Brytyjski adres ip

Wszystko na temat pozostałych metod dostępu do internetu, czyli łącza przewodowe (TPSA, Dialog, Netia).

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
waga1990
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2014-01-25, 08:21
Lokalizacja: Warszawa

Brytyjski adres ip

Post autor: waga1990 »

Witam. Poszukuje rozwiązania, które zapewni mi coś takiego: chciałbym przebywając w Polsce mieć brytyjski adres ip(właściwie tylko Anglia). Nie interesuje mnie stały adres ip, tylko zmienny przy każdym ponownym podłączeniu rozłączeniu urządzenia.
Nie interesują mnie żadne serwery proxy i dostępne w internecie usługi vpn typu HMA! Pro VPN.
Wiem, że jest to możliwie tylko nie mam pojęcia jak to zrobić. Da się to jakoś zrobić za pomocą dwóch urządzeń do tunelowania połączenia. Jedno urządzenie ma być w Anglii a drugie u mnie w domu w Polsce. Kompletnie nie mam pojęcia jak to zrobić. Może są jakieś inne sposoby? Za pomoc jestem w stanie bardzo dobrze odwdzięczyć się finansowo.
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: Brytyjski adres ip

Post autor: Jo_gurt »

Jaką masz usługę dostępu do internetu w Anglii?
waga1990
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2014-01-25, 08:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Brytyjski adres ip

Post autor: waga1990 »

Nie mam żadnej w tej chwili. Mam znajomego w Anglii, który mógłby mi wykupić taką usługę. Szukam w tej chwili informacji czy i jak jest to wykonalne. Za usługę mogę płacić potem miesięcznie na nasze nawet i tysiąc złotych. Optymalnie gdyby to była usługa bez podpisywania umowy, ale nie wiem czy jest to wykonalne.
key
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 9565
Rejestracja: 2010-08-01, 18:30
Lokalizacja: Nürnberg

Re: Brytyjski adres ip

Post autor: key »

waga1990 pisze:Nie interesują mnie żadne serwery proxy i dostępne w internecie usługi vpn typu HMA! Pro VPN.

Bez VPNa tego nie zrobisz. Albo komercyjny, albo prywatny, postawiony u jekiejs znajomej osoby n.p. na routerze.
Nie pomagam na PW.
waga1990
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2014-01-25, 08:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Brytyjski adres ip

Post autor: waga1990 »

Prywatny vpn wchodzi w grę. Możesz mi rozjaśnić mniej więcej na jakiej zasadzie to by się odbywało? Będzie wykupiona w Anglii usługa u jakiegoś dostawcy internetowego, do tego ma być podpięty router i to urządzenie to tunelowania połączenia i ja mam mieć w Polsce jeszcze trzecie urządzenie? Jakie mogą być koszty zakupu tych urządzeń i ewentualnej konfiguracji przez kogoś?Proszę o odpowiedź tak mniej więcej. Dałoby radę dostać w Anglii jakąś usługę bez umowy czy nie ma mowy o czymś takim? Interesuje mnie w sumie słaby net minimum 1-2 mega. Ważne żeby działało.
key
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 9565
Rejestracja: 2010-08-01, 18:30
Lokalizacja: Nürnberg

Re: Brytyjski adres ip

Post autor: key »

waga1990 pisze:Możesz mi rozjaśnić mniej więcej na jakiej zasadzie to by się odbywało?
Potrzebujesz dowolne dojscie do netu w Anglii. Doniego podlaczasz router na ktorym starwiasz serwer lub klienta VPN. Z drugiej stron ystawiasz podobne urzadzenie na ktorym instalujesz druga czesc uslugi.
Server musi miec IP, ktore mozesz znalezc (n.p. przez DynDNS), klienat ustawiasz na autoconnect.

Skrzynki moga kosztowac roznie - od parudziesieciu pln do tysiecy - zalezy co chcesz.

W dalszym ciagu nie rozumiem dlaczego nie chcesz profesjonalnego VPNa - dziala bez kombinacji. MHA nie jest najlepszym przykladem.

