Iplus - koniec umowy

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
specjal-1
Użytkownik forum
Posty: 30
Rejestracja: 2010-01-03, 10:21
Lokalizacja: Czernikowo k.Torunia

Re: Iplus - koniec umowy

Post autor: specjal-1 »

Dzięki.Już wysłałem zobaczymy co z tego wyniknie.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Iplus - koniec umowy

Post autor: YaHooo »

ja.michal pisze:Nie zawsze jest ten sam co z faktury.
Dzięki za doprecyzowanie.
ja.michal pisze:Często jest to adres skrytki pocztowej w innym mieście.
Ja tam zawsze jak radziłem komuś podczas wypowiadania umowy to mówiłem aby iść do salonu. Tam mają gotowe druki itp. Jeśli się nie ma 50km do salonu moim zdaniem warto iść osobiście.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Iplus - koniec umowy

Post autor: ja.michal »

W przypadku gdy mamy salon blisko to faktycznie najprostsze rozwiązanie.
adixm
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-01-19, 20:26
Lokalizacja: Rydułtowy

Re: Iplus - koniec umowy

Post autor: adixm »

Widzieliście, że już w styczniu są pozwolenia na LTE800 Sferii? No dużo ich dostali, oj ale Solorz ma przewagę, a zawsze "biedak" twierdzi jest źle traktowany przez regulatora i nie ma jego zdaniem uczciwej konkurencji. Ma 5Mhz i już ma taką przewagę bo w zasadzie najważniejsze tylko że ma cokolwiek w tym paśmie.
MKwiatusz3K
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 304
Rejestracja: 2009-11-05, 15:48
Lokalizacja: POLSKA

Re: Iplus - koniec umowy

Post autor: MKwiatusz3K »

tak umnie w Warce pjawiły się 2 pozwolenia na LTE800 Sferii i gdyby nie te FUPy to bym brałw ciemno, Plus będzie już 4 nadajniki a Play tylko 1 a NetWorks dopiero testuje z taką moca że złapać idzie co najwyżej 400m od nadajnika
adixm
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-01-19, 20:26
Lokalizacja: Rydułtowy

Re: Iplus - koniec umowy

Post autor: adixm »

MKwiatusz3K pisze:tak umnie w Warce pjawiły się 2 pozwolenia na LTE800 Sferii i gdyby nie te FUPy to bym brałw ciemno, Plus będzie już 4 nadajniki a Play tylko 1 a NetWorks dopiero testuje z taką moca że złapać idzie co najwyżej 400m od nadajnika
Też się dałem naciągnąć na internet z Plusa i nigdy więcej od nich nic nie wezmę, tyle dobrze że umowa na 12m-cy, a spłacam jakby w ratach B593 choć oczywiście przepłacę. Teraz nawet jakby zrobili LTEA to nie ma szans żebym się skusił na przedłużenie umowy z prostej przyczyny, nie wolno oszukiwać ludzi tak jak to zrobił prezes tej firmy(czy ktoś wysoko postawiony)
Awatar użytkownika
ra-v
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1529
Rejestracja: 2009-11-08, 22:59
Lokalizacja: Fryzjer City

Re: Iplus - koniec umowy

Post autor: ra-v »

adixm pisze:Widzieliście, że już w styczniu są pozwolenia na LTE800 Sferii? No dużo ich dostali, oj ale Solorz ma przewagę, a zawsze "biedak" twierdzi jest źle traktowany przez regulatora i nie ma jego zdaniem uczciwej konkurencj
Tylko pytanie czemu w wielkopolsce miał najwięcej i najgęściej rozstawione nadajniki, a teraz to nawet Play (nawet oni!) mają ich więcej? Widocznie nie miał tak źle.


Zainwestował w nowe salony aby ludzie mieli gdzie kupować, a na neta już kasę nie starczyło. U mnie np. wycofali się z LTE oraz "wyrzucili" abonentów Plusa z nadajnika Aero2 (teraz jeden 3G obsługuje taki sam teren jak 6 lat temu).

Nie wiem jak wyglądają teraz umowy, ale niby tylko te mieszane (Internet+coś) się opłacają.

