[TNI] Top_NetInfo - Archiwum dyskusji - 2009.04-2011.06

Pozostałe zagadnienia (sprzętowe i programowe), które nie pasują do powyższych kategorii np. optymalizacja łącza, liczniki danych, bezpieczeństwo w sieci, informacje podstawowe.

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
tomx123
Stały użytkownik forum
Posty: 71
Rejestracja: 2007-09-07, 17:53
Lokalizacja: Gliwice

Re: [TNI] Top_NetInfo - Archiwum dyskusji - 2009.04-2011.06

Post autor: tomx123 »

Chris-Kr zrobiłem tak jak mówisz ale nadal nie działa :/ Niestety muszę odznaczać komunikację AT żeby móc się połączyć to zmniejsza o 50% użyteczność tego programu :(
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: [TNI] Top_NetInfo - Archiwum dyskusji - 2009.04-2011.06

Post autor: YaHooo »

Chris-Kr pisze:Tak więc z tego względu kolega YaHooo może mieć rację ze swoją propozycją odinstalowania innych aplikacji ;)
Z doświadczenia wiem, że większość użytkowników powinna mieć zainstalowany tylko 1 manager :) Bo przeważnie coś się uruchamia z systemem (nawet jakiś card detector) i już z kolejnych wyjdą nici.
tomx123 pisze:Niestety muszę odznaczać komunikację AT żeby móc się połączyć to zmniejsza o 50% użyteczność tego programu :(
Niestety można powiedzieć, że "ten typ tak ma". To jest w głównej mierze wina modemu...

[mod]
BliSki tak, to ja wydzieliłem posta. Chodziło o to http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=18968
[/mod]
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
Alcatraz
Stały użytkownik forum
Posty: 119
Rejestracja: 2009-07-09, 11:37
Lokalizacja: kuj-pom

Re: [TNI] Top_NetInfo - Archiwum dyskusji - 2009.04-2011.06

Post autor: Alcatraz »

Witam

Przetestowałem działanie programu TNI z Nokią 6310i a dokładniej mówiąc z jej modemem przy połączeniu przez Bluetooth (nie mam kabelka). System "widzi" cztery porty COM. Są to 12, 13, 14 oraz 6. W menedzerze urządzeń widoczny jest standardowy modem bluetooth, który używa portu COM6. Jak sądze przy zwykłym połączeniu dial-up używany jest własnie COM6. Odpaliłem TNI i próbuję ustawić komunikację AT. Z początku była cisza - modem nie odpowiada itp. Jednak w opcjach znalazłem "sprzętową kontrolę przepływu" czy coś podobnego i wtedy udało mi się uzyskać komunikację AT ale na porcie COM14. Pokazuje siłę sygnału itd. Jednak kiedy wciskam "połącz", pokazuje błąd 633 - port already in use (port zajęty, sprawdź inne aplikacje itd.) O ile przy modemie Sony Ericsson sprawa była jasna (ma tylko jeden port COM) o tyle tutaj już sam nie wiem co jest przyczyną takiego stanu rzeczy. Dlaczego nie łączy się np. przez COM6 z internetem a do AT nie stosuje wskazanego przeze mnie COM14, tylko medluje że port zajęty? Coś mi tu nie gra...

Druga sprawa to porównanie siły sygnału, którą pokazują "kreseczki" na telefonie z siłą pokazywaną przez TNI. W miejscu, w którym się znajduję jest bardzo mocny sygnał - telefon pokazuje max. a TNI tylko -81, -78. Czy ten program pokazuje kiedykolwiek coś ponad -50?

No i nadal nie wiem dlaczego kiedy wpisuje pokazywany przez TNI CID lub LAC to pokazuje mi BTs w Poznaniu :/ Czy to możliwe, że "mojego" BTSa nie ma jeszcze na listach?

