Aero2 - Usługa Bezpłatnego Dostępu do Internetu [dyskusja]

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
glad
Stały użytkownik forum
Posty: 79
Rejestracja: 2008-01-22, 18:01
Lokalizacja: ZS/ZPL

Re: Aero2 - Usługa Bezpłatnego Dostępu do Internetu [dyskusja]

Post autor: glad »

matek451 pisze:To spróbuj go z jakimś routerem? Powodzenia.
A po co mam to łączyć z routerem ? Jak ten internet tylko nadaje się do użycia na jeden komp ( laptop ). Jak ktoś używa tego aero2 do routera żeby mieć na kilka komputerów to sorki ale :szok:
pawelj5
Stały użytkownik forum
Posty: 53
Rejestracja: 2012-10-20, 08:14
Lokalizacja: Starków

Re: Aero2 - Usługa Bezpłatnego Dostępu do Internetu [dyskusja]

Post autor: pawelj5 »

Jak ktoś używa tego aero2 do routera żeby mieć na kilka komputerów to sorki
Tak się składa, że niektórzy mają problem z zasięgiem wewnątrz domu. Umieszcza się wówczas router na poddaszu tak aby kabel do anteny był jak najkrótszy. Nie chodzi tu o podział na kilka komputerów, tylko o to żeby w ogóle można było z tego internetu korzystać.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19184
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Aero2 - Usługa Bezpłatnego Dostępu do Internetu [dyskusja]

Post autor: matek451 »

Czy ty uważasz , że ludzie używają E3131 tylko do BDI. Ten modem jest stosowany do innych sieci , ze względu na wielozakresowość ,dobre parametry, kompatybilność z routerami (oczywiście oprócz wersji HiLink). Widać , że nie masz do czynienia z sieciami ,nie znasz to nie doceniasz. A TNI według Ciebie , tez niepotrzebny gadżet ?, po co go używać , przecież Hi Link jest taki wygodny i prosty w obsłudze ;) .

[ Dodano: 2012-11-14, 20:03 ]
Przyłączam się do zdania pawelj5.Jeśli byś musiał stosować antenę , to modem z anteną w laptopie (choć czy to jeszcze laptop :D ) , kończy się często uwaleniem gniazda i po modemie.I tyle zysku z HiLinka.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26147
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Aero2 - Usługa Bezpłatnego Dostępu do Internetu [dyskusja]

Post autor: wojteks »

glad pisze:Jak ktoś używa tego aero2 do routera żeby mieć na kilka komputerów to sorki ale
Żebyś się nie zdziwił, niby dlaczego BDI nie dzielić na kilka komputerów, nie każdy gra online, zasysa niepotrzebne dane, ogląda filmy online czy miliony zdjęć na FB/nk czy innym badziewnym portalu. Komunikatory, e-mail czy VoIP działają prawidłowo.
Nie pomagam na PW!
Smoqu
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2012-11-21, 10:40
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Aero2 - Usługa Bezpłatnego Dostępu do Internetu [dyskusja]

Post autor: Smoqu »

Witam
Otóz Karte Aero dostalem z miesiac temu,dokupilem modem huawei E173-u2,tak wiec po konfiguracji przez caly miesiac wszystko ladnie chodzilo,laczylo sie wszystko bez zadnych bledów przez Mobile Partnera a tutaj nagle schody.Odlaczylem modem wczoraj o 16:00 i podlaczylem okolo 19:00 i do dzisiaj wystepuje problem bledu 678.Jak podlaczam modem do komputera to pojawia sie komunikat windows o tym,ze wykrylo polaczenie,ale kabel sieciowy jest odlaczony,po chwili oczywiscie wlacza sie Mobile partner,klikam Connect i wiadomo co.Prosze o pomoc.Pozdrowienia
Zatanczysz jak Ci Zagram
Awatar użytkownika
jakubd
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 842
Rejestracja: 2007-06-11, 22:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aero2 - Usługa Bezpłatnego Dostępu do Internetu [dyskusja]

Post autor: jakubd »

A jesteś w zasięgu sieci? Na jaki kolor miga modem?
jarek999
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1559
Rejestracja: 2011-07-13, 15:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Aero2 - Usługa Bezpłatnego Dostępu do Internetu [dyskusja]

Post autor: jarek999 »

