Jak zerwac umowe

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
batt21
Stały użytkownik forum
Posty: 55
Rejestracja: 2006-10-31, 00:56
Lokalizacja: Wroclaw Karlowice

Jak zerwac umowe

Post autor: batt21 »

Jezeli komus udalo sie zerwac umowe zPLUSEm bez kary niech umiesci instrukcje na pewno zyska wielu nasladowcow nabitych w IPlus
--------------------------------
P II Coman. 2 xp.sp2
Awatar użytkownika
wikara
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 352
Rejestracja: 2006-03-09, 23:35
Lokalizacja: z bez-kabli.pl

Re: Jak zerwac umowe

Post autor: wikara »

a czemu iplus a nie np ORANGE,JA ZAPłACIłEM 1000zł i <font color="#FF0000"><b>***Cenzura***</b></font> się pozbyłem.
yoopi
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: Jak zerwac umowe

Post autor: bob »

Lecz na dobrych manierach nie zyskałeś.
Więc dlaczego Orange a nie Plus ?
Awatar użytkownika
Artur_prezes
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 257
Rejestracja: 2006-12-17, 23:10
Lokalizacja: Ireland

Re: Jak zerwac umowe

Post autor: Artur_prezes »

A może przedstaw bliżej sam problem z łaczem iPlus, a nie od razu zrywać umowę, może coś się poprostu zepsuło. Napisz problm to pomyślimy nad rozwiązaniem :). pozdro
CLEARW'RE
Broadband
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: Jak zerwac umowe

Post autor: bob »

Artur_prezes pisze:A może przedstaw bliżej sam problem ...
i właśnie na tym to forum polega bo jaki jest sens ostrzegać przed wszystkimi operatorami ,którzy są w naszym kraju.A na pewno u każdego jedni mają kłopoty a inni są wręcz zadowoleni.
Ja na przykład telefony mam w Erze i to chyba nie był dobry wybór.Jak miałem w Plusie to było trochę mniej problemów z zasięgiem.Nie wiem jak to jest w Orange bo tu mam tylko internet od nich ale u mnie działa lepiej jak łącze Neostrady ,które było w mojej firmie do tej pory a teraz nawet od Netii obecnie (właśnie od czwartku jest awaria i w niedzielę wieczorem będę musiał zawieść swój net od Orange).
Ostatnio musiałem wielokrotnie wypożyczać swój komórkowy internet do firmy bo tam z netem na kablu same problemy.Nic dziwnego kiedy zobaczyłem te kable i puszki porozkręcane od tepsy na elewacji.
Niech mnie ktoś przekona ,że kabel jest lepszy... może ale nie w moim przypadku.Żeby firma działała muszę oddawać swoje bezprzewodowe łącze z Orange.
Przypadki są różne ,tak więc może opisz swój i coś ktoś wymyśli...
batt21
Stały użytkownik forum
Posty: 55
Rejestracja: 2006-10-31, 00:56
Lokalizacja: Wroclaw Karlowice

Re: Jak zerwac umowe

Post autor: batt21 »

Artur_prezes pisze:A może przedstaw bliżej sam problem z łaczem iPlus, a nie od razu zrywać umowę, może coś się poprostu zepsuło. Napisz problm to pomyślimy nad rozwiązaniem :). pozdro
NIe w tym rzecz ze nie dziala ,chodzi oszybkosc i LIMITY nawet tepsa sie ich pozbyla
swoja droga na dzisiejszy czas max 20KB/s za 60 zlociszy to smiech :shock:
--------------------------------
P II Coman. 2 xp.sp2
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: Jak zerwac umowe

Post autor: bob »

W tym przypadku to tylko HSDPA (ok.150kBps) od Ery niestety z limitem 4GB w droższej wersji abonamentu. :?
przewaks
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 579
Rejestracja: 2007-01-11, 23:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak zerwac umowe

Post autor: przewaks »

A ja z kolei nie rozumiem ludzi, którzy najpierw kupują najtańszą wersję iPlusa/Blue Connect/Twój Internet i dziwią się, że mają limit 0,5 GB. Przecież w ofertach promocyjnych jasno jest powiedziane, że limity są więc nie jest to żadne zaskoczenie.
Ja np. korzystam z TI Premium w Orange i jestem bardzo zadowolony. Zdarzają się oczywiście problemy techniczne ale ogólnie, w skali 1..10 mógłbym ocenić Internet w Orange na 7-8.
Tak więc nie rozumiem ludzi, którzy najpierw kupują a potem narzekają.
batt21
Stały użytkownik forum
Posty: 55
Rejestracja: 2006-10-31, 00:56
Lokalizacja: Wroclaw Karlowice