Pozdrawiam
Chris-Kr
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1887
Rejestracja: 2007-12-27, 19:19
Lokalizacja: Kraków

Re: [TNI] Top_NetInfo - Archiwum dyskusji - 2009.04-2011.06

Post autor: Chris-Kr »

Alcatraz pisze:No i nadal nie wiem dlaczego kiedy wpisuje pokazywany przez TNI CID lub LAC to pokazuje mi BTs w Poznaniu :/ Czy to możliwe, że "mojego" BTSa nie ma jeszcze na listach?
Nowego BTS-a może jeszcze nie być na listach, natomiast jeśli on już został umieszczony w bazie, to raczej mało prawdopodobne jest, żeby była wyświetlana nieprawdziwa jego lokalizacja.
Dopóki nie podasz, jaki CID i LAC Ci się wyświetla, to trudno nam będzie cokolwiek wyjaśnić.
Krzysztof
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: [TNI] Top_NetInfo - Archiwum dyskusji - 2009.04-2011.06

Post autor: YaHooo »

Alcatraz pisze:System "widzi" cztery porty COM. Są to 12, 13, 14 oraz 6. W menedzerze urządzeń widoczny jest standardowy modem bluetooth, który używa portu COM6. Jak sądze przy zwykłym połączeniu dial-up używany jest własnie COM6.
Możesz napisać jakie są ich nazwy? Ale najprawdopodobniej jest to właśnie modem bluetooth.
Alcatraz pisze:Coś mi tu nie gra...
Z tego co wiem to nie da się ustawić komunikacji po AT oraz połączenia z internetem poprzez bluetooth. Wydaje mi się, że to jest ograniczenie bluetooth. Przecież musiałyby lecieć dwa rodzaje transmisji (komendy AT oraz połączenia z internetem) jedną falą radiową. Czyli tak jakbyś za pomocą 1 kabla chciał przesłać 2 porty COM (może nie jest to fachowy opis, ale najbardziej obrazowy).
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
janek222
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 770
Rejestracja: 2007-11-29, 21:04
Lokalizacja: PL

Re: [TNI] Top_NetInfo - Archiwum dyskusji - 2009.04-2011.06

Post autor: janek222 »

Do pobrania (pierwszy post) nowa wersja 3.40 beta.
W programie <a href="http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=9557" target="_blank">»Top NetInfo«</a> od wersji 2.27 istnieje możliwość aktualizacji:
menu górne -> Informacje -> Aktualizacje

Zmiany:
1. Do Okno główne programu -> menu górne dodano "GPS", który został także dodany do paska narzędzi znajdującego się pod tym menu. Port jest rozłączany jeżeli okno "GPS" zostaje zamknięte.
2. Edycja punktów Poi (ov2) "przewędrowała" z "Pliki" do "GPS".
3. Do ww. menu górnego dodano "Dotacje" przed Mini.
4. Podczas zapisywania LAC i CID do pliku zapisywana jest także pozycja geograficzna (zależne od GPS -> Fix).
5. Od nowa napisano wymuszanie HSDPA (zmieniono kod), użytkownicy nie powinni zauważyć większej różnicy.
6. Dostosowano listę BTSów do najnowszej bazy.

[ Komentarz dodany przez: BliSki: 2009-08-11, 21:41 ]
Plik dodany także na nasz serwer.
Pozdrawiam
Janek
Brudsien
Stały użytkownik forum
Posty: 60
Rejestracja: 2009-06-04, 13:28
Lokalizacja: Katowice

Re: [TNI] Top_NetInfo - Archiwum dyskusji - 2009.04-2011.06

Post autor: Brudsien »

Rozumiem ze opcja GPS działa po podłączeniu odbiornika GPS ?
Adam T.
Użytkownik forum
Posty: 22
Rejestracja: 2008-11-02, 12:30
Lokalizacja: Racibórz

Re: [TNI] Top_NetInfo - Archiwum dyskusji - 2009.04-2011.06

Post autor: Adam T. »

Mam małą uwagę... po przejściu w tryb mini i po powrocie do trybu full okno programu nie wraca na poprzednia pozycję, tylko pojawia się w prawym-górnym rogu ekranu. Jest możliwość poprawienia tego błędu?
Używam Top_netinfo pod dwoma systemami, gdzie program odpalany jest z tej samej lokalizacji, aby mieć aktualne dane co do wykorzystanego transferu. Problem polega na tym, że w każdym systemie modem występuje pod innymi COMami i trzeba to przestawiać w ustawieniach programu za każdym razem przy zmianie systemu operacyjnego. Przydała by się funkcjonalność, aby moża było odpalić program z jakimś przełącznikiem, który definiowałby z którego modemu korzystamy. Wtedy pierwsze ustawienie będzie np. dla pierwszego systemu, a drugie dla drugiego. Oczywiście idzie to obejść zmieniając porty COM dla modemu, tak żeby zgrać je pod dwoma systemami, ale nie zawsze jest to możliwe z racji zainstalowanego innego sprzętu, który zajmuje sobie kolejne porty COM w systemie.
Chris-Kr
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1887
Rejestracja: 2007-12-27, 19:19
Lokalizacja: Kraków

