[Wydzielony] Edycja postów

Masz uwagi lub sugestie na temat forum? Tu możesz się nimi podzielić.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

[Wydzielony] Edycja postów

Post autor: Jaco »

Wydzielone z tego wątku: http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=67152#67152
p.s. do szanownego Boba - prosze mi nie edytować postów :nienie:

[ Komentarz dodany przez: bob: 2008-02-01, 09:30 ]
Swoje napisałem na ten temat, nie jesteś wyjątkiem na forum.
morion pisze:prosze mi nie edytować postów
O tym kolego @morion to decydujemy my moderatorzy i administratorzy :cwaniak:
Ostatnio zmieniony 2008-02-01, 14:21 przez Jaco, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
morion
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 468
Rejestracja: 2006-04-25, 10:42
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: [Wydzielony] Edycja postów

Post autor: morion »

cytuję tylko te części postów które są istotne dla mojej odpowiedzi, a tym bardziej gdy odpowiadam na post który nie jest ostatni w wątku dla lepszego zrozumienia mojej wypowiedzi...
jesli uważacie że przez to dzieje się wielkie spustoszenie na forum to sorry...
jutro to dzis... tyle że jutro :)
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: [Wydzielony] Edycja postów

Post autor: Jaco »

Ja tylko Cię jeszcze zmotywuję abyś zdania zaczynał z dużej litery.
Awatar użytkownika
morion
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 468
Rejestracja: 2006-04-25, 10:42
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: [Wydzielony] Edycja postów

Post autor: morion »

rozumiem, że jak nie to dostanę bana... no cóż... obiecuję zaczynać zdania z dużej litery... chyba że zapomne albo nie zechce mi sie :)
jutro to dzis... tyle że jutro :)
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: [Wydzielony] Edycja postów

Post autor: bob »

Na wstępie radzę nie grozić tu paluszkiem bo to nieładnie w stosunku do osób, które nadzorują to forum. Nie jestem zwolennikiem pisania publicznie uwag takich jakie w tej chwili czynię ale skoro nie czytałeś regulaminu to może i innym się to przyda.
Kopiowałeś pełne teksty nawet te, które były ostatnią wypowiedzią w temacie stosując cytat w cytacie zupełnie bez potrzeby. Robiłeś to niejednokrotnie. Poza tym odniosę się do regulaminu, żebyś nie miał wątpliwości:

REGULAMIN FORUM INTERNETU BEZPRZEWODOWEGO
III. Zasady publikacji
14. Administrator i moderatorzy Forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili, jeśli zajdzie taka potrzeba.
V. Zmiany w regulaminie i postanowienia końcowe
5. Jeżeli ktoś nie zgadza się z decyzjami i działaniami podejmowanymi przez moderatorów lub administratorów forum, powinien skontaktować się bezpośrednio z osobą, co do której poczynań ma zastrzeżenia.
Jesteś tu po to, żeby pomagać innym względnie, żeby Tobie inni pomogli ale tylko w kwestiach technicznych i to wszystko. Ponieważ cenię sobie Twój wkład w rozbudowę forum poświęcam specjalnie czas, żeby Ci to wszystko napisać. Jeśli zaś chodzi o kwestie pozamerytoryczne to tu nie ma najmniejszego pola do dyskusji i oczywiście na własne życzenie takiego bana o który prosisz moderatora @Jaco zawsze możesz dostać.
Ostatnio zmieniony 2008-02-02, 09:53 przez bob, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: [Wydzielony] Edycja postów

Post autor: Jaco »

Bana nie ale ostrzeżenie tak.
morion pisze:obiecuję zaczynać zdania z dużej litery...
Zatem czekamy na poprawę. :hyhy:
Awatar użytkownika
morion
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 468
Rejestracja: 2006-04-25, 10:42
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: [Wydzielony] Edycja postów

Post autor: morion »

Tak Jest Wasze Wysokości:)
jutro to dzis... tyle że jutro :)
Awatar użytkownika
Jojo
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 500
Rejestracja: 2006-03-31, 16:31
Lokalizacja: Płońsk

