Internet radiowy w Anglii - pomocy

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
anka24
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2007-03-02, 23:43
Lokalizacja: shepton mallet

Internet radiowy w Anglii - pomocy

Post autor: anka24 »

hey przepraszam ze tak moze nie temat ale mam malutki problem obecnie jestem w angli i chcialabym zalozyc sobie internet bezprzewodowy czy wie ktos moze jak to zrobic i na czym to polega???? :lol: jesli ktos moze mi udzielic takiej informacji bede bardzo wdzieczna!!!prosze takze o przeslanie mi jej na poczte !!!!to oj adrej [email protected] z gory dziekuje i zycze milego wieczorku buziaki dla wszystkich :lol: :D


edycja tematu - MaxFM
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: Internet radiowy w Anglii - pomocy

Post autor: bob »

Bardzo Cię proszę o zmianę tytułu tematu bo umówiliśmy się z innymi modami ,że tematy o tytule "Pomocy" usuwamy do śmieci.
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: pomocy

Post autor: zDaleKi »

anka24 pisze: chcialabym zalozyc sobie internet bezprzewodowy czy wie ktos moze jak to zrobic i na czym to polega????
Wiemy, jest o tym na forum bardzo dużo informacji :)
anka24 pisze:prosze takze o przeslanie mi jej na poczte !!!!to oj adrej [email protected]
No od tego jest właśnie forum, żeby nie przesyłać na maila.

Ale dużych szans na odpowiedzi nie masz, bo zadałaś taki tytuł wątku, że nikt tu pewnie nie zaglądnie.

A post przenoszę na forum o internecie bezprzewodowym, bo tam w zasadzie jest jego miejsce.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
ODPOWIEDZ