mbank - starter - gdzie zakupić?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
votan
Użytkownik forum
Posty: 22
Rejestracja: 2009-08-25, 22:33
Lokalizacja: Dolnośląskie

mbank - starter - gdzie zakupić?

Post autor: votan »

Podobno da się kupić starter mbanku w samym mbanku i w mlinii oraz na allegro, ale czy sprzedają te startery normalnie w kioskach itp no i kluczowe pytanie czy dostanę doładowanie do niego (oraz sam starter) np. w kiosku czy na stacji benzynowej. Pytam bo siada mi czasem internet play a plus tutaj ma duży zasięg i chciałbym na ten czas kiedy nie mam w playu internetu skorzystać z oferty mbanku (podobno 100 mb= 5złoty - zawsze to coś).
Awatar użytkownika
sp6huk
Guru bezprzewodowy
Posty: 4140
Rejestracja: 2009-01-13, 20:05
Lokalizacja: Świdwin

Re: mbank - starter - gdzie zakupić?

Post autor: sp6huk »

Starter powinieneś dać radę kupić na 99% w Żabce z doładowaniem też nie powinno być problemu.
Pawmaster
Początkujący użytkownik forum
Posty: 14
Rejestracja: 2009-08-10, 18:49
Lokalizacja: Poznań

Re: mbank - starter - gdzie zakupić?

Post autor: Pawmaster »

Witam, muszę na szybko kupić gdzieś starter mBank mobile i problem w tym, że w Żabce tego nie sprzedają, zaproponowano mi za to starter "W rodzinie", co nie do końca mi pasowało ;) Podobno w ogóle sieć Żabka nie zajmuje się dystrybucją tych starterów.

Może ma ktoś jakiś pomysł, gdzie go mogę dostać ?
Awatar użytkownika
sp6huk
Guru bezprzewodowy
Posty: 4140
Rejestracja: 2009-01-13, 20:05
Lokalizacja: Świdwin

Re: mbank - starter - gdzie zakupić?

Post autor: sp6huk »

Pawmaster pisze:Żabka nie zajmuje się dystrybucją tych starterów.
A ponoć właśnie Żabka jest głównym dystrubutorem starterów tej sieci :rotfl: Można też kupić na Allegro lub w mBankMobile sprawdź jeszcze w jamiś komisie, serwisie z telefonami, bo szczerze Ci powiem ,że trudno dostać w sklepie starter mBankMobile.
Pawmaster
Początkujący użytkownik forum
Posty: 14
Rejestracja: 2009-08-10, 18:49
Lokalizacja: Poznań

Re: mbank - starter - gdzie zakupić?

Post autor: Pawmaster »

No nie wiem, tak mi powiedzieli w samej Żabce..
W każdym razie zakup wysyłkowy z uwagi na czas odpada, dzwonię po różnych komisach GSM ale jak na razie słabo..
rakers01
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2010-01-04, 10:13
Lokalizacja: warszawa

Re: mbank - starter - gdzie zakupić?

Post autor: rakers01 »

votan pisze:Podobno da się kupić starter mbanku w samym mbanku i w mlinii oraz na allegro, ale czy sprzedają te startery normalnie w kioskach itp no i kluczowe pytanie czy dostanę doładowanie do niego (oraz sam starter) np. w kiosku czy na stacji benzynowej. Pytam bo siada mi czasem internet play a plus tutaj ma duży zasięg i chciałbym na ten czas kiedy nie mam w playu internetu skorzystać z oferty mbanku (podobno 100 mb= 5złoty - zawsze to coś).
na www.mbank.pl na allegro są sprzedawcy z ramienia mbank.
doładowania mbank.pl
weekend to demo wakacji
ODPOWIEDZ