Moduły i modemy - sprawy techniczne

Najczęściej zadawane pytania na forum i odpowiedzi na nie. Polecamy na początek: podstawy -> www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=1118, defnicje bezprzewodowe -> www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=1896, test prędkości Internetu -> www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=548 oraz konfiguracja połączenia GPRS EDGE UMTS HSDPA -> www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=7211.

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Moduły i modemy - sprawy techniczne

Post autor: ja.michal »

Moduły i modemy - sprawy techniczne (simlock, aktywacja funkcji, naprawa modemu, etc)

Sim-lock:
Sprawy dotyczące zdejmowania blokad SIM-lock zostały przeniesione na wiki.bez-kabli.pl i znajdują się pod hasłem SIM-lock. <font color=red><b>Nowość!</b></font>


Funkcja GPS w modemach: Funkcja głosowe w modemach: Wgrywanie nowego firmware: Naprawa usterek programowych w modemach: Debranding modemów: Modyfikacja dashboardu modemów Huawei: Modemy od środka: Inne sprawy techniczne związane z modemami: Sprawy techniczne związane z routerami 3g: Postępowanie w celu znalezienia źródła problemów z modemem:
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez ja.michal, łącznie zmieniany 26 razy.
Zablokowany