko zastanawia mnie jedna sprawa. Sieci to jest dość trudny problem i być może projekt świecić pustkami. A tego bym nie chciał :) Jeśli by miał kto pisać to czemu nie ;)
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
Razzor
Stały użytkownik forum
Posty: 73
Rejestracja: 2010-12-01, 08:56
Lokalizacja: Poznań

Re: Budowa Wiki pod szyldem bez-kabli.pl

Post autor: Razzor »

Wiem, ze sieci to niezbyt prosty temat.

Ale wierzę, że znajdzie się grupa znawców tematu i włączy się w rozbudowę projektu.
Pisalibyśmy oczywiście po godzinach, ale z czasem artykułów byłoby coraz więcej i więcej. :]

Trzeba myśleć pozytywnie, mimo tego że świat jest zły :)
Pozdrawiam,
Razzor
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26137
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Budowa Wiki pod szyldem bez-kabli.pl

Post autor: wojteks »

YaHooo pisze:Sieci to jest dość trudny problem i być może projekt świecić pustkami
Też jestem tego zdania, nowego coś trudno wymyślić a kopiować z innych stron to bez sensu.
Nie pomagam na PW!
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Budowa Wiki pod szyldem bez-kabli.pl

Post autor: YaHooo »

Razzor pisze:Pisalibyśmy oczywiście po godzinach, ale z czasem artykułów byłoby coraz więcej i więcej. :]
A masz jakiś porządny plan na to? Bo robić to na łapu capu to nie sztuka. Tu trzeba mieć konkretny obraz całości. Najlepiej jak najbardziej szczegółowy.
wojteks pisze:nowego coś trudno wymyślić a kopiować z innych stron to bez sensu.
W sumie wszystko zostało już napisane. Jedyne co można zrobić, to usystematyzować to i napisać prostym językiem.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
Procio
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1101
Rejestracja: 2009-10-17, 12:17
Lokalizacja: localhost

Re: Budowa Wiki pod szyldem bez-kabli.pl

Post autor: Procio »

Pomysł może i świetny, ale czy to wypali?

Jak już Yahho wspomniał, nie chcemy, aby nasza "encyklopedia" świeciła pustkami.
Drugiej wikipedii to z tego nie zrobimy, ale najważniejsze pojęcia można by opisać.
Do tego nie warto kopiować z innych stron, wikipedii, itd. tylko napisać coś "swoimi słowami", ale znajdzie się ktoś taki, kto to będzie systematycznie robił?
Może zrobić encyklopedię otwartą i moderowaną, tzn. żeby każdy mógł dodać wpis, ale żeby zatwierdzenie było moderowane przez wyznaczone do tego osoby. Wtedy na pewno artykułów więcej by się znalazło no i... z czasem by się to bardziej rozwinęło.

Jestem za, ale na początek już trzeba przygotować sporą dawkę artykułów, żeby po otwarciu było do czego zaglądać.
Internet domowy T-Mobile do 60Mb/s: https://www.speedtest.net/result/8251178215 :super:
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Budowa Wiki pod szyldem bez-kabli.pl

Post autor: YaHooo »

Procio pisze:Drugiej wikipedii to z tego nie zrobimy, ale najważniejsze pojęcia można by opisać.
Generalnie, to jeśli już, to można by moim zdaniem zrobić nasze forumowe FAQ w postaci wiki. I je po prostu już rozbudowywać zamiast w formie postów, to artykułów na wiki.
Procio pisze:Jestem za, ale na początek już trzeba przygotować sporą dawkę artykułów, żeby po otwarciu było do czego zaglądać.
Otóż to :ok:
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Budowa Wiki pod szyldem bez-kabli.pl

Post autor: zDaleKi »

Razzor pisze:Co Wy na to Userzy?
Co Ty na to Root?
Jeżeli chodzi o mnie, to jestem za.
Tylko czy temat nie umrze tak jak np.: http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=1896
Na początku było coś tam tworzone a potem w zasadzie to tylko moderatorzy coś tam proponowali.
YaHooo pisze:Sieci to jest dość trudny problem i być może projekt świecić pustkami. A tego bym nie chciał
O to chodzi.
Razzor pisze:Ale wierzę, że znajdzie się grupa znawców tematu i włączy się w rozbudowę projektu.
Wiara to podstawa. Zatem kogo masz na myśli?
No i na jakim silniku byś to widział?
wojteks pisze:Też jestem tego zdania, nowego coś trudno wymyślić a kopiować z innych stron to bez sensu.
To też prawda.
YaHooo pisze:A masz jakiś porządny plan na to? Bo robić to na łapu capu to nie sztuka. Tu trzeba mieć konkretny obraz całości. Najlepiej jak najbardziej szczegółowy.
Dlatego czekamy na "biznes plan" ;)
Procio pisze:Drugiej wikipedii to z tego nie zrobimy, ale najważniejsze pojęcia można by opisać.
Jeżeli już, to ja bym na początek proponował od nowa napisać to: http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=1896
Czyli osobno każde hasło + ich wyszukiwanie.
Tylko na jakim silniku to zrobić, to nie wiem bo niestety silnik forum nie ma nic dobrego w tym do zaoferowania.
YaHooo pisze:Generalnie, to jeśli już, to można by moim zdaniem zrobić nasze forumowe FAQ w postaci wiki.
To też jest dobra myśl.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Budowa Wiki pod szyldem bez-kabli.pl