Re: Jak zerwac umowe

Post autor: batt21 »

bob pisze:W tym przypadku to tylko HSDPA (ok.150kBps) od Ery niestety z limitem 4GB w droższej wersji abonamentu. :?
O tym wlasnie mowie stosunek cena /jakosc wypada fatalnie
Mysle ze gdyby nie taka wysoka kara to 50% obecnych uzytkownikow by im podziekowalo mozliwosci lepszych rozwiazan pojawiaja sie codziennie ale ta kara...

przewaks

Jak nie rozumiesz to poczytaj forum
1 rozlacznie polaczen
2 "przewspanialy IPlus manger
4 predkosc 3 razy mniejsza od mozliwosci sprzetu bo zapchane BTSy
Gdze to jest napisane wumowie?
--------------------------------
P II Coman. 2 xp.sp2
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: Jak zerwac umowe

Post autor: bob »

Ty ,ja czy @przewaks jesteśmy w komfortowej sytuacji ze względu na lokalizację ale cała masa ludzi nie ma po prostu wyboru i właśnie musi się męczyć na necie komórkowym.
Ja nie mam limitu i mam łącze hsdpa ok 1,4Mbps praktycznie bez awaryjne za 99 zł netto na firmę więc jeszcze od dochodu odliczam więc taki kłopot jak piszesz mnie nie obejmuje ale wielu jest bez wyjścia ...
Reasumując prawdziwy net zaczyna się od umts a jest wystarczający na hsdpa to po prostu inna jakość.
batt21
Stały użytkownik forum
Posty: 55
Rejestracja: 2006-10-31, 00:56
Lokalizacja: Wroclaw Karlowice

Re: Jak zerwac umowe

Post autor: batt21 »

ale cała masa ludzi nie ma po prostu wyboru i właśnie musi się męczyć na necie komórkowym.

I to mnie wlasnie denerwuje nasi operatorzy podchadza tak:
nie masz innego wyjscia to podpisz umowe a dostaniesz to co dostaniesz a nie to co w umowie ,a jak ci sie nie podoba to zaplac 1000 ido widzenia
Ostatnio zmieniony 2007-03-04, 13:57 przez batt21, łącznie zmieniany 1 raz.
--------------------------------
P II Coman. 2 xp.sp2
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: Jak zerwac umowe

Post autor: bob »

Myślę ,że bardziej Cię wkurzają zarobki w naszym kraju bo jakbyś zarabiał z 15-30 tyś złotych to zapłaciłbyś tą karę i powiedział bye operatorze.
Niestety nie chodzi o to ,że usługa jest droga tylko za mało się zarabia przez co nie ma tak dobrych usług jak np. możliwość zerwania umowy czy oddania towaru w przeciągu dwóch tygodni bez podawania przyczyn.To niski poziom życia jest wkurzający ale to już odbiega od tematyki forum.
p.s.
Proszę Cię tylko o usunięcie , zmianę tych domyślnych słów bo przecież jakiś poziom musimy trzymać na tym publicznym forum. :wink:
batt21
Stały użytkownik forum
Posty: 55
Rejestracja: 2006-10-31, 00:56
Lokalizacja: Wroclaw Karlowice

Re: Jak zerwac umowe

Post autor: batt21 »

nawet gdybym zarabial milion to bylbym zly ze nie dostaje tego za co place
ps. do P. Moda

Proponuje ankiete : Kto uwaza ze operator w 100% wywiazuje sie z wrunkow umowy.
niech bedzie pleta tej dyskusji
--------------------------------
P II Coman. 2 xp.sp2
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: Jak zerwac umowe

Post autor: bob »

Taką ankietę możesz oczywiście sam założyć.
p.s.
Jakbyś zarabiał milion głowę nie zajmowałbyś takimi rzeczami a może sam byłbyś operatorem. :wink:
Pozdrawiam ,bob
lukasz87
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2007-03-04, 23:20

Re: Jak zerwac umowe

Post autor: lukasz87 »

Witam nie chciałem zakładać nowego tematu
Gdzieś tak 1,5 roku temu zakupiłem modem w iPlusie netbox EDGE i abonament 110zl na prywatną osobę ,mieszkam w Warszawie i widzę ,że jest szansa na HSDPA czy po zakupie nowego modemu np. GlobeSurfer iCON 1.8 USB Optiona (akurat ten jest tani ) będę mógł korzystać z tego wspaniałego Hspeeda bez zmiany abonamentu , czy to też zależy od jakiś danych na mojej karcie sim ? ,a i czy sam modem będzie kompatybilny z kartą sim ?
Pisałem do pomocy plusa ale oni mają prędkość odpowiedzi jak ja po przekroczeniu limitu :D
ODPOWIEDZ