U mnie ludzi którzy wzięli neta nie chcą w każdym razie już mieć w Plusie. Pewnie mają mnie dość, gdy biegam z ich routerem po domu w poszukiwaniu dobrego miejsca - czuję się jak w Minecrafcie...
Internet 70GB/nolimit: Huawei E3372s-153+TP-LINK MR3420 v2
Telefon: Moto G 1gen / Lumia 625 / iPhone 4 / Nokia 6310i
BKpbO
Stały użytkownik forum
Posty: 127
Rejestracja: 2014-06-12, 08:52
Lokalizacja: z forum

Re: Iplus - koniec umowy

Post autor: BKpbO »

ra-v pisze:Tylko pytanie czemu w wielkopolsce miał najwięcej i najgęściej rozstawione nadajniki, a teraz to nawet Play (nawet oni!) mają ich więcej? Widocznie nie miał tak źle.
Skąd masz takie dane?
Obrazek
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Iplus - koniec umowy

Post autor: ja.michal »

BKpbO, to informacje wg danych zbieranych od użytkowników. Niestety duża część bazy jest nieaktualna, brakuje wielu stacji. Ilość stacji lepiej pokazuje wykaz UKE, pomimo że nie wszystkie działają.
casual
Użytkownik forum
Posty: 26
Rejestracja: 2014-06-19, 16:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Iplus - koniec umowy

Post autor: casual »

Witam, dostałem taką ofertę z Plusa w ramach przedłużenia: 30GB mc za 30 złotych, w tym pół roku Power Lte (no limit) w tej cenie, gdybym był chciał kontynuować to dopłacam 10 zł. Oferta na 12 mc bez sprzętu. Mógłby się ktoś odnieść do tej oferty nie ukrywam że będę wdzięczny za porady. Sprzęt który mam to E398 + Tp-Link 3020.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19191
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Iplus - koniec umowy

Post autor: matek451 »

Dla mnie lipa. Wiadomo jak działa Power LTE Plusa. U tego operatora nie ma czegoś takiego jak no limit. To internet dla lubiących rosyjską ruletkę i wieczne problemy. W Pomiechówku jest zasięg 3G i LTE Play więc wybór oczywisty. sprzęt do LTE masz. W Play bez limitu jest też na kartę. Nie wspominając o innych opcjach gdzie internet bez limitu na LTE można mieć za małą kasę. Sam korzystam od dawna z RBM i taryfy głosowej z LTE bez limitu za 9,99 zł. I to są oferty. Z CP rozstałem się bez żalu wczoraj mimo, że proponowali mi to samo co tobie, tylko bez tej dopłaty 10 zł po 6 m-cach. Przy takich regulaminach i działaniu internetu jak Power LTE to oferta nie dla mnie.
casual
Użytkownik forum
Posty: 26
Rejestracja: 2014-06-19, 16:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Iplus - koniec umowy

Post autor: casual »

Ok, to na co mogę liczyć jako nowy klient w Play. Interesuje mnie jak najkrótszy abonament, jak największy limit jak najtaniej, bez sprzętu :)
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Iplus - koniec umowy

Post autor: ja.michal »

casual, lepiej prepaid. Bez limitu w 3G i LTE w opcji na kartę to 45 zł miesięcznie.

[ Dodano: 2015-01-23, 16:16 ]
Można jeszcze taniej, ale w innej formie. Tutaj o tym napisałem: http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=498205#498205
casual
Użytkownik forum
Posty: 26
Rejestracja: 2014-06-19, 16:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Iplus - koniec umowy

Post autor: casual »

Zastanawiam się jeszcze nad założeniem Neostrady, syn rośnie :), zapotrzebowanie na iimit się zwiększa, może ktoś wie jaka jest najkorzystniejsza oferta z tym że nie mam tel. stacjonarnego.

Zdecydowałem się na Play, umowa na 18 mc. Lte bez limitu, pierwsze 6 mc za 30zł, następnie 55 GB miesięcznie, noce bez limitu za 40zł, lub Lte no limit za 50zł.
ODPOWIEDZ