W PLAY pogłupieli

Dyskusje na luzie nie związane z forum w granicach netykiety.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DJ1910
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 486
Rejestracja: 2007-07-01, 21:23
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

W PLAY pogłupieli

Post autor: DJ1910 »

Jak wiecie lub też i nie, w Playu jest nowa oferta komórek na abo.

Abonamenty są za 30,50 i ileś tam wiecej PLN, ale beznadziejność tej oferty polega na tym, iz w zadnym z nowych planów taryfowych NIE MA wymienności minut na SMSy/MMSy jak to jest u wielkiej trójcy.

Jedyny plan który na to pozwala to stary Plan Abonament 40, tylko on sie zachował ze starej oferty, reszte ubito.

Z ciekawości poszedłem do salonu Play'a w CH Tulipan przy al.Piłsudskiego spytać sie pracującej tam kobitki jak to wpłyneło na sprzedaż nowych aktywacji, i krótko stwierdziła że to sroga beznadzieja i poza wyjątkami ktokolwiek sie o tym dowiaduje, rezygnuje z zakupu.

Jak dla mnie cofnięcie sie w ofercie o pare ładnych lat. Takie standarty jak naliczanie sekundowe czy wymienność sródków nie powinny zostac zabierane. To tego w Playu nie ma przechodzenia niewykorzystanych minut na next miesiące. Next minus. Plusem dosc niskie ceny fajnych telefonów. Ale ja juz wole wiecej dać za telefon, i w innej sieci mieć wymiennosc.

ps. Chyba do tej pory jedynie w Orange dla Firm nie było tej wymienności, ale to akurat od lat tam sie nie zmienia.
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: W PLAY pogłupieli

Post autor: ja.michal »

DJ1910, coś tu nie gra.

http://web.playmobile.pl/pl/play-abonam ... index.html

"Koszt SMS do wszystkich sieci poza abonamentem"

Z tego wygląda, że jest wymienność.

No ale znowu...
"Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy jasną i przejrzystą ofertę. Otrzymujesz duży pakiet minut do wszystkich sieci oraz dodatkowe minuty do wykorzystania na połączenia z przyjaciółmi i bliskimi w sieci Play oraz na numery stacjonarne.

Po wykorzystaniu minut z abonamentu płacisz za minutę połączenia jedynie 49 groszy.

SMS-y kosztują tyle samo co MMS-y - tylko 10 groszy do sieci Play oraz 20 groszy do innych sieci."


"Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy jasną i przejrzystą ofertę."
No nie bardzo. :]
Awatar użytkownika
DJ1910
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 486
Rejestracja: 2007-07-01, 21:23
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: W PLAY pogłupieli

Post autor: DJ1910 »

Hehe no własnie, nic tu przejrzystego nie ma :D

dlatego bylem w salonie, i sie spytalem, i dostalem potwierdzenie iz minut wymiennych na smsy w tej ofercie nie ma :)
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: W PLAY pogłupieli

Post autor: ja.michal »

DJ1910 pisze:minut wymiennych na smsy w tej ofercie nie ma
Odwrotna interpretacja słów Amstronga ze strony Play. :P
Jarek no.1

Re: W PLAY pogłupieli

Post autor: Jarek no.1 »

Operator ma prawo do prowadzenia własnej polityki, nawet takiej niezrozumiałej dla klientów.
Z jego punktu widzenia ważne są wyniki finansowe, choć pewnie tylko w krótkim okresie :cfaniak:
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: W PLAY pogłupieli

Post autor: bob »

Jarek no.1 pisze:choć pewnie tylko w krótkim okresie :cfaniak:
O tak to chyba, krótki ten czas się zapowiada. Ja myślę, że parę osób w Play jest do zwolnienia. :rotfl:
ODPOWIEDZ