Problem z uploadem/modem lark free net 1.0 sim z orange/win7

Zagadnienia dotyczące technice w szerokim tego pojęcia znaczeniu czyli luźne dyskusje o zagadnieniach technicznych ale nie związanych z główną tematyką forum, m.in, komputery, oprogramowanie, systemy operacyjne - techniczny Hyde-Park.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Veritas
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2012-02-10, 21:05
Lokalizacja: Jaworzno

Problem z uploadem/modem lark free net 1.0 sim z orange/win7

Post autor: Veritas »

Witam

Problem wygląda następująco :

Gdy na GG lub na speedyshare, lup sendspace lub gdziekolwiek chcę coś uploadnąć to wygląda to następująco :
Wybieram plik, zaczyna się uploadowanie- prędkość - 30/40/100/200 i po 3 sekundach nagle liczniki stają w miejscu i przestaje się wszystko uploadować... Nie mam pojęcia czym to może być spowodowane, antywirusy itd powyłączane..

Posiadam modem Lark free net 1.0 3g/ częstotliwość hspa/hsdpa/umts/2100 Mhz
Prędkość transmisji : 7,2 Mbps max
Internet bezprzewodowy, orange
Win 7 64bit ultimate

Jeśli jakieś informacje jeszcze będą potrzebne proszę o podanie jakie i gdzie je mogę <font color="#FF00FF"><b>»»znaleźć««</b></font>- odwdzięcze się jak tylko będe mógł za pomoc.

Jeszcze raz prosze o pomoc.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Problem z uploadem/modem lark free net 1.0 sim z orange/win7

Post autor: YaHooo »

Veritas a jaką masz siłę sygnału? Czy późno w nocy (2-3) próbowałeś? Sprawdzałeś jak działa w innym miejscu? Być może to wina sieci, albo modemu.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
ODPOWIEDZ