Ps. jesli przepustowosc nie jest wazna, mozna sie tez pobawic TORem.
Nie pomagam na PW.
waga1990
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2014-01-25, 08:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Brytyjski adres ip

Post autor: waga1990 »

Znasz lepszy komercyjny vpn od HMA! Pro VPN ?
Zależy mi na programie z bardzo dużą pulą adresów ip z UK. W tym programie niby jest ich ponad 8000, ale do tego co ja potrzebuje działa tylko niewielka część. Tor jest za słaby zdecydowanie. Jeśli pozwolisz to pozostanie tajemnicą do czego tego potrzebuje. Dziękuję za zrozumienie w tej kwestii i proszę o odpowiedź.
key
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 9565
Rejestracja: 2010-08-01, 18:30
Lokalizacja: Nürnberg

Re: Brytyjski adres ip

Post autor: key »

Serwisow VPN jest od groma. Prywatny VPN niczym nie rozni sie od servisow VPN. A kombinatoryka na skraju legalnosci nie jest czyms co popieram, wiec pozwol ze wycofam sie z tej dyskusji.
Nie pomagam na PW.
waga1990
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2014-01-25, 08:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Brytyjski adres ip

Post autor: waga1990 »

Ale to do czego mi jest to potrzebne nie ma nic wspólnego z działaniem niezgodnie z prawem. Zawsze ceniłem swoją anonimowość w internecie, dlatego tak napisałem i mogło to dziwnie zabrzmieć. Pozdrawiam.
key
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 9565
Rejestracja: 2010-08-01, 18:30
Lokalizacja: Nürnberg

Re: Brytyjski adres ip

Post autor: key »

waga1990 pisze:Zawsze ceniłem swoją anonimowość w internecie
Taaaa..... I dlatego chesz stawiac wlasny VPN, na ktorym ISP ma obowiazek logowac jaki IP dostales? :facepalm:

Bajki to my, a nie nam.
Nie pomagam na PW.
waga1990
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2014-01-25, 08:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Brytyjski adres ip

Post autor: waga1990 »

Pisząc o anonimowości miałem na myśli mój zawód - to czym zajmuję się na co dzień i do czego ma mi służyć ta usługa a także o to że nie mam żadnego konta na fb czy naszej klasie. Co mnie obchodzi, że operator internetowy będzie miał moje logi. Ja nie chcę robić nic niedozwolonego.
key
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 9565
Rejestracja: 2010-08-01, 18:30
Lokalizacja: Nürnberg

Re: Brytyjski adres ip

Post autor: key »

waga1990 pisze:Piszac o anonimowosci mialem na mysli mój zawód ..... a także o to że nie mam żadnego konta na fb czy naszej klasie
Nastepna ofiara tabloidow.... :cry:
Nie pomagam na PW.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Brytyjski adres ip

Post autor: YaHooo »

waga1990 pisze:Zawsze ceniłem swoją anonimowość w internecie, dlatego tak napisałem i mogło to dziwnie zabrzmieć.
Ale wiesz, że wtedy będziesz działać na konto tego u którego będzie stał serwer do którego się chcesz łączyć? Poza tym jeśli ktoś pisze o anonimowości w internecie nie ma bladego pojęcia. Wszystko da się wykryć. Kwestia kosztów oraz poziomu speca który to robi.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
waga1990
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2014-01-25, 08:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Brytyjski adres ip

Post autor: waga1990 »

Nie macie pojęcia o co mi chodziło. To już wyjaśnię.
Gram zawodowo w pokera online i czerpię z tego jakieś pieniądze.Suma mojej rocznej pensji jest nieporównywalnie mniejsza od zysku jaki jestem w stanie wygenerować w ciągu roku na pokerze. Jeśli chciałbym sobie kupić coś bardzo drogiego(np. dobry samochód) to urząd kontroli skarbowej by się do mnie doczepił i musiałbym udokumentować legalność moich dochodów. Nie uwierzyliby na słowo, że pieniądze zarobiłem na pokerze, musiałbym to jakoś przedstawić, udowodnić. Tu przechodzimy do sedna sprawy. W naszym kraju obowiązuje idiotyczna ustawa antyhazardowa i nie wolno grać w pokera online. Jeśli nie przedstawiłbym dowodów na legalność dochodu to mogliby zapieprzyć mi 75% kasy a nawet zamknąć do więzienia. Jeśli udowodniłbym im że logowałem się na moje konto na pokerstars przebywając cały czas i grając cały czas na terenie Anglii nie mogliby mi nic zrobić i zabrać ani złotówki. Po rozmowie z doradcą podatkowym straciłem nadzieję, że mogę w odpowiedni sposób zalegalizwać moje zarobki z pokera nie tracąc przy tym pokaźnego procenta. Stąd ten cały temat a Wy od razu, że jakieś wałki.
Awatar użytkownika
joujoujou
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 385
Rejestracja: 2010-08-22, 13:03
Lokalizacja: z domu

Re: Brytyjski adres ip

Post autor: joujoujou »

Nie zapomniałeś o czymś?