Smoqu pisze:Witam
Otóz Karte Aero dostalem z miesiac temu,dokupilem modem huawei E173-u2
Prawidłowo ma nie działać (jest niezgodny z regulaminem BDI) z takim pietyzmem i gorliwością utrąca się tu dyskusje o dzieleniu Neo poza lokal, to zwróćmy uwagę też na to że w usłudze darmowej też są zasady! E3131 jest tanim, w pełni zgodnym z regulaminem BDI, posiadającym wejście antenowe. Po 1.X nie powinno być problemów z połączeniem na każdym modemie z WCDMA900 (choć sam operator "dmucha na zimne" i zaleca w niektórych przypadkach przełączenie modemu na pasmo 900MHz). Osobiście mam przetestowane 2 modemy podłączone do tej samej stacji-E353, E398. Przy tym pierwszym działa pod Ubuntu-system z czytuje że w roaming Plusa (po 1.X modem łączył ale trwało to dłużej a że nie mam dostępu do sprzętu na co dzień to za pomocą komend AT włączyłem mu działanie w roamingu i łączy się błyskawicznie). Z kolei E398 jest u mnie w domu jako chwilowy power do LTE a zasadniczo do obsługi BDI i z najnowszym firmware MDM9200-1 przy domyślnych ustawieniach działa rewelacyjnie na routerze i bezpośrednio na kompie (Macbook) ale co ciekawe aplikacja MegaFon podaje info że jest połączenie z siecią Aero2-nie jak w przypadku E353 Plus. Teraz jak spadły liście, przed godzinami szczytu to ten net śmiga że aż się nie chce wierzyć że jest to za free (pełny speed, pingi 40-60ms). Gdyby postarali się jeszcze o większe pokrycie terytorium RP. :brawa:
jareq
Awatar użytkownika
kris_kjk
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 158
Rejestracja: 2009-11-27, 23:23
Lokalizacja: UE

Re: Aero2 - Usługa Bezpłatnego Dostępu do Internetu [dyskusja]

Post autor: kris_kjk »

jarek999 pisze:Gdyby postarali się jeszcze o większe pokrycie terytorium RP. :brawa:
Jeśli chodzi o dostęp do bezpłatnego internetu Aero2 to liczba osób będących w zasięgu jest dość znaczna (przede wszystkim większe miasta), dużo gorzej wychodzi, jeśli popatrzymy na pokrycie kraju zasięgiem, już nie jest tak różowo. BTS-ów Aero2 poza większymi miastami jest bardzo mało, a te z Plusa w większości pracują na takich obszarach w 2G. W takich miejscach nie pomogą nawet anteny kierunkowe - często za duże odległości do BTS-ów, aby korzystać z darmowego Aero2.
azaz599
Początkujący użytkownik forum
Posty: 17
Rejestracja: 2012-06-29, 14:23
Lokalizacja: Płońsk

Ostrzeżenie o zabezpieczeniach

Post autor: azaz599 »

Pojawił mi się mały problem. Ponieważ musiałem usunąć i ponownie pobrać TNI przy starcie systemu pojawia mi się okno "Otwieranie pliku- ostrzeżenie o zabezpieczeniach" Dopiero jak nacisnę "uruchom to otwiera się TNI a wcześniej tego nie miałem i połączenie internetowe aero2 otwierało się automatycznie. Co zrobić żeby to ostrzeżenie się nie pojawiło. Dodam, że w ustawieniach mam zaznaczone "połącz z internetem przy starcie programu.
az
kordirko
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 370
Rejestracja: 2012-08-01, 23:52
Lokalizacja: śląsk

Re: Ostrzeżenie o zabezpieczeniach

Post autor: kordirko »

azaz599 pisze:Co zrobić żeby to ostrzeżenie się nie pojawiło.
Spróbuj tej metody: klik
Dla win7 to zadziała: klik
azaz599
Początkujący użytkownik forum
Posty: 17
Rejestracja: 2012-06-29, 14:23
Lokalizacja: Płońsk

Re: Aero2 - Usługa Bezpłatnego Dostępu do Internetu [dyskusja]

Post autor: azaz599 »

Dzięki kordirko, zrobiłem jak poradziłeś i już działa tak jak chciałem.
az
tao123
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2012-11-24, 21:18
Lokalizacja: Katowice

Re: Aero2 - Usługa Bezpłatnego Dostępu do Internetu [dyskusja]

Post autor: tao123 »

