Jak przspieszyć edge w orange

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
egonio
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2007-07-01, 11:56

Jak przspieszyć edge w orange

Post autor: egonio »

Mam problem z modem novatel xu870 w orange . transfer pliku wynosi maksymalnie 4 kilo. przelozylem modem do innego laptopa i na dugim tansfer wynosil 30. pomocy bo nie wiem co robić. probowalem juz tylu rzeczy?
Awatar użytkownika
Fanta
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1242
Rejestracja: 2007-01-29, 23:06
Lokalizacja: Siedlce (okolice)

Re: Jak przspieszyć edge w orange

Post autor: Fanta »

Przeszukaj na początek forum, używając opcji ObrazekSzukaj tematów na forum i zajrzyj do naszego FAQ.
A jak jest u Ciebie z zasięgiem, może jesteś w zasięgu tylko GPRS, podaj więcej szczegółów. Może masz włączone aktualizacje na swoim lapku, albo jakieś wirusy/trojany...
[center]!! Zaczynaj od: FAQ -> Szukaj tematów-> GOOGLE
Regulamin i Netykieta[/center]
egonio
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2007-07-01, 11:56

Re: Jak przspieszyć edge w orange

Post autor: egonio »

zasieg edge laptop fujitsu siemens amilo 1650 512 ramu w sumie jeszcze nie spradzalem pod wzgledem wirusow ale zaraz to zrobie i zobaczymy
Awatar użytkownika
Fanta
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1242
Rejestracja: 2007-01-29, 23:06
Lokalizacja: Siedlce (okolice)

Re: Jak przspieszyć edge w orange

Post autor: Fanta »

egonio pisze:zasieg edge
A skąd to wiesz? A chodzi mi o wartość AT+CSQ w Terminalu, jak to sprawdzić znajdziesz w FAQ
egonio pisze:jeszcze nie spradzalem pod wzgledem wirusow ale zaraz to zrobie i zobaczymy
Oczywiście zdaj relację, dodatkowo użyj programu System Mechanic 6, z 7 są problemy.
[center]!! Zaczynaj od: FAQ -> Szukaj tematów-> GOOGLE
Regulamin i Netykieta[/center]
egonio
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2007-07-01, 11:56

Re: Jak przspieszyć edge w orange

Post autor: egonio »

Przeskanowałem najnowszym nod32 i system mechaniciem. cos bylo nie tak jakies bledy sytemu itp. ale po tym internet chodzi jak chodzil. chociaz poczatkowy transfer pliku(zaraz po włączeniu sciągania) wynosi 20 i trwa to ok 2 sekundy po tym wraca do normy
ODPOWIEDZ