Jaki internet bezprzewodowy?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
fido
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2007-07-31, 21:03

Jaki internet bezprzewodowy?

Post autor: fido »

Mieszkam w Osielsku tpsa nie chce mi założyć telefonu i jedyne rozwiazanie jakie mi pozostaje to internet bezprzewodowy do laptopa. Nie wiem jakiego operatora mam wybrać i czy wierzyć w te ich mapki zasięgu. <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> pożyczyłam iplusa, ale bluconnect nie mam od kogo pożyczyć żeby sprawdzić jak będzie chodził. Z iplusem różnie jest niby EDGE ale czasami gubi zasięg :( Nie chcę też dużego abonamentu.
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jaki internet bezprzewodowy?

Post autor: zDaleKi »

Jak już pisaliśmy odpowiedź na pytanie jakiego operatora wybrać brzmi: takiego jaki w danej okolicy ma najlepszy sygnał i działa stabilnie.

Co do bluconnect, to kup startera Tak-Taka to się przekonasz jak działa bluconnect, ponieważ on działa na tych samych BTSach.

Na marginesie, problem dotyczy wyboru operatora i przenoszę w odpowiednie miejsce.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Awatar użytkownika
Darecky
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 675
Rejestracja: 2007-07-15, 14:02
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Jaki internet bezprzewodowy?

Post autor: Darecky »

Jeżeli chcesz przetestować Orange to kup Orange Free na kartę, niestety Era tylko TakTak i tam chyba nie ma pakietów nas net.
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jaki internet bezprzewodowy?

Post autor: zDaleKi »

CJ pisze:niestety Era tylko TakTak i tam chyba nie ma pakietów nas net.
Tak cena takiego połączenia jest duża jeżeli chodzi o porównanie do SimDaty np. Można teoretycznie też kupić kartę Heyah, bo też korzysta z BTSów Ery ;)
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Jaki internet bezprzewodowy?

Post autor: Jaco »

A żadnego neta radiowego nie ma w okolicy?Net komórkowy to już ostateczność i trzeba się liczyć z tym że przy zasięgu EDGE/GPRS za bardzo poszaleć się nie da.
QQQQ
Użytkownik forum
Posty: 44
Rejestracja: 2007-05-30, 20:35

Re: Jaki internet bezprzewodowy?

Post autor: QQQQ »

Simdata - tania usługa i stabilna. Poczytaj w dziale testy mój post.
ODPOWIEDZ