Wkurzający internet :/

Wszystko na temat pozostałych metod dostępu do internetu, czyli łącza przewodowe (TPSA, Dialog, Netia).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Jarek7
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 213
Rejestracja: 2009-11-06, 21:11
Lokalizacja: Niemcy

Wkurzający internet :/

Post autor: Jarek7 »

No żal jednym słowem! Na komórce wyświetla się 3-4 kreski zasięgu EDGE a internet stoi w miejscu :/ Albo na pasku zadań te dwa monitorki sobie mrugają co jakies 3 sekundy :/ Teraz telefon połozyłem obok monitora to jako tako działa..ale jak położyłem na parapecie przy oknie i jeszcze na pudełku od telefonu żeby telefon był na wysokości okna to chodzi tragicznie :/ Dlaczego tak jest ? :zly:

[ Dodano: 2009-12-25, 21:29 ]
No i są 4 kreski a internet nic ! jakby się zaciął :cry:
Ostatnio zmieniony 2009-12-25, 21:44 przez Jarek7, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Wkurzający internet :/

Post autor: Jaco »

Jarek7, popraw tytuł tematu bo wkradła ci się literówka.

Są Święta więc zwykle więcej ludzi niż zawsze dzwoni do rodzin,znajomych,korzysta też z neta. To wygląda na zwyczajne obciążenie nadajnika i tyle. Mało takich tematów na forum? Wystarczy poszukać i się dopisać a nie zakładać nowy.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26175
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Wkurzający internet :/

Post autor: wojteks »

Jarek7 pisze:le jak położyłem na parapecie przy oknie i jeszcze na pudełku od telefonu żeby telefon był na wysokości okna to chodzi tragicznie
Nowoczesne szyby/okna bardzo mocno tłumią sygnały radiowe. Żeby to poprawić musiałbyś za okno sprzęt wystawić.
Nie pomagam na PW!
Procio
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1101
Rejestracja: 2009-10-17, 12:17
Lokalizacja: localhost

Re: Wkurzający internet :/

Post autor: Procio »

wojteks pisze:Żeby to poprawić musiałbyś za okno sprzęt wystawić.
To prawda... Przed zakupem anteny mój sygnał był na poziomie 14-17CSQ, po wystawieniu za okno było nawet 21CSQ! Co prawda teraz po zakupieniu anteny mam ok 23-26CSQ.
Internet domowy T-Mobile do 60Mb/s: https://www.speedtest.net/result/8251178215 :super:
Jarek7
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 213
Rejestracja: 2009-11-06, 21:11
Lokalizacja: Niemcy

Re: Wkurzający internet :/

Post autor: Jarek7 »

Noi pupa!internet nadal chodzi tak bezsensownie jak chodził,i tu raczej nie jest wina przeciążenia bts'a , ale także nie przekroczyłem limitu.Poooomocy
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Wkurzający internet :/

Post autor: YaHooo »

Jarek7 pisze:internet nadal chodzi tak bezsensownie jak chodził,i tu raczej nie jest wina przeciążenia bts'a , ale także nie przekroczyłem limitu.
Masz możliwość sprawdzenia jak działa internet w innym miejscu? Może to jakaś awaria w sieci?
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
ODPOWIEDZ