Jak udowodnisz że byłeś w UK skoro nie byłeś? ;)
Pozdrawiam.

www.joujoujou.com
waga1990
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2014-01-25, 08:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Brytyjski adres ip

Post autor: waga1990 »

Co jakiś czas mogę sobie tam latać i zbierać jakieś kwity za podróż. Z wynajęciem małego pokoju na moje dane osobowe też nie powinno być problemu.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26157
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Brytyjski adres ip

Post autor: wojteks »

waga1990 pisze:Stąd ten cały temat a Wy od razu, że jakieś wałki.
No bo wałki jak byk, sam napisałeś że w PL to nielegalne itp.
joujoujou pisze:Jak udowodnisz że byłeś w UK skoro nie byłeś?
Dokładnie UK nie jest w Schengen i ma rejestr osób przekraczających granicę, w PL jak lecisz samolotem to też jest rejestrowany wyjazd i przyjazd.
waga1990 pisze:Suma mojej rocznej pensji jest nieporównywalnie mniejsza od zysku jaki jestem w stanie wygenerować w ciągu roku na pokerze
Życie w UK jest prostsze, skoro da się na pokerze zarobić to w czym problem ze zmianą miejsca zamieszkania.
Nie pomagam na PW!
waga1990
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2014-01-25, 08:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Brytyjski adres ip

Post autor: waga1990 »

Znam dość prymitywne sposoby legalizacji kasy gdzie traciłbym 5-15% ale nie mam gwarancji, że to przejdzie. Po kilku rozmowach tu i tam mogę mieć kwity i tracić na tym kilkadziesiąt procent a na taką stratę nie mogę sobie pozwolić. Dlatego wolę się nie bawić w takie rzeczy by nie wpierniczyć się w jakieś <font color="#FF0000"><b>***Cenzura***</b></font> gdyby coś poszło nie tak, bo ryzyko jest zawsze. W Polsce pokera online zalegalizują to jest kwestia czasu. Ale jak te durnie przy władzy nabrały łapówek od naziemnych firm bukmacherskich typu sts to nie ma co się dziwić. To jest temat rzeka. Czemu nie pojadę do Anglii? Rodzina, dziewczyna, przywiązanie do Polski.
Poszukam może kraju gdzie hazard jest też legalny i gdzie nie rejestrują kazdego pobytu. W Europie jedynie co kojarzę to można grać spokojnie w UK i Rosji, ale tam na pewno też są jakieś rejestracje.

[ Dodano: 2014-01-25, 20:47 ]
Kombinuję w ten sposób by uniknąć kłopotów autora tego tematu, który w sumie sam sobie jest winny, bo nikt przy zdrowych zmysłach nie powinien obracać dużymi sumami na kontach bankowych przy braku bądź małych dochodach. Pieniądze wypłaca się kartą skrill bądź neteller, ale pozniej trzeba to jeszcze jakoś zalegalizować. Wypłacając w opisany przeze mnie sposób ślad oczywiście pozostaje ale jest to bezpieczniejsze niż zabawa w konta bankowe.

http://www.forum.bukmacherskie.com/f42/ ... 97633.html
key
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 9565
Rejestracja: 2010-08-01, 18:30
Lokalizacja: Nürnberg

Re: Brytyjski adres ip

Post autor: key »

Pomijajac temat prania pieniedzy - to nie to forum - zostaje sedno sprawy - IP w UK. W dalszym ciagu nie rozumiem, dlaczego nie skorzystasz z profesjonalnego serwera VPN. Nie z farmy do anonimizacji typu HMA, tylko z profesjonalnej uslugi albo serwera root wykupionego w UK.
Nie pomagam na PW.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Brytyjski adres ip

Post autor: YaHooo »

key pisze:tylko z profesjonalnej uslugi albo serwera root wykupionego w UK.
To jest najelpsze rozwiązanie i niczego innego koledze nie polecimy. Co więcej inne propozycje już padły w wątku. A jako, że jak sam autor napisał, że wątek dotyczy nielegalnych spraw to go zamykam.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
Zablokowany