iPlus - zwiększenie limitu dla przedłużających umowę?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
pi
Użytkownik forum
Posty: 25
Rejestracja: 2008-01-19, 19:51
Lokalizacja: okolice ?odzi

iPlus - zwiększenie limitu dla przedłużających umowę?

Post autor: pi »

Krótkie pytanko do speców: czy ja jestem ślepy czy Polkomtel wycofał się z możliwości dwukrotnego podniesienia limitu przy przedłużaniu umowy na iPlusa?
Engelbert
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 622
Rejestracja: 2007-10-04, 14:07
Lokalizacja: 127.0.0.1

Re: iPlus - zwiększenie limitu dla przedłużających umowę?

Post autor: Engelbert »

Po czym wnosisz? ;)
Jeśli po stronie internetowej, to nie sugeruj się tym.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: iPlus - zwiększenie limitu dla przedłużających umowę?

Post autor: YaHooo »

pi ale nie lepiej przesiąść się na nową taryfę z 25% rabatem? W ten sposób masz np. 3GB w cenie 56.25zł ;)
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
marens
Guru bezprzewodowy
Posty: 3607
Rejestracja: 2007-04-14, 10:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: iPlus - zwiększenie limitu dla przedłużających umowę?

Post autor: marens »

YaHooo pisze:pi ale nie lepiej przesiąść się na nową taryfę z 25% rabatem? W ten sposób masz np. 3GB w cenie 56.25zł ;)
To już Orange ma się lepiej 60zł - 8GB dla przedłużających.
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: iPlus - zwiększenie limitu dla przedłużających umowę?

Post autor: ja.michal »

Mały OT z Orange, ale może wiecie jaka jest oferta w Orange na najtańszy abonament z najmniejszym limitem bez modemu dla nowego użytkownika?

[ Dodano: 2009-01-16, 23:37 ]
Na stronie to raczej nic niema. Tylko standardowe oferty.
szalony
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 425
Rejestracja: 2006-04-02, 22:09
Lokalizacja: Aleksandrow L.

Re: iPlus - zwiększenie limitu dla przedłużających umowę?

Post autor: szalony »

Wlasnie boje sie ze nic ciekawego w Orange nie ma dla nowych jak chca umowe bez modemu :( Jak sie dowiadywalem to opcja jest tylko jedna - standardowa cena za Orange Free ( zalezna od limitow) i umowa na 12 lub 24 miesiace ... Bez sensu :dobani: ps ... jak Pani z Orange powiedzialem ze to nieciekawa oferta to mi zasugerowala zebym kupil opcje z modemem a pozniej modem sprzedal... Bez komentarza :rotfl:
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: iPlus - zwiększenie limitu dla przedłużających umowę?

Post autor: YaHooo »

szalony pisze:Pani z Orange powiedzialem ze to nieciekawa oferta to mi zasugerowala zebym kupil opcje z modemem a pozniej modem sprzedal... Bez komentarza :rotfl:
No całkiem fajnej rady Ci udzielono :]
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
pi
Użytkownik forum
Posty: 25
Rejestracja: 2008-01-19, 19:51
Lokalizacja: okolice ?odzi

Re: iPlus - zwiększenie limitu dla przedłużających umowę?

Post autor: pi »

YaHooo pisze:pi ale nie lepiej przesiąść się na nową taryfę z 25% rabatem? W ten sposób masz np. 3GB w cenie 56.25zł ;)
Pewnie lepiej... ale chyba i tak wybiorę inne rozwiązanie. Od paru dni testuję Play'a (na kartę) i jak na razie działa to całkiem przyzwoicie. Więc pewnie podziękuję Polkomtelowi wraz z jego rabatami i innymi wspaniałościami i przejdę do konkurencji (bez umowy, abonamentu etc. więc i bez wielkiego ryzyka) - 2GB za 30 pln co 28 dni wydaje mi się uczciwą ofertą.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: iPlus - zwiększenie limitu dla przedłużających umowę?