Post autor: YaHooo »

BliSki pisze:To też jest dobra myśl.
Po dłuższym namyśle jestem za taką właśnie formą rozszerzenia forum :)
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
Procio
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1101
Rejestracja: 2009-10-17, 12:17
Lokalizacja: localhost

Re: Budowa Wiki pod szyldem bez-kabli.pl

Post autor: Procio »

BliSki pisze:Na początku było coś tam tworzone a potem w zasadzie to tylko moderatorzy coś tam proponowali.
Powiem szczerze, że sam czasem chciałem dodać nowe pojęcia, niestety nie mogłem, ponieważ temat został zamknięty.
BliSki pisze:No i na jakim silniku byś to widział?
Myślę, że MediaWiki. Wikipedia na tym silniku zaczynała (i chyba stoi nadal), niestety nie jestem pewien ;)
Internet domowy T-Mobile do 60Mb/s: https://www.speedtest.net/result/8251178215 :super:
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26137
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Budowa Wiki pod szyldem bez-kabli.pl

Post autor: wojteks »

Procio pisze:że sam czasem chciałem dodać nowe pojęcia, niestety nie mogłem,
Zawsze możesz PW do moderatora/admina napisać.
Nie pomagam na PW!
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Budowa Wiki pod szyldem bez-kabli.pl

Post autor: zDaleKi »

Procio pisze:Powiem szczerze, że sam czasem chciałem dodać nowe pojęcia, niestety nie mogłem, ponieważ temat został zamknięty.
Ale od tego masz: FAQ - opracowania użytkowników, dyskusje
A dokładnie: FAQ - opracowania użytkowników

Gdyż temat "pojęcia" jest w dziale FAQ a ten sam w sobie jest zamknięty.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Procio
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1101
Rejestracja: 2009-10-17, 12:17
Lokalizacja: localhost

Re: Budowa Wiki pod szyldem bez-kabli.pl

Post autor: Procio »

wojteks pisze:Zawsze możesz PW do moderatora/admina napisać.
No tak, a na to, to nie wpadłem :(
BliSki pisze:Ale od tego masz: FAQ - opracowania użytkowników, dyskusje
A dokładnie: FAQ - opracowania użytkowników
I na to również... :roll:
BliSki pisze:Gdyż temat "pojęcia" jest w dziale FAQ a ten sam w sobie jest zamknięty.
No tak.

A co do tematu to można by zmienić nazwę, gdyż "Mega rozszerzenie" mało mówi o omawianej sprawie, a może akurat więcej osób zajrzy, żeby się wypowiedzieć ;)
Internet domowy T-Mobile do 60Mb/s: https://www.speedtest.net/result/8251178215 :super:
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Budowa Wiki pod szyldem bez-kabli.pl

Post autor: zDaleKi »

Procio pisze:A co do tematu to można by zmienić nazwę, gdyż "Mega rozszerzenie" mało mówi o omawianej sprawie, a może akurat więcej osób zajrzy, żeby się wypowiedzieć
Co proponujecie? Bo jakoś niem mam dziś już weny ;)
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Razzor
Stały użytkownik forum
Posty: 73
Rejestracja: 2010-12-01, 08:56
Lokalizacja: Poznań

Re: Budowa Wiki pod szyldem bez-kabli.pl

Post autor: Razzor »

BliSki pisze:No i na jakim silniku byś to widział?
MediaWiki.
Procio pisze:Myślę, że MediaWiki. Wikipedia na tym silniku zaczynała (i chyba stoi nadal), niestety nie jestem pewien
Stała i na MediaWiki stoi nadal.
BliSki pisze:Zatem kogo masz na myśli?
Użytkowników z dużym stażem i odrobiną czasu dla projektu.
Do tego stworzenie osobnej grupy na forum dla ludzi którzy będą związani z tym projektem.
Procio pisze:Może zrobić encyklopedię otwartą i moderowaną, tzn. żeby każdy mógł dodać wpis, ale żeby zatwierdzenie było moderowane przez wyznaczone do tego osoby. Wtedy na pewno artykułów więcej by się znalazło no i... z czasem by się to bardziej rozwinęło.
MediaWiki możne edytować każdy, możemy jednak pozabezpieczać artykuły o byłyby one zatwierdzane przez redaktorów.
W sumie ciekawy pomysł z taką otwartą wersją.
BliSki pisze:Tylko czy temat nie umrze tak jak np.: http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=1896
Macie moją wiedzę, pomoc i doświadczenie.
Jeśli tylko znają się osoby do Wiki Teamu to projekt nie umrze.