Witam wszystkich i serdecznie pozdrawiam. Mam problem z aero2. Korzystam z topnet info i modemu Huawei 169 z kartą Aero2 otrzymaną w sierpniu 2012. Modem jest z Plusa. Skonfigurowałam topnet info (darmowy, *99#, itd.). Modem łączy się z Aero2 (wyświtla komunikat) pisze też że połćzenie z prędkością 7,2.., loguje do pierwszej zadanej strony, czasami do drugiej, a potem wyskakuje komunikat: błąd wczytywania strony. Dodam, że mam wyłączoną aplikację iPlusa (nie zminimalizowaną, tylko wyłączoną). W modemie jest oprogramowanie plusowe, ale boję się je wykasować, bo nie wiem, co mogę a co nie, a korzystam na razie również z internetu Plusa. Proszę o pomoc, co zrobić, żeby zadziałało prawidłowo. Z góry przepraszam, jeśli ten wątek był już poruszany. Jestem nowa, szukałam, ale nie znalazłam :-)
Tao123
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26147
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Aero2 - Usługa Bezpłatnego Dostępu do Internetu [dyskusja]

Post autor: wojteks »

tao123 pisze:Huawei 169
E169 czy E169G?
tao123 pisze:Korzystam z topnet info
Masz zaznaczony "Roaming" w zakładce "GPRS/UMTS?
Nie pomagam na PW!
sloniupl
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2012-11-25, 13:22
Lokalizacja: Z polski

Re: Aero2 - Usługa Bezpłatnego Dostępu do Internetu [dyskusja]

Post autor: sloniupl »

Witam, mam problem z modemem E5832 a dokładnie nie chce mi przyjąć ustawień w topnetinfo w zakładce gprs/umts:

Obrazek

Obrazek

Jakiś pomysł jak to zastosować?
Chodzi mi głównie o włączenie roamingu :)
-=SLONIU PL=-
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Aero2 - Usługa Bezpłatnego Dostępu do Internetu [dyskusja]

Post autor: YaHooo »

sloniupl pisze: Jakiś pomysł jak to zastosować?
A próbowałeś zmieniać port COM na którym masz komunikację AT?
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
tao123
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2012-11-24, 21:18
Lokalizacja: Katowice

Re: Aero2 - Usługa Bezpłatnego Dostępu do Internetu [dyskusja]

Post autor: tao123 »

Mam modem E169 i mam zaznaczony roaming (włączony) w zakładce GPRS UMTS.

[ Dodano: 2012-11-25, 15:58 ]
[quote="wojteks"][/quote]

Mam E169 i włączony roaming w zakładce.
Tao123
wallenrod126
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2012-11-30, 22:34
Lokalizacja: Lublin

problem E169 gubi zasięg

Post autor: wallenrod126 »

witam wszystkich,
kilka miesięcy BDI śmigał dobrze,ale od jakiegoś miesiąca-półtora jest kicha na maxa.
nie ma prawie zasięgu (pojawia się na ułamek sekundy raz na kilka minut), bez przerwy błąd 678 czyli Nie Działa.
zasadniczo nic nie zmieniałem-cały czas TNI na ustawieniach polecanych,ten sam komp w tym samym miejscu,miasto (Puławska/Lublin), modem sprawny-z Playem śmiga.

help.

:gwiazdki:
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26147
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Aero2 - Usługa Bezpłatnego Dostępu do Internetu [dyskusja]

Post autor: wojteks »

wallenrod126 pisze:ale od jakiegoś miesiąca-półtora
Od 1 października, czyli dnia integracji sieci Aero2 z Plusem, włącz w modemie roaming może pomoże.
Ostatnio zmieniony 2012-12-01, 17:32 przez wojteks, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie pomagam na PW!
tao123
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2012-11-24, 21:18
Lokalizacja: Katowice

Re: Aero2 - Usługa Bezpłatnego Dostępu do Internetu [dyskusja]

Post autor: tao123 »

roamning mam włączony. Dalej to samo. Łączy się, siła sygnału 74 proc. Wchodzi w pierwszą stronę, choć nie zawsze, a przy następnej pisze "nie odnaleziono serwera". A może mam modem 169g? Tylko jak to sprawdzić? Na obudowie pisze 169. Ale miałam kiedyś 173 i na obudowie pisało 173, a po otwarciu modemu (kartę się wkładało do środka) pisało 173-u1.
Tao123
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Aero2 - Usługa Bezpłatnego Dostępu do Internetu [dyskusja]

Post autor: ja.michal »

tao123, wina sieci. Aero2 przestawia się jak Plus. Jak jest stacja bazowa z 3G 2100 Plusa i 900 MHz Aero2 to modem próbuje połączyć się w 2100 MHz mimo, że nie ma dostępu z karty Aero2.

U mnie na modemie wbudowanym w laptopie to samo. Niestety... Kupiłem prepaid Playa.