Post autor: YaHooo »

pi pisze:przejdę do konkurencji (bez umowy, abonamentu etc. więc i bez wielkiego ryzyka) - 2GB za 30 pln co 28 dni wydaje mi się uczciwą ofertą.
Jeśli Ci dobrze działa to warto. A bardziej się opłaca 4GB za 50zł na 56 dni. Wtedy 10 zł zostaje w kieszeni ;)
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
pi
Użytkownik forum
Posty: 25
Rejestracja: 2008-01-19, 19:51
Lokalizacja: okolice ?odzi

Re: iPlus - zwiększenie limitu dla przedłużających umowę?

Post autor: pi »

YaHooo pisze:A bardziej się opłaca 4GB za 50zł na 56 dni. Wtedy 10 zł zostaje w kieszeni ;)
Co racja to racja! :ok:
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: iPlus - zwiększenie limitu dla przedłużających umowę?

Post autor: ja.michal »

Ewentualnie Play Online Extra. Krótka umowa na 12 miesięcy bez modemu z limitem 10GB (no i działa po limicie, ale wolno) za 45zł miesięcznie. :)
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: iPlus - zwiększenie limitu dla przedłużających umowę?

Post autor: Sundance_kid »

Jakby jeszcze byl dostepny w wiekszej liczbie lokalizacji to by bylo bosko. Myslalam o Playu ale raczej go nie ma u mnie ani w najblizszej okolicy. Sklaniam sie ku Orange Freedom Pro.
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: iPlus - zwiększenie limitu dla przedłużających umowę?

Post autor: ja.michal »

Sundance_kid pisze:Sklaniam sie ku Orange Freedom Pro.
Z tego co piszą to dobre rozwiązanie. Zwłaszcza, że mało klientów i przez ten rok może naprawdę świetnie chodzić. :)
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: iPlus - zwiększenie limitu dla przedłużających umowę?

Post autor: Sundance_kid »

ja.michal tylko ja sie sklaniam ku krotkiej umowie tj rok. U mnie w poblizu maja krzyzowac sie dwie autostrady, miasteczko sie bardzo rozwija a jak na razie tylko Plus podjal dzialania i zamiast GPRSu zaoferowal EDGE. Czekam na cos lepszego w tej dziedzinie lub jakiegos dostawcy radiowki sensownego. A jesli wezme OF Pro na rok to modem kosztuje 700 :/ . Teraz mamy iPlusa ale coraz bardziej zaczyna kulec.
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: iPlus - zwiększenie limitu dla przedłużających umowę?

Post autor: ja.michal »

Sundance_kid, to może OFP i na 2 lata. Jak mają rozbudowywać to tak czy siak trochę potrwa, a po 1 roku nie sprzedasz i tak tego sprzętu do OFP skoro niema opcji bez routera w ofercie Orange.
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: iPlus - zwiększenie limitu dla przedłużających umowę?

Post autor: Sundance_kid »

ja.michal tylko kwestia, ze moze pojawi sie cos sensownego, moze TPsa dicoagnie kable do nas... Dwa lata to duzo. Zreszta mowimy o dosc nowej usludze i jaka mam pewnosc ze za dwa miesiace nie bedzie dzialac gorzej niz moj iPlus?
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: iPlus - zwiększenie limitu dla przedłużających umowę?

Post autor: ja.michal »

Sundance_kid, niema w niczym pewności jeśli chodzi o fale radiowe. ;)
pi
Użytkownik forum
Posty: 25
Rejestracja: 2008-01-19, 19:51
Lokalizacja: okolice ?odzi

Re: iPlus - zwiększenie limitu dla przedłużających umowę?

Post autor: pi »

Pewnie lepiej... ale chyba i tak wybiorę inne rozwiązanie. Od paru dni testuję Play'a (na kartę) i jak na razie działa to całkiem przyzwoicie. Więc pewnie podziękuję Polkomtelowi wraz z jego rabatami i innymi wspaniałościami i przejdę do konkurencji
Właśnie podjąłem ostateczną decyzję o rezygnacji z usług Polkomtela. Do przejęcia zatem jest moja kończąca się za miesiąc umowa - szczegóły w dziale ogłoszenia --> klik .
ODPOWIEDZ