Znamy się krótko, ale zaufajcie mi :)
Pozdrawiam,
Razzor
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Budowa Wiki pod szyldem bez-kabli.pl

Post autor: zDaleKi »

Razzor pisze:Macie moją wiedzę, pomoc i doświadczenie.
Jeśli tylko znają się osoby do Wiki Teamu to projekt nie umrze.

Znamy się krótko, ale zaufajcie mi
OK.
Zatem skoro tak, to myślę, że możemy coś w tym temacie zrobić.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Razzor
Stały użytkownik forum
Posty: 73
Rejestracja: 2010-12-01, 08:56
Lokalizacja: Poznań

Re: Budowa Wiki pod szyldem bez-kabli.pl

Post autor: Razzor »

To cóż, myślę że w wolnych czasie Mógłbyś dodać subdomenę i zainstalować MediaWiki.
Wtedy potworzyłbym kategorie, szablony i skonfigurował skrypt do pracy :D
Pozdrawiam,
Razzor
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Budowa Wiki pod szyldem bez-kabli.pl

Post autor: zDaleKi »

Razzor pisze:myślę że w wolnych czasie Mógłbyś dodać subdomenę i zainstalować MediaWiki.
Jest to już w głębokich planach. Ale święta idą więc daj nam czas.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Razzor
Stały użytkownik forum
Posty: 73
Rejestracja: 2010-12-01, 08:56
Lokalizacja: Poznań

Re: Budowa Wiki pod szyldem bez-kabli.pl

Post autor: Razzor »

Jest to już w głębokich planach. Ale święta idą więc daj nam czas.
Nie, no nie pali się :D
Świata, fakt czas trochę odpocząć od administracji :hyhy:
Pozdrawiam,
Razzor
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Budowa Wiki pod szyldem bez-kabli.pl

Post autor: zDaleKi »

PS. Zmieniłem tytuł na: "Budowa Wiki pod szyldem bez-kabli.pl"
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Razzor
Stały użytkownik forum
Posty: 73
Rejestracja: 2010-12-01, 08:56
Lokalizacja: Poznań

Re: Budowa Wiki pod szyldem bez-kabli.pl

Post autor: Razzor »

BliSki pisze:PS. Zmieniłem tytuł na: "Budowa Wiki pod szyldem bez-kabli.pl"

A ja usunąłem z kategorii propozycja.

So, odpowiadając na pytanie związanie z dostępnością, budzące spory wśród użytkowników w temacie rekrutacja:
Wiki docelowo będzie otwarte, pisać będzie mógł każdy, lecz potrzebujemy osoby znające temat to moderacji i weryfikacji artykułów.

Mam jeszcze taką małą prośbę: Kiedy już skrypt będzie zainstalowany proszę żebyście nie pisali artykułów dopóki Wam tego nie pozwolę. Chodzi o konfiguracje skryptu i tworzenie szablonów, tak aby ułatwić korzystanie w Wiki.
Pozdrawiam,
Razzor
Łukasz
Stały użytkownik forum
Posty: 89
Rejestracja: 2009-08-27, 00:50
Lokalizacja: Znienacka

Re: Budowa Wiki pod szyldem bez-kabli.pl

Post autor: Łukasz »

Razzor pisze:potrzebujemy osoby znające temat to moderacji i weryfikacji artykułów.
Proponuję utworzyć i podwiesić wątek (lub nawet dział) w którym każdy mógłby wskazać naptokane w artykułach błędy.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Budowa Wiki pod szyldem bez-kabli.pl

Post autor: YaHooo »

Razzor pisze:lecz potrzebujemy osoby znające temat to moderacji i weryfikacji artykułów.
Na naszym forum mamy doświadczonych moderatorów, więc z tym nie powinno być problemów.
Łukasz pisze:Proponuję utworzyć i podwiesić wątek (lub nawet dział) w którym każdy mógłby wskazać naptokane w artykułach błędy.
Jak będzie wiki, to się pomyśli :ok:
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
Procio
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1101
Rejestracja: 2009-10-17, 12:17
Lokalizacja: localhost

Re: Budowa Wiki pod szyldem bez-kabli.pl

Post autor: Procio »

