Klub miłośników Google Chrome

Zagadnienia dotyczące technice w szerokim tego pojęcia znaczeniu czyli luźne dyskusje o zagadnieniach technicznych ale nie związanych z główną tematyką forum, m.in, komputery, oprogramowanie, systemy operacyjne - techniczny Hyde-Park.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ra-v
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1529
Rejestracja: 2009-11-08, 22:59
Lokalizacja: Fryzjer City

Re: Klub miłośników Google Chrome

Post autor: ra-v »

Procio pisze:No niestety... Nawet IE9 ma podobny interfejs
Czy to dobrze czy nie oceńcie sami. Ale po co kombinować jeśli jakiś "układ" jest sprawdzony.

Na pytanie czemu Linuxa prawie nikt (~1%) nei używa jest prosta odpowiedź:)
Zakładając że jeśli ktoś zainstaluje takiego Linuxa jak jego przyjaciel, oraz że nie ma przyjaciół to zainstaluje Ubuntu, to "menu Start" jest na górze:) i kto wie czy przyciski zamykania nie są po lewej:)
Podobnie jest z MacOSX-ami do których Linux się upodabnia i pewnie vice versa.
Tak więc i tu nie chcieli po prostu popsuć interfejsu (czytaj zrobić swój inny układ w którym nikt nie może sie znaleźć), tylko zrobić tak że jak ktoś ściągnie IE9 to będzie miał to samo co w GC, AS czy FF.

A co do Google Chrome - ma fajne, wystarczające, wbudowane narzędzia deweloperskie, trochę inne niż opera, w niektórych elementach bogatsze. No i b.szybko sie odpala, choć teraz już Opera 11 też dała kopa i już się tak nie ociąga z odpalaniem jak kiedyś.

PS. Opera Mini i tak startuje szybciej niz Google Chrome:P
Internet 70GB/nolimit: Huawei E3372s-153+TP-LINK MR3420 v2
Telefon: Moto G 1gen / Lumia 625 / iPhone 4 / Nokia 6310i
Awatar użytkownika
valdens
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 485
Rejestracja: 2009-04-01, 10:40
Lokalizacja: Sheffield

Re: Klub miłośników Google Chrome

Post autor: valdens »

Chrome 8.0 aż 16-krotnie wydajniejszy od Firefox 3.6!

Wyniki testów mówią jasno – chcesz szybko surfować, pozbądź się Firefoksa 3.6. Oto porównanie przeglądarek internetowych pracujących w trzech różnych systemach operacyjnych: Windows 7 64 bit. oraz Ubuntu 10.10 (32/64 bit.).
http://www.chip.pl/news/internet-i-siec ... irefox-3-6
Awatar użytkownika
ra-v
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1529
Rejestracja: 2009-11-08, 22:59
Lokalizacja: Fryzjer City

Re: Klub miłośników Google Chrome

Post autor: ra-v »

valdens pisze:Cytat:
Chrome 8.0 aż 16-krotnie wydajniejszy od Firefox 3.6!

Wyniki testów mówią jasno – chcesz szybko surfować, pozbądź się Firefoksa 3.6. Oto porównanie przeglądarek internetowych pracujących w trzech różnych systemach operacyjnych: Windows 7 64 bit. oraz Ubuntu 10.10 (32/64 bit.).
Nie porównali IE dla Windowsa i Linuxa :rotfl:

A tak serio - to jest jak porównywanie zwykjłego, fabrycznego Opla Corsy 1.4 z VW Polo 1.4 w wyścigu na ćwierć mili.... tak naprawdę ten kto zwycięży nie musi być szybszy i na normalnej drodze czy offroad-zie.

Zresztą jak ktoś porównywał np. benchmarki procków a potem testował w praktyce do normalnej pracy to wie o czym piszę.
Internet 70GB/nolimit: Huawei E3372s-153+TP-LINK MR3420 v2
Telefon: Moto G 1gen / Lumia 625 / iPhone 4 / Nokia 6310i
Awatar użytkownika
valdens
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 485
Rejestracja: 2009-04-01, 10:40
Lokalizacja: Sheffield

Re: Klub miłośników Google Chrome

Post autor: valdens »

Obrazek, na którym widać, jak przeglądarki zdobywały (albo traciły) rynek.

http://www.favbrowser.com/wp-content/up ... owsers.jpg
Awatar użytkownika
Linuxiarz
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 210
Rejestracja: 2011-06-03, 12:03
Lokalizacja: Biała Rawska

Re: Klub miłośników Google Chrome

Post autor: Linuxiarz »

Czy jest jakiś sposób, by mi w Chrome, nie podkreślało, każdego poprawnie napisanego wyrazu?