Re: [Wydzielony] Edycja postów

Post autor: Jojo »

Przyłącze się i powtórzę pytanie jak usuwać swoje posty? Chodzi mi konkretnie o ten, klik. Nie zauważyłem, że Bliski napisał to, co ja napisałem później i chciałem go skasować, zresztą teraz to już za późno, ale ci, co mają moderatora albo Admina to mogą.
Sporo się tu pozmieniało od 2006 roku, kiedyś były dwa przyciski edytuj i usuń a teraz tylko edytuj a gdzie tam jest teraz usuń?
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: [Wydzielony] Edycja postów

Post autor: krystianb »

Jojo pisze:a teraz tylko edytuj a gdzie tam jest teraz usuń?
Niestety usuń jest teraz pod pw do króregoś moda, inaczej się nie da.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
Awatar użytkownika
Jojo
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 500
Rejestracja: 2006-03-31, 16:31
Lokalizacja: Płońsk

Re: [Wydzielony] Edycja postów

Post autor: Jojo »

krystianb pisze:Niestety usuń jest teraz pod pw do króregoś moda, inaczej się nie da
Trochę to niezbyt dobre wyjście, żeby nawet własnego postu nie można było usunąć. Jeszcze jedno takie pytanie mam odnośnie odnaczenia postów jako przeczytane, przyznaje się że nie wszystkie posty czytam i nie musze, ale dlaczego muszą one być zawsze oznaczone jako nieprzeczytane, poprzednio było tak że po wyjściu z forum one automatycznie były zaznaczone jako przeczytane po wejściu drugi raz na forum.
Elektroniczna rewolucja
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: [Wydzielony] Edycja postów

Post autor: krystianb »

Teraz hurtowo można oznaczyć, na stronie głownej i na podforach są linki oznacz jako przeczytane.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: [Wydzielony] Edycja postów

Post autor: ja.michal »

Jojo pisze:Trochę to niezbyt dobre wyjście, żeby nawet własnego postu nie można było usunąć.
Bardzo dobre wyjście. Jak sobie ludzie tak będą usuwać posty dochodzi do nadużyć.
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Wydzielony] Edycja postów

Post autor: zDaleKi »

Jojo pisze:Trochę to niezbyt dobre wyjście, żeby nawet własnego postu nie można było usunąć.
Nie można, bo były nadużycia.
Po to są moderatorzy na forum, aby zgłosić się do nich i post jeżeli będzie taka potrzeba będzie skasowany lub bardziej przeniesiony do śmietnika.
Moderatorzy to dobre dusze i nie gryzą. Zawsze pozytywnie rozpatrzą uzasadnioną prośbę ;) Nie bójcie się do nich pisać w takich sprawach.
Jojo pisze:dlaczego muszą one być zawsze oznaczone jako nieprzeczytane, poprzednio było tak że po wyjściu z forum one automatycznie były zaznaczone jako przeczytane po wejściu drugi raz na forum.
O tym dyskutowaliśmy już w innym wątku.
Pamiętaj o tym, że każde rozwiązanie ma plusy i minusy. Wiele osób za jednym razem nie zdąży przeczytać wszystkich postów a czytają chcą przeczytać wszystkie. Na starym form było niemożliwe aby wszystko przeczytać :(
Tutaj działania użytkownika są świadome i nie ma mowy aby coś komuś umknęło.

Jeżeli chcecie zmian w skrypcie, to już musicie o nowe funkcjonalności pisać do jego twórców http://www.przemo.org/phpBB2/forum/ Może w nowej wersji dodana zostanie opcja, która pozwoli automatycznie przy zamknięciu kona (o ile się na to pozwoli) oznaczenie wszystkich postów jako przeczytane.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Awatar użytkownika
Jojo
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 500
Rejestracja: 2006-03-31, 16:31
Lokalizacja: Płońsk

