Switch LAN do routera LTE

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
conrdd
Użytkownik forum
Posty: 36
Rejestracja: 2010-01-04, 17:29
Lokalizacja: wielkopolska

Switch LAN do routera LTE

Post autor: conrdd »

Z routera LTE wyprowadziłem 30m kabel sieciowy prosty (niekrosowany) do którego podłączyłem stary router Linksysa 120N z wyłączonym WIFI. I wszystko działa tyle że router Linksysa grzeje się jak mały piecyk. Jaki Switch można polecić do takiego układu z naciskiem by był dobry, szybki i się nie grzał? Miałem w ręku jeden z tańszych TPLinków i ten również grzał się niczym piecyk.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Switch LAN do routera LTE

Post autor: YaHooo »

conrdd szczerze powiedziawszy to określenie jak mały piecyk nic nie mów ;) Trzeba by zmierzyć jego temperaturę. W pracy mam do czynienia z dziesiątkami switchy (i też dużo jest najtańszych TP-Linków) i jakoś nie grzeją się za bardzo. Pytanie w jakim miejscu on stoi? Jaką ma wentylację, bo tu może jest pies pogrzebany. Co więcej ostatnio były upały, a wtedy się elektronika też mocniej nagrzewa.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
key
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 9565
Rejestracja: 2010-08-01, 18:30
Lokalizacja: Nürnberg

Re: Switch LAN do routera LTE

Post autor: key »

Jak nie parzy tak, ze odchodzi skora zaraz pod dotknieciu, to nie grzeje sie jakos specjalnie. Switch mozesz brac dowolny, w budzetowej klasie nie ma wielkich roznic.
Nie pomagam na PW.
ODPOWIEDZ