Witam :)

Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się przywitać z innymi.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
uzdi87
Początkujący użytkownik forum
Posty: 13
Rejestracja: 2008-04-11, 19:44
Lokalizacja: Okolice Wa-wa

Witam :)

Post autor: uzdi87 »

Jak już zobaczyłem ze taki dział jest to postanowiłem się przywitać. Trafiłem przypadkiem na to forum wpisując coś w google.. szukając informacji o interncie bezprzewodowym.

Od 20 miesięcy jestem użytkownikiem czegoś co się teraz się nazywa Orangee free. Mam zasięg EDGE, przynajmniej teoretycznie w praktyce czy wykorzystam skromny limit czy nie to ciągnie 3 Kb/s... robiąc sobie przerwy takie krótkie w pobieraniu danych (to jest najgorsze).
W związku z tym zamieniam zmienic operatora na plus albo erę. Jeszcze nie wiem, bo mapy zasięgu są bardzo niedokładne. Wiem że brakuje mi jakieś 500 metrów do granicy strefy gdzie jest zasięg UMTS w plusie i w erze. Dlatego przeglądam to forum w nadziei że w końcu poznam odpowiedzi na pytania typu.. czy antena kierunkowa mi pomoże, jak ją ustawić, jaki trzeba mieć modem żeby antenę móc podłączyć i wiele innych. Na razie zagłębiam się w lekturę mając nadzieję że to pomoże.

Na końcu chciałbym dodać że rozumiem "ból" wszystkich którzy o neostradzie mogą sobie pomarzyć tylko, tak jak ja, mimo że mieszkam w sporej miejscowości niedaleko Warszawy, czuję się jakby mieszał na końcu świata. TP obiecuje internet.... od 4 lat. Pozdrawiam![/b]
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez uzdi87, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: Witam :)

Post autor: bob »

Witaj. :D
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Witam :)

Post autor: Jaco »

Witaj na forum :ok:
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Witam :)

Post autor: zDaleKi »

Witaj na forum.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Witam :)

Post autor: ja.michal »

Witoj u nos. ;)
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Witam :)

Post autor: YaHooo »

Witam na forum :D
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
ODPOWIEDZ