[ Dodano: 2012-12-01, 18:29 ]
jakubd, masz jakieś "chody" w radiu, prasie i samo Aero2 cię zna to może coś poradzisz na tą konfigurację ich? ;)
jarek999
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1559
Rejestracja: 2011-07-13, 15:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Aero2 - Usługa Bezpłatnego Dostępu do Internetu [dyskusja]

Post autor: jarek999 »

ja.michal pisze: wina sieci. Aero2 przestawia się jak Plus. Jak jest stacja bazowa z 3G 2100 Plusa i 900 MHz Aero2 to modem próbuje połączyć się w 2100 MHz mimo, że nie ma dostępu z karty Aero2.
Przed chwilą wykonałem test na Samsungu NC-10 z wbudowanym modemem i dwoma zainstalowanymi systemami ( Windows XP i Ubuntu 12.10). Na obu systemach łączy bez problemu z tym że na Ubuntu czyta sieć jako Plus-roaming a na XP aplikacja Samsunga z czytuje sieć jako Aero2-roaming. Wg mojej oceny jest to ewidentny błąd apikacji i kulawego systemu Windows (chociaż przy Ubuntu 12.10 czsami jest problem ze wznowieniem połączenia i trzeba zrestartować system). Takich problemów nie ma na Mac OSX i routerach z Open-Wrt GargoylePL by obsy-działa to bdb (zresztą robiłem ponat tygodniowy test 24h/24h AirRouter, E398 i BDI Aero2 nie było ani jednej wpadki). Cóż na OSX nie jest tak łatwo przejść ale jak już musimy się męczyć z Windows to proponuję zainstalować i sprawdzić aplikację MegaFon do obsługi modemu. ;)
jareq
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Aero2 - Usługa Bezpłatnego Dostępu do Internetu [dyskusja]

Post autor: krystianb »

ja.michal pisze:wina sieci. Aero2 przestawia się jak Plus. Jak jest stacja bazowa z 3G 2100 Plusa i 900 MHz Aero2 to modem próbuje połączyć się w 2100 MHz mimo, że nie ma dostępu z karty Aero2.
Jak modem jest taki uparty, to trzeba go przestawić w tryb tylko umts900, niestety nie w każdym przypadku jest to możliwe.
jarek999 pisze:Na obu systemach łączy bez problemu z tym że na Ubuntu czyta sieć jako Plus-roaming a na XP aplikacja Samsunga z czytuje sieć jako Aero2-roaming. Wg mojej oceny jest to ewidentny błąd apikacji i kulawego systemu Windows
Tu się mylisz, aplikacja samsunga korzysta z nazwy operatora zapisanej na karcie sim, co jest właściwszym rozwiązaniem. Ubuntu korzysta albo z własnej bazy danych albo tej którą w modemie zapisał producent tegoż.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Aero2 - Usługa Bezpłatnego Dostępu do Internetu [dyskusja]

Post autor: ja.michal »

Mogę przestawić sierrę w 900, ale nie chcę bo z Aero2 i tak rzadko korzystam. Problem można zauważyć jeśli korzysta się z Aero2 dłuższy czas (kilkanaście dni w różnych godzinach jako łącze podstawowe). Jak sprawdzam czasem to jest ok. Zarówno na MC8700 jak i E52.
Podkreślę jedno. Nie było problemu przed kombinacją Aero2<>Plus.

To jak się sieć przedstawia to jedno, a jak działa to drugie. Tym już steruje stacja bazowa, a nie modem.
tao123
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2012-11-24, 21:18
Lokalizacja: Katowice

Re: Aero2 - Usługa Bezpłatnego Dostępu do Internetu [dyskusja]

Post autor: tao123 »

Co w takim razie mam zrobić? Czy po wykasowaniu oprogramowania w modemie Plusa, i zainstalowaniu sterowników modemu w systemie, karta Aero2 będzie chodzić poprawnie?
Czy trzeba kupić inny modem? Zaobserwowałam też, że kiedy w opcjach Właściwości urządzenia: iPlus, Sieć, mam m.in. AVG network filter driver. (program antywirusowy) I jeśli ta opcja jest odznaczona "ptaszkiem" to połącznie z Aero2 głupieje. Przeczytałam na angielskojęzycznych forach, że to faktycznie może powodować problemy z połączeniem modemu do sieci. Nie wiem, czy to prawda, bo to wy tutaj jesteście specjaliści, ja się nie znam. Piszę o tym, bo być może to komuś pomoże. Wracając do mojego pytania, co mam zrobić z tym nieszczęsnym modemem Plusa? Mam jeszcze pół roku abonament i chciałabym jednocześnie korzystać z Plusa i Aero2 na modemie Huawei 169 plusa.
Tao123
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Aero2 - Usługa Bezpłatnego Dostępu do Internetu [dyskusja]