Re: [TNI] Top_NetInfo - Archiwum dyskusji - 2009.04-2011.06

Post autor: Chris-Kr »

Adam T. pisze:Problem polega na tym, że w każdym systemie modem występuje pod innymi COMami i trzeba to przestawiać w ustawieniach programu za każdym razem przy zmianie systemu operacyjnego. Przydała by się funkcjonalność, aby moża było odpalić program z jakimś przełącznikiem, który definiowałby z którego modemu korzystamy.
A czy w zakładce Ustawienia -> Auto modem i port zaznaczyłeś sobie "Próbuj automatycznie ustawic modem podczas uruchamiania programu" ?
Krzysztof
janek222
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 770
Rejestracja: 2007-11-29, 21:04
Lokalizacja: PL

Re: [TNI] Top_NetInfo - Archiwum dyskusji - 2009.04-2011.06

Post autor: janek222 »

Brudsien pisze:Rozumiem ze opcja GPS działa po podłączeniu odbiornika GPS ?
Tak.
Adam T. pisze:po przejściu w tryb mini i po powrocie do trybu full okno programu nie wraca na poprzednia pozycję
Będzie poprawione.
Pozdrawiam
Janek
droga77
Stały użytkownik forum
Posty: 108
Rejestracja: 2009-01-30, 12:43
Lokalizacja: polska

Re: [TNI] Top_NetInfo - Archiwum dyskusji - 2009.04-2011.06

Post autor: droga77 »

Mam pytanie jak ustawić w ustawieniach sieć > MTU RWIN . Jako prędkość mam wpisać do wzoru aby wyszło RWIN jak mam EDGE ?
giepol
Stały użytkownik forum
Posty: 68
Rejestracja: 2008-09-18, 14:21
Lokalizacja: Radawnica

Re: [TNI] Top_NetInfo - Archiwum dyskusji - 2009.04-2011.06

Post autor: giepol »

Witam, mam pytanie czy modem Siemens ES 75 obsługuje komendy AT tzn. w programie TNI nie mogę ustawić mocy sygnału ani BTS lub ewentualnie jak to zrobić?. próbowałem szukać info. na ten temat na tym forum i nie mogę nic znaleźć. :cry: Pozdrawiam Grzegorz

[ Komentarz dodany przez: ja.michal: 2009-08-23, 19:37 ]
Poprawa z ATI na AT.
Ostatnio zmieniony 2009-08-23, 18:36 przez giepol, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: [TNI] Top_NetInfo - Archiwum dyskusji - 2009.04-2011.06

Post autor: YaHooo »

giepol pisze:w programie TNI nie mogę ustawić mocy sygnału ani BTS lub ewentualnie jak to zrobić?.
A przy zaznaczeniu komunikacji AT oraz opcji w sekcji "AT - okno główne programu" wyświetla jakiś błąd (opcje znajdują się w ustawieniach, karta komunikacja AT i PIN)? Oraz ile portów COM widzisz w menadżerze urządzeń od modemu.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
giepol
Stały użytkownik forum
Posty: 68
Rejestracja: 2008-09-18, 14:21
Lokalizacja: Radawnica

Re: [TNI] Top_NetInfo - Archiwum dyskusji - 2009.04-2011.06

Post autor: giepol »

Przy wyłączonym połączeniu komunikat z AT : odpowiedź z portu brak, odpowiedź z modemu ok. Przy włączonym TNI - połączenie - <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> nie reaguje na komendyAT . W menadżerze w zakładce modemy widać tylko : Siemens AG WM USB Modem #4
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: [TNI] Top_NetInfo - Archiwum dyskusji - 2009.04-2011.06

Post autor: YaHooo »

giepol pisze:W menadżerze w zakładce modemy widać tylko : Siemens AG WM USB Modem #4
Zatem jak masz tylko 1 port, to na raz nie możesz korzystać z połączenia z internetem oraz komunikacji AT. A jak nie masz aktywnego połączenia z internetem to możesz zaznaczyć komunikację AT?
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
giepol
Stały użytkownik forum
Posty: 68
Rejestracja: 2008-09-18, 14:21
Lokalizacja: Radawnica

