Prosze o polecenie najlepszego internetu bezprzewodowego

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Prosze o polecenie najlepszego internetu bezprzewodowego

Post autor: krystianb »

przemox.1 pisze:przysługuje bezpłatny dostęp do HS ?
Zdaję się, że tak, tylko te umowy są tak jakoś pokrętnie napisane, że czasem wynika z tego, że za siedzenie w hotspocie też naliczają dane :szok: nie wiem jak teraz jakiś rok może trochę więcej temu tak to było wszystko pokręcone.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
pasza_sadyka
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 150
Rejestracja: 2009-05-15, 19:56
Lokalizacja: Różnie

Re: Prosze o polecenie najlepszego internetu bezprzewodowego

Post autor: pasza_sadyka »

przemox.1 pisze:Czy jak ja mam neta w erze ( 4GB za 69zł) to mi przysługuje bezpłatny dostęp do HS ?
Przysługuje, zadzwoń do boku żeby Ci przysłali hasło i login. Co do odliczania danych wykorzystanych na HotSpocie od limitu miesięcznego sprawdzę jak tylko podjadę pod jakiegoś makdrajwa czy salon z HS.
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Prosze o polecenie najlepszego internetu bezprzewodowego

Post autor: ja.michal »

HS powinien być darmowy i dane rozliczane poza abonamentem. Kiedyś miałem BC i w HS siedziałem bardzo dużo i nigdy nie było spadku prędkości (może dla tego, że prawie nikt tego nie miał i nie było napisane do ilu spada).
Druga sprawa to w BC na kartę jest Dostęp do Internetu (WLAN, czyli HotSpot) bezpłatnie. Nie jest naliczana opłata. W takim wypadku chyba nie ma tym bardziej w BC abonamentowym.

Choć mam wątpliwości bo w regulaminiejest:
Era pisze:W przypadku korzystania z punktów dostępowych HotSpot na terenie kraju dane naliczane są za każdy rozpoczęty 1 kB, łącznie za dane wysłane i odebrane na poziomie protokołu internetowego (IP); 1kB = 1024B, maksymalny czas trwania połączenia wynosi 24h. Po zakończeniu połączenia dane są zaokrąglane w górę, do
pełnej jednostki taryfikacyjnej.
mrbartecki
Stały użytkownik forum
Posty: 96
Rejestracja: 2009-10-22, 20:32
Lokalizacja: okolice Bydg.

Re: Prosze o polecenie najlepszego internetu bezprzewodowego

Post autor: mrbartecki »

przemox.1, Przysługuje. Powinieneś dostać login/hasło po pierwszym uruchomieniu neta w blueconnect.
Bez abonamentu - blueconnect na kartę też masz HS za free.
B525s-23a, RBM5
ODPOWIEDZ