Obrazek zawiera bledy

Dyskusje na luzie nie związane z forum w granicach netykiety.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
reilord
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 349
Rejestracja: 2007-02-24, 19:14
Lokalizacja: Kuj-pom.

Obrazek zawiera bledy

Post autor: reilord »

Witam,

ostatnio czesto nie moge wyswietlic wielu grafik, chodzi o grafiki na stronach, ktore wyskakuja w nowych oknach, pokazuje mi komunikat: "Obrazek "URL" nie moze zostac wyswietlony, poniewaz zawiera bledy". Potem po pasku postepu widac, ze przegladarka stara sie przeczytac ten obrazek kilka razy i w koncu sie udaje, ale wydaje mi sie, ze jeden taki obrazek jest pobierany kilkakrotnie przez co limit moze zostac szybciej wyczerpany. Poza tym, w FF czesto mam tak, ze otwieram strone np. onet i sie laduje i laduje i juz konczy sie ladowac poczym wszystko znika i laduje sie jeszcze raz. Co to moze byc?

Z gory dzieki za info.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Obrazek zawiera bledy

Post autor: YaHooo »

A próbowałeś użyć jakiejś innej przeglądarki? Na początku przeskanowałbym komputer pod kątem wirusów za pomocą antywirusa.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: Obrazek zawiera bledy

Post autor: Jo_gurt »

I jeszcze pytanie: masz jakiegos firewalla? Ja dawno temu mialem podobne kwiatki z Zone Alarmem.
Awatar użytkownika
reilord
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 349
Rejestracja: 2007-02-24, 19:14
Lokalizacja: Kuj-pom.

Re: Obrazek zawiera bledy

Post autor: reilord »

Testowany niedawno, choc jeszcze przed przejsciem na BC. Aktualnie zero anytirusow, antyspyware i w ogole jestem antyanty :) Z inna przegladarka jeszcze sprawdzalem, bo jestem bardzo przywiazany do fox'a, choc rozwazam opere.
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Obrazek zawiera bledy

Post autor: Jaco »

Odinstaluj całkowicie FF łącznie z tym folderem (bardzo ważny ) C:\Documents and Settings\TWOJA NAZWA\Dane aplikacji\Mozilla. Zrób restart kompa i zainstaluj ponownie.
Awatar użytkownika
reilord
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 349
Rejestracja: 2007-02-24, 19:14
Lokalizacja: Kuj-pom.

Re: Obrazek zawiera bledy

Post autor: reilord »

ok, dzieki :)
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Obrazek zawiera bledy

Post autor: zDaleKi »

Ja zapytam jeszcze jakiego masz antywira. Często jest tak, że fukcja testowania stron www powoduje takie problemy. Mi chyba Avira coś podobnego robi.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Awatar użytkownika
reilord
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 349
Rejestracja: 2007-02-24, 19:14
Lokalizacja: Kuj-pom.

Re: Obrazek zawiera bledy

Post autor: reilord »

Aktualnie zero anytirusow
Zainstalowalem Opere i jestem mile zaskoczony ale zastanawiam sie czy Opera ma tez cos takiego jak Flashblock?
ODPOWIEDZ