Re: [TNI] Top_NetInfo - Archiwum dyskusji - 2009.04-2011.06

Post autor: giepol »

Teraz już nie mogę. To trochę dziwna sprawa była : po podłączeniu pierwszy raz do kompa modemu i zainstalowaniu samych sterów w TNI mogłem ustawić komendy AT ale nie mogłem połączyć się z netem, natomiast po odhaczeniu AT nawiązywałem połączenie. Musiałem zmienić port USB i od tamtej pory nie mogę nic zrobić.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: [TNI] Top_NetInfo - Archiwum dyskusji - 2009.04-2011.06

Post autor: YaHooo »

giepol pisze:po podłączeniu pierwszy raz do kompa modemu i zainstalowaniu samych sterów w TNI mogłem ustawić komendy AT ale nie mogłem połączyć się z netem, natomiast po odhaczeniu AT nawiązywałem połączenie.
To jest akurat prawidłowe zachowanie, bo jak wcześniej napisałem to przy 1 porcie COM. W jednym czasie może być tylko nawiązane połączenie z internetem, albo komunikacja AT.
giepol pisze: Musiałem zmienić port USB i od tamtej pory nie mogę nic zrobić.
A przed zmianą odinstalowałeś modem? Bo najlepiej odinstalować i zainstalować już na nowym porcie USB. Może po prostu trzeba jeszcze zajrzeć co tam jest w Menadżerze Urządzeń i wywalić wszystko co ma związek z modemem i zainstalować na nowo.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
giepol
Stały użytkownik forum
Posty: 68
Rejestracja: 2008-09-18, 14:21
Lokalizacja: Radawnica

Re: [TNI] Top_NetInfo - Archiwum dyskusji - 2009.04-2011.06

Post autor: giepol »

Spróbuję skasować to wszystko i zainstalować od nowa jutro, ale szansa jest na info z komend AT? Tzn. czy TNI będzie widział ten modem czy jest on jednoportowy?
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: [TNI] Top_NetInfo - Archiwum dyskusji - 2009.04-2011.06

Post autor: YaHooo »

giepol pisze:ale szansa jest na info z komend AT?
Szansa jest.
giepol pisze:Tzn. czy TNI będzie widział ten modem czy jest on jednoportowy?
TNI widzi modemy jednoportowe, potrafi obsługiwać wszystkie ich możliwości. Tylko te modemy mają takie ograniczenie, że albo masz połączenie z internetem, albo komunikację AT (czyli np. siła sygnału, SMS'y, czy LAC/CID stacji z którą jesteś połączony). Zatem jak byś chciał pobrać info z komend AT to musiałbyś się rozłączyć z internetem.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
pw01
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2009-08-28, 07:42
Lokalizacja: Polska

Re: [TNI] Top_NetInfo - Archiwum dyskusji - 2009.04-2011.06

Post autor: pw01 »

Witam wszystkich.
To mój pierwszy post na tym forum więc proszę o wyrozumiałość na wypadek gybym popełnił jakąś gafe.
Od kilku dni używam netu z Playa na karte. Program do obsługi połączeń od Sierry 3 Wather nie odpowiada mi za bardzo ze wględu na brak możliwości obsługi zapytań USSD. Używam więc TNI (super program, szacunek dla twórcy).
Jenak brakuje mi w nim jednej funkcji która znajduje się w 3G Wather (albo nie wiem gdzie jej szukać). Chodzi mi o możliwość włączania i wyłącznia z poziomu TNI modemu. W Wacherze jest to "Włącz\Wyłącz radio" Jak zrbie wyłącz radio modem się wyłącz (gazną wszystkie ledy), jak zrobie Włącz radio modem się uaktywnia, wraca zasilani i zaczyna mrugać niebieska dioda oznaczając połączenie 3G.
Czy jest coś takigo w TNI?
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: [TNI] Top_NetInfo - Archiwum dyskusji - 2009.04-2011.06

Post autor: krystianb »

Ustawienia, komendy at , zainnicjuj modem (2x) chyba pomoże, wyłącznika chyba nie ma.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
pw01
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2009-08-28, 07:42
Lokalizacja: Polska

Re: [TNI] Top_NetInfo - Archiwum dyskusji - 2009.04-2011.06

Post autor: pw01 »

krystianb pisze:Ustawienia, komendy at , zainnicjuj modem (2x) chyba pomoże, wyłącznika chyba nie ma.
Komendami AT nic nie mogę zdziałać. Nie moge właczyć ani wyłaczyć radia.