W opcjach sprawdzania pisowni, mam zaznaczone polski i Sprawdz pisownie w tym polu.

Chcąc naprawić, zle napisany wyraz z błedem, wyswietla mi propozycje z wyrazami, w ogóle nie związanymi, z błędnym napisanym wyrazem.

Szczerze mówiąc, Chrome na Ubuntu, idzie jak błyskawica. :cwaniak:
Awatar użytkownika
ra-v
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1529
Rejestracja: 2009-11-08, 22:59
Lokalizacja: Fryzjer City

Re: Klub miłośników Google Chrome

Post autor: ra-v »

Spróbuj przenieść na chwilę dane przeglądarki w katalogu użytkownika do innego katalogu - tym samym wyczyścisz chwilowo cache i sprawdzisz czy nadal jest kłopot.


Co do Chrome - niech ktoś sprawdzi obciązenie procka podczas otwierania wielu kart i renderowania stron np. na eska.pl (lub dowolnej innej). Ja jak klikam środkowym przyciskiem myszy tak z 5 razy, otwiera się 5 zakładek i jednocześnie procek skacze do 100%. Na C2D jest trochę lepiej niż na 1-rdzeniowcu. Potem otwórzcie Firefoxa, IE, Safari czy Opere.
Internet 70GB/nolimit: Huawei E3372s-153+TP-LINK MR3420 v2
Telefon: Moto G 1gen / Lumia 625 / iPhone 4 / Nokia 6310i
Awatar użytkownika
valdens
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 485
Rejestracja: 2009-04-01, 10:40
Lokalizacja: Sheffield

Re: Klub miłośników Google Chrome

Post autor: valdens »

Chrome wyprzeda Firefoksa w UK


Google Chrome ma już na wyspach tytuł wicelidera rynku przeglądarek internetowych. W wielu krajach i regionach jeszcze daleko do takiego przełomu. Jest to jednak mocne potwierdzenie, że Google Chrome może być czymś więcej niż uczestnikiem peletonu goniącego IE i Firefoksa.
http://di.com.pl/news/39457,1,0,Chrome_ ... _w_UK.html
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Klub miłośników Google Chrome

Post autor: Jaco »

Chrome wyprzeda Firefoksa w UK
W PL nie da rady :cfaniak:

FF górą :ok:
ryba825
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1332
Rejestracja: 2009-07-05, 16:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Klub miłośników Google Chrome

Post autor: ryba825 »

Chromowi bez-kablowcy, strzeżcie swoich limitów, bo nie wiecie, kiedy Chrome Wam pół internetu ładuje. :rotfl2: http://www.chip.pl/news/internet-i-siec ... uzytkownik
Awatar użytkownika
valdens
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 485
Rejestracja: 2009-04-01, 10:40
Lokalizacja: Sheffield

Re: Klub miłośników Google Chrome

Post autor: valdens »

Ja od dawna tego używam i nie widuję żadnych sensacji (na podglądzie net mettera). Zresztą można to wyłączyć jednym kliknięciem w opcjach.
Awatar użytkownika
valdens
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 485
Rejestracja: 2009-04-01, 10:40
Lokalizacja: Sheffield

Re: Klub miłośników Google Chrome

Post autor: valdens »

Czy Firefox stanie się zupełnie "chromopodobny"?

Fundacja Mozilla ma zamiar w jednym z przyszłych wydań swojej przeglądarki całkiem odmienić jej wygląd. Udostępnione przez jednego z pracowników organizacji zrzuty ekranowe przedstawiające proponowany interfejs nowego Firefoksa, przywodzą na myśl właściwie tylko jedno: przeglądarkę Google Chrome.
http://pclab.pl/news46718.html
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: Klub miłośników Google Chrome

Post autor: Jo_gurt »

Oby tylko się dało zmienić ten niezbyt udany chromopodobny interfejs na normalny.
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Klub miłośników Google Chrome

Post autor: Jaco »

Jo_gurt pisze:Oby tylko się dało zmienić ten niezbyt udany chromopodobny interfejs na normalny.
Dokładnie.
Awatar użytkownika
ra-v
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1529
Rejestracja: 2009-11-08, 22:59
Lokalizacja: Fryzjer City

Re: Klub miłośników Google Chrome

Post autor: ra-v »

Jakby dobrze popatrzeć to FF5 ma teraz wygląd takie jak FF4 czyli Operoidalny.
Internet 70GB/nolimit: Huawei E3372s-153+TP-LINK MR3420 v2
Telefon: Moto G 1gen / Lumia 625 / iPhone 4 / Nokia 6310i
Maciek764
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1620
Rejestracja: 2008-07-19, 17:07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Klub miłośników Google Chrome

