Powitanie i podziękowania

Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się przywitać z innymi.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
pkgaccdetails
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2008-02-26, 11:37
Lokalizacja: Kraków

Powitanie i podziękowania

Post autor: pkgaccdetails »

Oczywiście chciałbym się przywitać. Witam Was serdecznie!
Jestem pod wrażeniem tego forum, z reguły konieczność rejestracji bardzo mnie denerwowała na różnych forach, czasem by zobaczyć jeden post w jakiejś kwestii trzeba przejść żmudną procedurę rejestracji.. a u Was inaczej, ale pomimo tego po przeczytaniu kawałka waszych rozmów nabrałem ochoty be się tu zarejestrować. Dlaczego ?
Rozmawiacie bardzo kulturalnie, kompetentnie, duża doza wyrozumiałości dla początkujących... i pomimo, że nie szukałem konkretnej porady, rozwiązania problemu, to z ciekawością czytałem kolejne wypowiedzi.. i tak do 5 nad ranem, a dziś przysypiam w pracy :roll:
Naprawdę tworzycie fajną społeczność ! Gratuluję !
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: Powitanie i podziękowania

Post autor: bob »

Bardzo dziękujemy i zapraszamy do uczestnictwa. :ok:
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Powitanie i podziękowania

Post autor: Jaco »

Witaj na forum :ok:
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Powitanie i podziękowania

Post autor: zDaleKi »

pkgaccdetails pisze:Witam Was serdecznie!
A my witamy Ciebie. :)
pkgaccdetails pisze:ale pomimo tego po przeczytaniu kawałka waszych rozmów nabrałem ochoty be się tu zarejestrować. Dlaczego ?
Słuchamy z zaciekawieniem....
pkgaccdetails pisze:Rozmawiacie bardzo kulturalnie, kompetentnie, duża doza wyrozumiałości dla początkujących... i pomimo, że nie szukałem konkretnej porady, rozwiązania problemu, to z ciekawością czytałem kolejne wypowiedzi.
Cieszymy się bardzo :ok:
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Awatar użytkownika
SQ08
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 694
Rejestracja: 2007-08-21, 21:20
Lokalizacja: Germany

Re: Powitanie i podziękowania

Post autor: SQ08 »

Witam Ciebie również :)

Ehmm... trudno się nie zgodzić z tym co napisałeś. Te forum, jest jedyne w swoim rodzaju. Wszyscy tworzą jedna zagraną ekipę, jak jest ktoś nowy to nie piszemy ''było...szukaj na forum'' mnie też bardzo cieszy, że istnieje takie forum, oby tak dalej a te forum może stanie się portalem hmm czemu nie? Zobaczymy co będzie w przyszłości.
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Powitanie i podziękowania

Post autor: zDaleKi »

SQ08 pisze:te forum może stanie się portalem hmm czemu nie? Zobaczymy co będzie w przyszłości.
Kto wie co przyniesie przyszłość ;)
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
ODPOWIEDZ