Huawei E620 a Vista

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
maciejo
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2008-05-06, 09:13
Lokalizacja: ?l?skie

Huawei E620 a Vista

Post autor: maciejo »

Witam serdecznie
Mam problem z modemem Huawei E 620 - do tej pory działał bez problemów na XP jednak kilka dni temu kupiłem R61i Lenovo z Vistą Business 32bit i ... nie wykrywa sprzętu :(
Era twierdzi, że nie mają sterowników pod Vistę i nie będą mieli bo modemu nie sprzedają w chwili obecnej.
Może ktoś miał podobny problem i sobie poradził.
Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Huawei E620 a Vista

Post autor: YaHooo »

W takim razie proponowałbym ściągnięcie którejś aplikacji od Huawei Mobile Connect (prostrsza) albo Mobile Partner (bardziej zaawansowana). Tu masz linka do posta >Software / Oprogramowanie / Sterowniki do kart i modemów<. Druga możliwość to zainstalowanie samych sterowników (link też zjaduje się w poście który Ci podałem) oraz stworzenie połączenia dial-up. Tu masz opisane jak to zrobić: >Instalacja sterowników< oraz >Konfiguracja połączenia dial-up<
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
Engelbert
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 622
Rejestracja: 2007-10-04, 14:07
Lokalizacja: 127.0.0.1

Re: Huawei E620 a Vista

Post autor: Engelbert »

Albo prosto ze strony producenta: http://www.huawei.com/mobileweb/en/doc/ ... =-1&id=305
ODPOWIEDZ