Post autor: Maciek764 »

U mnie Chrome wyleciało z wielkim hukiem z jednego prostego powodu - podczas wczytywania stron z bardzo dużą ilością obrazków bardzo zacinało się przewijanie strony. Dopiero gdy wszystko się wczytało można było komfortowo przeglądać stronę. Niby drobna rzecz ale całkowicie odbierała przyjemność z przeglądania stron. W nowym Firefoxie nawet podczas wczytywania wszystko działa fajnie i płynnie zarówno na "współczesnym" laptopie z Core2Duo i 4GB RAMu jak i starym Dellu z Pentium M 1,6GHz i 512MB RAMu.
Awatar użytkownika
ra-v
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1529
Rejestracja: 2009-11-08, 22:59
Lokalizacja: Fryzjer City

Re: Klub miłośników Google Chrome

Post autor: ra-v »

Maciek764 pisze:U mnie Chrome wyleciało z wielkim hukiem z jednego prostego powodu - podczas wczytywania stron z bardzo dużą ilością obrazków bardzo zacinało się przewijanie strony.
Ale to chyba na Dellu z PM. Po prostu pożera zasoby komputera.
Internet 70GB/nolimit: Huawei E3372s-153+TP-LINK MR3420 v2
Telefon: Moto G 1gen / Lumia 625 / iPhone 4 / Nokia 6310i
Maciek764
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1620
Rejestracja: 2008-07-19, 17:07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Klub miłośników Google Chrome

Post autor: Maciek764 »

Nie tylko. U mnie na laptopie z 2x2,2GHz i 4GB RAMu też. Więc nie widzę sensu z tego korzystać skoro na niby pamięciożernym Firefoxie wszystko działa idealnie płynnie.
Procio
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1101
Rejestracja: 2009-10-17, 12:17
Lokalizacja: localhost

Re: Klub miłośników Google Chrome

Post autor: Procio »

A co powiecie o nowej funkcji Instant Pages w Chrome 13? W sumie opcja wygląda na dość ciekawą. Strony rzeczywiście ładują się dzięki temu szybciej. Jednak mimo wszystko nie polecam korzystanie z tej opcji przy internecie z limitami, gdyż cały czas jest ruch w sieci, przez co cały czas przeglądarka pobiera dane z linków, w które rzekomo mamy kliknąć. Na stronach gdzie jest pełno obrazków ta opcja może pożerać gigantyczne ilości MB...
Internet domowy T-Mobile do 60Mb/s: https://www.speedtest.net/result/8251178215 :super:
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Klub miłośników Google Chrome

Post autor: YaHooo »

Procio pisze:W sumie opcja wygląda na dość ciekawą
Ale moim zdaniem zupełnie nie trafioną opcją. Szczególnie jak podkreśliłeś dla użytkowników z limitami. Jakoś nie sądzę, aby przeglądarka umiała "odgadnąć" w jakiego linka kliknę.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
Procio
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1101
Rejestracja: 2009-10-17, 12:17
Lokalizacja: localhost

Re: Klub miłośników Google Chrome

Post autor: Procio »

YaHooo pisze:Ale moim zdaniem zupełnie nie trafioną opcją. Szczególnie jak podkreśliłeś dla użytkowników z limitami.
Opcja jest trafiona wg. mnie dla użytkowników z szybkim internetem bez limitów. Tylko wydaje mi się, że obciążenie łącza wtedy może równać się nawet 100%... W dodatku przy otworzonej większej ilości kart podnosi się mocno obciążenie procesora no i oczywiście zużycie ramu wzrasta.
YaHooo pisze:Jakoś nie sądzę, aby przeglądarka umiała "odgadnąć" w jakiego linka kliknę.
Bo nie umie ;) Z tego co zaobserwowałem to przeglądarka poprostu wczytuje wszystkie linki po kolei ze strony, na której aktualnie się znajdujemy. Także przeszukując takie google internet nieźle będzie musiał się napracować, już nie wspominając o komputerze. A co jeżeli by do tego dołożyć kilka zakładek ze stronami wręcz przepełnionymi linkami?