Re: [Wydzielony] Edycja postów

Post autor: Jojo »

ja.michal pisze:Bardzo dobre wyjście. Jak sobie ludzie tak będą usuwać posty dochodzi do nadużyć.
Wtedy było coś takiego, że można było usunąć post, jeśli jeszcze nikt nie napisał swojego pod moim. Po napisaniu jakiegoś postu pod moim nie było możliwości usunięcia, to było złe wyjście?
BliSki pisze:Po to są moderatorzy na forum, aby zgłosić się do nich i post jeżeli będzie taka potrzeba będzie skasowany lub bardziej przeniesiony do śmietnika.
Niby tak ale to kłopotliwe i trzeba fatygować moderatora do tego.
BliSki pisze:Pamiętaj o tym, że każde rozwiązanie ma plusy i minusy. Wiele osób za jednym razem nie zdąży przeczytać wszystkich postów a czytają chcą przeczytać wszystkie. Na starym form było niemożliwe aby wszystko przeczytać
Tutaj działania użytkownika są świadome i nie ma mowy aby coś komuś umknęło.
Tutaj się zgodzę, przydatne rozwiązanie, ale ten link jest tak drobnym drukiem, że w ogóle go nie widać i do tego jeszcze na samym dole strony, gdyście mi nie napisali, że jest na głównej stronie, to nigdy bym tego nie znalazł. :niepewny:
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: [Wydzielony] Edycja postów

Post autor: ja.michal »

Jojo, BliSki wszystko wyjaśnił.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: [Wydzielony] Edycja postów

Post autor: YaHooo »

Jojo pisze:Niby tak ale to kłopotliwe i trzeba fatygować moderatora do tego
Ale moderator jest od tego :]
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Wydzielony] Edycja postów

Post autor: zDaleKi »

Jojo pisze:Po napisaniu jakiegoś postu pod moim nie było możliwości usunięcia, to było złe wyjście?
Złe, bo ludzie otwierają wiele postów w oknach. Potem odpowiadają na posta, którego może już nie być i dziwnie to wygląda.
Wtedy moderacja nie wie po co post i tak ma robotę, wiec na jedno wychodzi.
Jojo pisze:Niby tak ale to kłopotliwe i trzeba fatygować moderatora do tego.
A tam fatygować, po to są moderatorzy, to ich robota. :cwaniak: za to im płacą :zdrowko:
Jojo pisze:przydatne rozwiązanie, ale ten link jest tak drobnym drukiem, że w ogóle go nie widać
Niestety tak ktoś to dziwnie wymyślił. A właściwie nie ktoś tylko Przemo i do niego trzeba składać zażalenia. http://www.przemo.org/phpBB2/forum/prof ... rofile,u,2
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
adamos22
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 474
Rejestracja: 2009-02-18, 11:23
Lokalizacja: Mazowsze

Re: [Wydzielony] Edycja postów

Post autor: adamos22 »

Mam drobne pytanko odnośnie edycji postów - jak można edytując swój post wstawić coś takiego:
[ Dodano: Pią 10 Maj, 2008 ]
?
Bo normalnie jak edytuje swój post, to nie wiadomo co i gdzie dopisałem, a czasem widzę coś takiego u innych - jakiś znacznik jest do tego ?
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: [Wydzielony] Edycja postów

Post autor: Sundance_kid »

adamos22 jeżeli sie nie mylę to ta adnotacja wystepuje gdy w ciągu 24 godzin dopiszesz coś do swojego posta (dopiszesz, nie edytujesz). Powyżej tego czasu jak cos dodasz to będzie to nowy post.
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: [Wydzielony] Edycja postów

Post autor: Jo_gurt »

Sundance_kid pisze:gdy w ciągu 24 godzin dopiszesz coś do swojego posta
Znaczy w sensie napiszesz nową wiadomość zaraz pod swoją (i nikt nic nie napisze w międzyczasie).
adamos22
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 474
Rejestracja: 2009-02-18, 11:23
Lokalizacja: Mazowsze

Re: [Wydzielony] Edycja postów

Post autor: adamos22 »

OK, dzięki za wyjaśnienie.
ODPOWIEDZ