Ale to nie jest wielki problem. Taka dodatkowa funkcjonalność bez której da się żyć.
Włączyłem radio w 3G Wather i tak pozostawiłem.
To co mi się podoba w 3g Wather to to, że przed zamknięciem 3G Wather aplikacja wyłączała radio.
Zastanawiam się tylko czy moge wyjmować z gniazda pcmcia modem bez uprzedniego wyłączenia radia?
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: [TNI] Top_NetInfo - Archiwum dyskusji - 2009.04-2011.06

Post autor: ja.michal »

pw01 pisze:Program do obsługi połączeń od Sierry 3 Wather nie odpowiada mi za bardzo ze wględu na brak możliwości obsługi zapytań USSD.
Że jak? Jak to nie ma? Masz panel Voice. Klikasz na niego i wpisujesz kod USSD u dajesz dzwoń.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: [TNI] Top_NetInfo - Archiwum dyskusji - 2009.04-2011.06

Post autor: YaHooo »

pw01 pisze:Komendami AT nic nie mogę zdziałać. Nie moge właczyć ani wyłaczyć radia.
A co jak użyjesz komendy AT+CFUN. Ona powoduje przełączenie modemu z w tryb uśpienia, ewentualnie pełnej funkcjonalności.
pw01 pisze:Zastanawiam się tylko czy moge wyjmować z gniazda pcmcia modem bez uprzedniego wyłączenia radia?
Oczywiście, że można. Trzeba tylko użyć bezpiecznego usuwania urządzeń.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
miko24
Stały użytkownik forum
Posty: 71
Rejestracja: 2009-08-02, 21:06
Lokalizacja: krk

Re: [TNI] Top_NetInfo - Archiwum dyskusji - 2009.04-2011.06

Post autor: miko24 »

YaHooo pisze:TNI widzi modemy jednoportowe, potrafi obsługiwać wszystkie ich możliwości. Tylko te modemy mają takie ograniczenie, że albo masz połączenie z internetem, albo komunikację AT
mam nadzieję, że taki sierra wireless compass 885 jest dwuportowy?
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: [TNI] Top_NetInfo - Archiwum dyskusji - 2009.04-2011.06

Post autor: YaHooo »

miko24 pisze:mam nadzieję, że taki sierra wireless compass 885 jest dwuportowy?
Niestety nie mam tego modemu, ale raczej jest.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
smoke
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2009-09-02, 21:33
Lokalizacja: Katowice

Re: [TNI] Top_NetInfo - Archiwum dyskusji - 2009.04-2011.06

Post autor: smoke »

Witam, czy jest wersja programu pod windowsy serii 9x - konkretnie chodzi mi o Me. Wersja podana jako aktualna nie działa.
Człowiek nie je po to, żeby żyć, tylko żeby nie pić na pusty żołądek
janek222
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 770
Rejestracja: 2007-11-29, 21:04
Lokalizacja: PL

Re: [TNI] Top_NetInfo - Archiwum dyskusji - 2009.04-2011.06

Post autor: janek222 »

smoke pisze:Witam, czy jest wersja programu pod windowsy serii 9x - konkretnie chodzi mi o Me.
Nie ma i powstanie takiej nie jest planowane. Systemy "9x" znacznie odbiegają od wersji Windows 2000 i nowszych a po za tym mało kto już ich używa.
Pozdrawiam
Janek
Awatar użytkownika
paweliplus
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 389
Rejestracja: 2009-05-10, 12:53
Lokalizacja: Bełżyce/Lublin

Re: [TNI] Top_NetInfo - Archiwum dyskusji - 2009.04-2011.06

Post autor: paweliplus »

Kiedy janek222 planujesz wydać kolejną wersje programu , jeżeli w ogóle masz taki zamiar ??
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: [TNI] Top_NetInfo - Archiwum dyskusji - 2009.04-2011.06

Post autor: ja.michal »

paweliplus, janek222 ma wolne na razie. :)
Zablokowany