Imho ta opcja ma swoje plusy, ale bez minusów się nie obędzie, a jest ich hmm.. znacznie więcej.
Internet domowy T-Mobile do 60Mb/s: https://www.speedtest.net/result/8251178215 :super:
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Klub miłośników Google Chrome

Post autor: YaHooo »

Procio pisze:Opcja jest trafiona wg. mnie dla użytkowników z szybkim internetem bez limitów.
Tu by się przydało łącze 100Mb/s od UPC chyba.
Procio pisze:Tylko wydaje mi się, że obciążenie łącza wtedy może równać się nawet 100%
Jak dziś nie raz się trafi źle napisana reklama we flashu gdzie potrafi zeżreć moc obliczeniową całego rdzenia CPU.
Procio pisze:Z tego co zaobserwowałem to przeglądarka poprostu wczytuje wszystkie linki po kolei ze strony, na której aktualnie się znajdujemy.
No to ciekawie musi wyglądać wchodzenie na stronę typu wp.pl :hyhy:
Procio pisze: Imho ta opcja ma swoje plusy, ale bez minusów się nie obędzie, a jest ich hmm.. znacznie więcej.
Otóż to, no chyba, że przeglądarka by uczyła się jakich słów kluczowych wyszukuje użytkownik i na tej podstawie by dobierała w jaki link może kliknąć user.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
Procio
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1101
Rejestracja: 2009-10-17, 12:17
Lokalizacja: localhost

Re: Klub miłośników Google Chrome

Post autor: Procio »

YaHooo pisze:No to ciekawie musi wyglądać wchodzenie na stronę typu wp.pl
Przyznam się szczerze, że nie wiem jak jest na wp.pl pod względem Instant Pages, jednak wchodząc np. na bez-kabli zauważyłem, że przeglądarka cały czas pobiera dane z pełną prędkością, także coś jednak pobierała... Z ciekawości wszedłem po kilku sekundach w pierwszy link na forum, w tym przypadku prowadzący do FAQ i o dziwo strona załadowana się od razu... Tak jakbym już kiedyś tam wchodził i miał zapisane ciasteczka, a chrome było świeżo zainstalowane bez importu ciastek, także... no GC musiało ją wcześniej załadować ;)

Tak samo było w przypadku google, gdzie również był cały czas ruch w sieci.

Więc wnioskuje, że na wp.pl byłaby podobna sytuacja.
YaHooo pisze:Otóż to, no chyba, że przeglądarka by uczyła się jakich słów kluczowych wyszukuje użytkownik i na tej podstawie by dobierała w jaki link może kliknąć user.
Hmm... To już ciekawsze rozwiązanie, aczkolwiek nie sądzę, aby i tak było w 100% trafne. Myślę, że raczej w przyszłości google dopracuje tą opcje, bo wygląda ona dość ciekawie, jednak nie oszukujmy się... wymaga ona sporego dopracowania i przemyślenia.
YaHooo pisze:Tu by się przydało łącze 100Mb/s od UPC chyba.
Jeżeli idziemy już tym tropem... To na dobrą sprawę, komuś kto posiada internet 100Mb/s + pingi w granicach 10ms to niby z jakiego powodu ktoś miałby przyśpieszać swój internet gdy strony i tak ładowały by mu się w niecałą sekundę?
Internet domowy T-Mobile do 60Mb/s: https://www.speedtest.net/result/8251178215 :super:
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Klub miłośników Google Chrome

Post autor: YaHooo »

Procio pisze:jednak wchodząc np. na bez-kabli zauważyłem, że przeglądarka cały czas pobiera dane z pełną prędkością, także coś jednak pobierała... Z ciekawości wszedłem po kilku sekundach w pierwszy link na forum, w tym przypadku prowadzący do FAQ i o dziwo strona załadowana się od razu...
No to jakiś tam przyrost prędkości jest, ba nawet znaczny ;) Ale nie na łącza limitowane. Można by było pokusić się o sprawdzenie ile danych pobiera przeglądarka po wejściu na stronę główną bez-kabli z włączoną opcją przewidywania kliknięć linków ;)
Procio pisze:To już ciekawsze rozwiązanie, aczkolwiek nie sądzę, aby i tak było w 100% trafne.
Moim zdaniem nie ma w 100% pewnego rozwiązania :)
Procio pisze:jednak nie oszukujmy się... wymaga ona sporego dopracowania i przemyślenia.
Jeśli tak to wygląda to moim zdaniem to jest wersja alpha takiego rozwiązania ;)
Procio pisze:niby z jakiego powodu ktoś miałby przyśpieszać swój internet gdy strony i tak ładowały by mu się w niecałą sekundę?
Chyba tylko po to aby od razu po kliknięciu stronka się ładowała...
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
Procio
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1101
Rejestracja: 2009-10-17, 12:17
Lokalizacja: localhost

Re: Klub miłośników Google Chrome

Post autor: Procio »