Łukasz pisze:lub nawet dział
Tworzenie nowego działu IMO jest bez sensu.. Wystarczy jeden porządny topic, podwieszony w odpowiednim kolorze, żeby każdy mógł trafić ;)
Internet domowy T-Mobile do 60Mb/s: https://www.speedtest.net/result/8251178215 :super:
Razzor
Stały użytkownik forum
Posty: 73
Rejestracja: 2010-12-01, 08:56
Lokalizacja: Poznań

Re: Budowa Wiki pod szyldem bez-kabli.pl

Post autor: Razzor »

Procio pisze:Tworzenie nowego działu IMO jest bez sensu.. Wystarczy jeden porządny topic, podwieszony w odpowiednim kolorze, żeby każdy mógł trafić
Zawsze jeszcze można oznaczyć szablonami w Wiki i po prostu odwoływać się linkami do stron kategoryzujących dla tych szablonów.

Jest chyba nawet most do phpBB i MediaWiki.
Pozdrawiam,
Razzor
Chris-Kr
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1887
Rejestracja: 2007-12-27, 19:19
Lokalizacja: Kraków

Re: Budowa Wiki pod szyldem bez-kabli.pl

Post autor: Chris-Kr »

Procio pisze:Może zrobić encyklopedię otwartą i moderowaną, tzn. żeby każdy mógł dodać wpis, ale żeby zatwierdzenie było moderowane przez wyznaczone do tego osoby. Wtedy na pewno artykułów więcej by się znalazło no i... z czasem by się to bardziej rozwinęło.
Nie będę ukrywał, ze pomysł z otwartą encyklopedią budzi moje opory.
Uważam za dość mało prawdopodobne, żeby pojawił się wartościowy wkład ze strony kogoś, kto nie posiada konta na naszym forum. Zresztą nawet gdyby pojawił się ktoś taki o dużej wiedzy, to nie sądzę, żeby tylko sama konieczność założenia konta zniechęciła go do wzięcia udziału w redagowaniu Wiki, zwłaszcza, że jeśli ktoś przyłoży się do roboty i poświęci na nią pewną ilość swojego czasu, to będzie chciał, żeby tę pracę kojarzono z jego osobą.
Poza tym, (a może nawet przede wszystkim) anonimowość sprzyja bylejakości wypowiedzi oraz wandalizmowi, a wcześniej lub później trzeba się liczyć z atakami spamerów, choćby takimi jak w komentarzach na tej stronie: http://openlinksys.info/articles.php?article_id=76
Krzysztof
Awatar użytkownika
Blido
Guru bezprzewodowy
Posty: 2969
Rejestracja: 2008-02-21, 23:30
Lokalizacja: WL

Re: Budowa Wiki pod szyldem bez-kabli.pl

Post autor: Blido »

Chris-Kr pisze:Uważam za dość mało prawdopodobne, żeby pojawił się wartościowy wkład ze strony kogoś, kto nie posiada konta na naszym forum. Zresztą nawet gdyby pojawił się ktoś taki o dużej wiedzy, to nie sądzę, żeby tylko sama konieczność założenia konta zniechęciła go do wzięcia udziału w redagowaniu Wiki, zwłaszcza, że jeśli ktoś przyłoży się do roboty i poświęci na nią pewną ilość swojego czasu, to będzie chciał, żeby tę pracę kojarzono z jego osobą.
Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Konto na wiki powinno być moim zdaniem związane z kontem na forum.
Łukasz
Stały użytkownik forum
Posty: 89
Rejestracja: 2009-08-27, 00:50
Lokalizacja: Znienacka

Re: Budowa Wiki pod szyldem bez-kabli.pl

Post autor: Łukasz »

Chris-Kr, pisząc o "braku otwartości" chodziło raczej o ograniczenie wiki do wąskiej grupy użytkowników Forum (tj. nie wszystkich) a przynajmniej ja tak zrozumiałem.
Procio
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1101
Rejestracja: 2009-10-17, 12:17
Lokalizacja: localhost

Re: Budowa Wiki pod szyldem bez-kabli.pl

Post autor: Procio »

Przepraszam, że na nowo rozpoczynam dyskusje, jednak interesuje mnie "postęp" prac nad wiki.
Internet domowy T-Mobile do 60Mb/s: https://www.speedtest.net/result/8251178215 :super:
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Budowa Wiki pod szyldem bez-kabli.pl

Post autor: zDaleKi »

Procio pisze:Przepraszam, że na nowo rozpoczynam dyskusje, jednak interesuje mnie "postęp" prac nad wiki.
Jak tylko skończy się przerwa świąteczno-noworoczna to będziemy temat drążyć.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
ODPOWIEDZ