Post autor: ja.michal »

Bez kombinowania nic się nie zrobi. Można spróbować wyłączyć wsparcie dla 3G 2100 MHz i ustawić tylko 3G 900 MHz. Powinno wtedy łączyć tylko z Aero2 (nawet na karcie Plusa). Niestety czy wszystko będzie działać nie potrafię powiedzieć bo u siebie darowałem sobie te kombinacje.
Modem masz Huawei i na forum mamy komendy AT do takich zmian. Niestety ktoś inny z kolegów musi pomóc z Huawei.
wallenrod126
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2012-11-30, 22:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Aero2 - Usługa Bezpłatnego Dostępu do Internetu [dyskusja]

Post autor: wallenrod126 »

wojteks pisze:modemie roaming może pomoże
nie pomogło :niepewny:
tao123
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2012-11-24, 21:18
Lokalizacja: Katowice

Re: Aero2 - Usługa Bezpłatnego Dostępu do Internetu [dyskusja]

Post autor: tao123 »

Spróbuję wyłączyć parametr 2100. Zobaczę, może zadziała.Czyli jednym słowem najlepiej kupić inny modem, tak?
Tao123
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Aero2 - Usługa Bezpłatnego Dostępu do Internetu [dyskusja]

Post autor: ja.michal »

Raczej nie bo i tak będzie działać pasmo 2100 MHz i 900 MHz w 3G. Przełączaniem modemu między 900 i 2100 MHz zarządza sama stacja bazowa jeśli modem ma te dwie technologie. Jedyne wyjście to wyłączenie wsparcia danej częstotliwości przez modem. Wtedy stacja nie ma jak przerzucić na 2100 MHz bo modem zgłasza się tylko i wyłącznie w 900 MHz.
jarek999
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1559
Rejestracja: 2011-07-13, 15:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Aero2 - Usługa Bezpłatnego Dostępu do Internetu [dyskusja]

Post autor: jarek999 »

Ja po 1 października z własnych obserwacji widzę mniej problemów z korzystania z BDI (przed 1. X na kompie za każdym razem zaraz po nawiązaniu połączenia zdarzały się jakieś puste cykle tzn. tak jakby zawieszenie, szukanie sieci i wznowienie-mimo wymuszonego WCDMA900 naE367,E353 w przypadku E398 było to samo a wręcz gorzej bo na nim nie wymuszałem pasma i czasami w ogóle nie mógł wyszukać Aero2). W przypadku ww problemów przyczynę widzę głównie w aplikacjach dla systemu Windows (samym Windows również-z netu 3G korzystam już ponad 5 lat a od 3,5 modemy mam uruchamiane na routerach dlatego że nie raz przy dostępie komercyjnym po rozłączeniu połączenia nie możliwe było jego wznowienie bez restartu komputera-np. błąd 628, pokopanie w sieci i zakup routera-wówczas Asusa WL-500gpv2 za 300zł rozwiązało problem, dziś taki MR3020 kosztuje nie wiele więcej ponad 100-kę a sprzedawane na eBay w Chinach z darmową przesyłką można kupić za 70-pare złotych). Dziś wieczorem wykonałem test na E367(ustawienia domyślne, żadnych wymuszeń, łączy bez problemów na OSX-którego korzystam 1,5roku, a na routerze dodatkowo wznawia z automatu co godzinę). Łączy też pod Windows XP-MP pokazuje że to Plus-roaming (dłużej nie testowałem a pod Windows wszystko może się zdarzyć ale nie rozłączało) a aplikacja MegaFon pokazuje że to sieć Aero2-roaming (dlatego proponowałbym skorzystać z tej drugiej aplikacji-tu też widzę problem że często aplikacje nie pozwalają na połączenia roaming-owe aby zabezpieczyć użytkownika przed kosztami-w Ubuntu roaming jest ustawiany w profilu połączenia z siecią co jest pewnym ułatwieniem w tym przypadku). ;)
jareq
tao123
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2012-11-24, 21:18
Lokalizacja: Katowice

Re: Aero2 - Usługa Bezpłatnego Dostępu do Internetu [dyskusja]

Post autor: tao123 »

A czy z poziomu programu top_netinfo można wyłączyć tą częstotliwość 2100 MHz? Czy to jest bardziej skomplikowane? Lepiej kupić inny modem i dać sobie z tym z Plusa spokój? Trochę mi szkoda, bo czytałam na innych forach, że modem Huawei 169 jest idealny do Aero2. Tulko nikt nie napisał, że z nie z Plusa :-(
Tao123
Zablokowany