YaHooo pisze:No to jakiś tam przyrost prędkości jest, ba nawet znaczny
"Testowałem" po limicie, także chwile byłem na stronie głównej, także link miał czas na załadowanie się ;)
YaHooo pisze:Jeśli tak to wygląda to moim zdaniem to jest wersja alpha takiego rozwiązania
Moim zdaniem można by to tak nazwać :) Nie wydaje mi się, żeby google od tak porzuciło tą funkcję. Poza tym jako pierwsi to oni wprowadzili, także myślę, że tylko czekać, aż mozilla się za to zabierze :>
YaHooo pisze:Chyba tylko po to aby od razu po kliknięciu stronka się ładowała...
Myślę, że przy necie 100Mb/s stronka i tak ładuje się po kliknięciu :D Zresztą nie wiem, nigdy w życiu nie widziałem na własne oczy internetu 100Mb/s w praktyce, także... :hyhy:
Internet domowy T-Mobile do 60Mb/s: https://www.speedtest.net/result/8251178215 :super:
Maciek764
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1620
Rejestracja: 2008-07-19, 17:07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Klub miłośników Google Chrome

Post autor: Maciek764 »

Swoją drogą, odkąd jadę na pakiecie 1GB/25zł z Play Fresh to bardzo cenię sobie Operę Turbo - żadnych zbędnych flashów, oszczędność danych rzędu 60%. Naprawdę można masę transferu zaoszczędzić.
Procio
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1101
Rejestracja: 2009-10-17, 12:17
Lokalizacja: localhost

Re: Klub miłośników Google Chrome

Post autor: Procio »

Maciek764 pisze:żadnych zbędnych flashów
Do FF są dodatki blokujące flashe/java skrypty, zapewne do Google Chrome także.

Co do oszczędności transferu to muszę przyznać rację. Kompresja jest na takim poziomie jak już napisałeś, że potrafi zaoszczędzić nawet 60% danych, a jak to u mnie czasem bywało, kompresja sięgała, aż 80% !
Internet domowy T-Mobile do 60Mb/s: https://www.speedtest.net/result/8251178215 :super:
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Klub miłośników Google Chrome

Post autor: YaHooo »

Procio pisze: "Testowałem" po limicie, także chwile byłem na stronie głównej, także link miał czas na załadowanie się ;)
No to raczej dość długa to była chwila na stronie głównej...
Procio pisze:Poza tym jako pierwsi to oni wprowadzili, także myślę, że tylko czekać, aż mozilla się za to zabierze :>
Ciekawe czy Google nie będzie się sądzić z Mozillą wtedy ;)
Procio pisze:Zresztą nie wiem, nigdy w życiu nie widziałem na własne oczy internetu 100Mb/s w praktyce, także... :hyhy:
Tak samo i ja ;)
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
Procio
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1101
Rejestracja: 2009-10-17, 12:17
Lokalizacja: localhost

Re: Klub miłośników Google Chrome

Post autor: Procio »

YaHooo pisze:No to raczej dość długa to była chwila na stronie głównej...
Powiem szczerze, że to trwało może, hmm... z 15 sekund.
YaHooo pisze:Ciekawe czy Google nie będzie się sądzić z Mozillą wtedy
Całkiem możliwe, jak się domyślam to zrobią funkcje działającą na takiej samej/ podobnej zasadzie, zmienią nazwę i uznają ją za swoją z dopiskiem, że wprowadzili to jako pierwsi :D
Internet domowy T-Mobile do 60Mb/s: https://www.speedtest.net/result/8251178215 :super:
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Klub miłośników Google Chrome

Post autor: YaHooo »

Procio pisze: Powiem szczerze, że to trwało może, hmm... z 15 sekund.
No jasne, czyli nawet po limicie całkiem sprawnie to działa na lekkich stronach.
Procio pisze:zmienią nazwę i uznają ją za swoją z dopiskiem, że wprowadzili to jako pierwsi :D
:]
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
Awatar użytkownika
Yanusz
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1155
Rejestracja: 2011-08-14, 08:00
Lokalizacja: C:\\Lubelskie\

Re: Klub miłośników Google Chrome

Post autor: Yanusz »

Dołączam do klubu :D Przy okazji instalacji karty graficznej i reinstalki windowsa, zainstalowałem Google Chrome. Jak na razie jestem zadowolony, strony wczytują się szybciej niż na FF, no i nie żre tyle ram-u, co lisek.
Pomoc w doborze anten EDGE/UMTS/HSDPA/HSPA/HSPA+/LTE/CDMA
ODPOWIEDZ